Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tanışma kaynaşma

Çökme
Sabit bir konu.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Merhaba
    Adım Mert 27 yaşındayım
    Koku maceram Laura Biagiotti Roma Uomo parfümünü netten alıp kullanmaya başladıktan sonra övgüler alınca başladı.
    JPG Le Male,Bvlgari Pour Homme ve T.M Pure Havane alarak kendimce koleksiyon yapmıştım

Daha çok koku denemek adına dekant parfüm ile koku hafızamı genişletmek için burdayım

Umarım forumun bana kattıklarıyla yeni dostlar edinerek,bir çok kokuyu denemiş biri olacağımı düşünüyorum

Son Düzenleme ÇETO; 14-12-17, 20:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aramıza hoşgeldiniz Mert bey. Umarım forum sizin hobinizi daha da ileri götürür

Teşekkür ederim matrai hocam

Hocam tabiride yaş farklarını ortadan kaldırdığı gibi hitap etme kavramınada kolaylık getirmiş

Yorum

Herkese Merhaba Benim ismim Orçun 25 yaşındayım Denizliliyim Pamukkale Üniversitesinde okuyorum
      Ailemin işlerini takip ediyorum kendi işimi yapıyorum Ayakkabı mağazalarımız mağazacılık gayrimenkul ve tarım işlerinde faaliyet göstermekteyiz
      Parfüm delisi olduğumu yaklaşık bende 2-3 sene önce öğrenmiş oldum sanırım aranızdaki en yeni en tecrübesiz benim Niş parfüm konusunda tabi 😊
      Altuğ abimizden dekant alarak başladı niş serüvenim onun vesilesiyle üye oldum
      Üye olma konusunda Değerli Altuğ abime sizlerin huzurunda teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
      Birbirinden Değerli üye arkadaşlarımla ve yönetecilerle tanışmayı çok isterim 😊
      Parfümhobisi ailesine mensup olmaktan sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk ve şeref duydum
      Sizlere olan saygılarım ve sevgilerimle.

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Merhabalar Orçun kardeşim aramıza hoşgeldin. Biz delilerden öğreneceğin ve üstüne koyabileceğin çok şeyler olacak

• Tuberose
        Tuberose Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Aramıza hoşgeldin Orçun , kendini tanırken bu yaşında kullandığın nezaketli cümlelerine hayran kaldım hayatın boyunca yolun açık olsun.

• Optuna
        Optuna Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        hos geldin kardesim, bu yaz denizliye yolum dusmustu, cok guzel bir sehir bence. tandır kebabıydı sanırım bayılmıştım..

Merhaba Altuğ abi hoşbulduk 😊 artık burnumu açma zamanı geldi 😊

Yorum

Hanımeli Merhabalar çok teşekkür ederim sizlerle aranızda olmaktan dolayı çok mutluyum sizinde yolunuz açık olsun teşekkür ederim güzel sözleriniz için

Yorum

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rica ederim sevgiler

Optuna Merhabalar hoşbulduk şehrimiz güzel ve sakindir ticari hayatı hızlıdır tandır kebabıda çok güzeldir tekrar gelirsen Denizli Kebabı yiyelim seninle 😊 geldiğinde mutlaka haberim olsun her türlü ağırlamaya ve karşılamaya hazırım tanıştığımıza memnun oldum. 😊

Yorum

Bir Curious Cat hesabi actim arkadaslar.

https://curiouscat.me/Letobey

parfum, hayat, muzik, sinema, nese, cani sikilandan soru beklerim

Yorum

• protectedsugar
            protectedsugar Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Soru sorabiliyoruz anladığım kadarıyla.

Aynen, maksat muhabbet

Yorum

saat 20.30 sonrasi muthis aylak olacagim, sohbet olursa cok memnun olurum

Yorum

Merhaba Dostlar Adana'dan Selamlar

Hijyenik kağıt sektöründeyim, aranıza geç katıldım ama bazı üstatlar ile alışverişim de oldu. Biraz geç kaldım ama güç olmasın.

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hoşgeldiniz

.
              Son Düzenleme İbrahim20; 24-01-22, 20:00. Tarafından yapıldı.

Yorum

1 sene olmuş neredeyse.
                Split kavramını duyduktan sonra Altuğ Beyin Dior Butik'e veryansın ettiği videoya ulaşmış ve sonrasında soluğu forumda almıştım
                Başta bir şeyler alır çıkarım diye düşünüyordum ama parfüm merakımın artması sebebiyle aktif olarak forumu kullanmaya devam ettim.
                Tanımadığım etmediğim bir sürü insanla gözü kapalı alışveriş yaptım burada ve hiçbirinden en ufak bir memnuniyetsizliğim olmadı, bu da beni foruma bağlayan unsurlardan biri oldu.

Kendimden kısaca bahsedeyim;
                İsmim Yankı, 26 yaşındayım, İzmir'de yaşıyorum.
                Makine mühendisiyim, aynı zamanda müzisyenim. İlkinden para kazanıyorum, ikincisi ise hobim.
                Forumun yaş ortalaması yüksek, haliyle zevklerimiz uyuşmuyor ancak ben yine de farklı yorumları okumaktan keyif alıyorum.
                Ben Jeremy kafasındayım, basit ve beğeni toplayacak kokuları tercih ediyorum.

Saygılar...
                Son Düzenleme yanqoue; 11-12-18, 21:19. Tarafından yapıldı.

Yorum

Merhaba.

Bildiğim, bildiğimi sandığım, bildiğime inandığım ne varsa bırakıp geldim.
                  Adım Caner, tevellüt nedir bilecek kadar yaş sahibiyim. Parfüm merakından ziyade geleneksel tıraş müdavimiyim, haliyle kolonya, after shave derken ister istemez kokulara ilgi kaçınılmaz. Faydalı olacağımı umut ediyorum. Göz aşinalığı mı, başka bir şey mi bilmiyorum ama bazı üyeleri de tanıyor gibiyim. Herkese saygı ve sevgiler.
                  Son Düzenleme ahraz; 11-02-19, 12:46. Tarafından yapıldı. Reason: imla

Yorum

Forumumuza hoş geldiniz Ahraz bey. Özellikle traş malzemeleri başta olmak üzere yorumlarınızı ilgiyle bekliyoruz..

Dedi forumun acemisi çünkü adminler, ağır toplar ve master yodalar uyumuştu.. Hhhmmmmm... (Sanırım Ahlaz bey de halihazırda terki diyar etmişti).. Ehemmm...

Yorum

Merhaba, İsmim Oğuzhan. Odtü jeoloji müh. Mezunuyum.1980 İstanbul doğumluğum.Özel bir şirkkette Ankara’da çalışıyorum. Siteyi internette parfümleri araştırırken tesadüfen buldum ve üye oldum. Macera Altuğ Bey’e “ dekant ile split arasında ki fark nedir” diye sormamla başladı 😂

Yorum

• uncle-benjen
                        uncle-benjen Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Forumumuza hoş geldiniz..

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hos geldiniz, keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle..
                    İşleniyor...
                    X