Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tanışma kaynaşma

Çökme
Sabit bir konu.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Herkese merhaba arkadaşlar!

Foruma sizlerin de malumunuz olduğu üzere yeni üye oldum aslında daha önceleri ''Parfüm Merakı Forumu'' nu takip ediyordum lakin kayıtlı email adresimi kapattırdığım ve kullanıcı adım ile şifremi hatırlamadığım için yeniden üye olmam gerekti. Ben de diğer forum ile ilgili araştırma yaparken tesadüf eseri bu forumla karşılaştım ve buraya üye olmaya karar verdim.

Parfüm dışında; tıraş, saat, dolma kalem, yüzük ve benzeri daha birçok konuya karşı ilgim var. Kısmet olursa bu konularla da ilgili fikir alışverişinde bulunmak isterim.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam aramıza hoşgeldiniz

Orjinal yazı sahibi: Ferenc Puskás
    Herkese merhaba arkadaşlar!

Foruma sizlerin de malumunuz olduğu üzere yeni üye oldum aslında daha önceleri ''Parfüm Merakı Forumu'' nu takip ediyordum lakin kayıtlı email adresimi kapattırdığım ve kullanıcı adım ile şifremi hatırlamadığım için yeniden üye olmam gerekti. Ben de diğer forum ile ilgili araştırma yaparken tesadüf eseri bu forumla karşılaştım ve buraya üye olmaya karar verdim.

Parfüm dışında; tıraş, saat, dolma kalem, yüzük ve benzeri daha birçok konuya karşı ilgim var. Kısmet olursa bu konularla da ilgili fikir alışverişinde bulunmak isterim.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.
    Hoşgeldiniz hocam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Meursault View Post
      Hoşgeldiniz hocam.
      Hoş bulduk efendim. Kısa süreliğine forumu inceleme fırsatı buldum da, gözlemleyebildiğim kadarıyla diğer forumdaki bütün arkadaşlar burada hemen hemen. Acaba diğer forumla ilgii bir sıkıntı mı oldu veya yeni bir başlangıç mı yapılmak istendi? Bu konuda bilginiz var mı?

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Biraz problemler olmuştu ve üyelerin çoğu artık yazmayı bırakmıştı bu yüzden bizde o eski ortamı ve canlılığı yaşatmak için yeni forum kurduk

Hoş bulduk Altuğ hocam, sizsiz bir forum düşünülemezdi zaten. Umarım bu yeni başlangıç herkes için hayırlı ve de uğurlu olur.

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        İnşallah

Adım Özgür. 40 yaşındayım.
      İzmirde yaşıyorum.
      Hoş buldum

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bir İzmirli görmek ne güzel.

Merhaba adım Mustafa 16.12.1980 Sakarya dogumlu gıda işiyle ugraşmaktayım parfum merakı forumundan beri takıpteyım uyelık buraya nasıpmiş arkadasların yorumlarını keyıfle takıp edıyorum slmlar

Yorum

Ozgur ve Mustafa Bey foruma hosgeldiniz. Degerli paylasimlarinizi bekliyoruz, lutfen cekinmeyin.

Yorum

Adım Eren. 24 Eylül 1984'te Ankara Ulucanlar'da doğmuşum.
          Babam Ankaralı, annem Fatsalıdır.
          Üniversiteyi kazanıp Erzurum'a gidene kadar ömrüm canım memleketim Ankara'da geçti.
          Okul bitince Coğrafya öğretmeni olarak Hakkari Yüksekova'da göreve başladım.
          Ağrı Patnos'ta asteğmendim bir zaman.
          Şimdi Yozgat'ın Yerköy ilçesinde çalışıyorum.
          Evliyim.
          7 aylık, kavun gibi bir oğlum var.
          Güzel olan her şeyi koklarım.
          Ekşi maya ekmeği koklaya koklaya yerim.
          Kötü kokuya hiç dayanamam.
          Acqua di Gio Profumo'yu çok severim.
          Üsküdar'a aşığım.
          Ney üfler, vurmalı çalgılar çalar, bolca kitap okurum.

Bilmedim ahvâlimi gerçi ne hâl üstündedir
          Şol kadar bildim nefs ile cidâl üstündedir

Fikri zikri âşıkın gerçi visâl-ı yârdir
          Lîk hiç mümkün değil, fikri muhâl üstündedir

Gözleri dolmayanın âhir dolar toprağ ile
          Hâce-i dünya gibi kim fikr-i mal üstündedir

Ölmez ol kim anıla adı anun iylik ile
          Tâ kıyamet anılır ol kim kemâl üstündedir

Fahr-i âlem bakmadı dünyaya fakr etti kabûl
          Ol mübarek cismine bak gör ki şal üstündedir

Korkarım ki gark ede bir gün beni seylâb-ı eşk
          Kaldı hayrette Muhibbî sanki hâl üstündedir

Yorum

85 istanbul doğumluyum. Parfüm merakım neredeyse 10 yıla yaklaştı. Biraz çılgınlık seviyesinde bende ki merak. Ciddi ciddi yalnızca parfüm için yurt dışı seyahatlerim olmakta Bu portallara daha önceleri katılmamıştım fakat ilgimi çekmeye başladı. Burada yeni deneyimleri birbirimizle paylaşmak güzel olacaktır kanaatindeyim.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
              Umut Kurtoğlu Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Siz de bizdensiniz. Hoşgeldiniz

• inspector
              inspector Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Teşekkürler Umut Bey, hoşbuldum

Orjinal yazı sahibi: inspector
            85 istanbul doğumluyum. Parfüm merakım neredeyse 10 yıla yaklaştı. Biraz çılgınlık seviyesinde bende ki merak. Ciddi ciddi yalnızca parfüm için yurt dışı seyahatlerim olmakta Bu portallara daha önceleri katılmamıştım fakat ilgimi çekmeye başladı. Burada yeni deneyimleri birbirimizle paylaşmak güzel olacaktır kanaatindeyim.
            Hosgeldiniz, paylasimlarinizi merakla bekliyoruz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Koku
              Adım Eren. 24 Eylül 1984'te Ankara Ulucanlar'da doğmuşum.
              Babam Ankaralı, annem Fatsalıdır.
              Üniversiteyi kazanıp Erzurum'a gidene kadar ömrüm canım memleketim Ankara'da geçti.
              Okul bitince Coğrafya öğretmeni olarak Hakkari Yüksekova'da göreve başladım.
              Ağrı Patnos'ta asteğmendim bir zaman.
              Şimdi Yozgat'ın Yerköy ilçesinde çalışıyorum.
              Evliyim.
              7 aylık, kavun gibi bir oğlum var.
              Güzel olan her şeyi koklarım.
              Ekşi maya ekmeği koklaya koklaya yerim.
              Kötü kokuya hiç dayanamam.
              Acqua di Gio Profumo'yu çok severim.
              Üsküdar'a aşığım.
              Ney üfler, vurmalı çalgılar çalar, bolca kitap okurum.

Bilmedim ahvâlimi gerçi ne hâl üstündedir
              Şol kadar bildim nefs ile cidâl üstündedir

Fikri zikri âşıkın gerçi visâl-ı yârdir
              Lîk hiç mümkün değil, fikri muhâl üstündedir

Gözleri dolmayanın âhir dolar toprağ ile
              Hâce-i dünya gibi kim fikr-i mal üstündedir

Ölmez ol kim anıla adı anun iylik ile
              Tâ kıyamet anılır ol kim kemâl üstündedir

Fahr-i âlem bakmadı dünyaya fakr etti kabûl
              Ol mübarek cismine bak gör ki şal üstündedir

Korkarım ki gark ede bir gün beni seylâb-ı eşk
              Kaldı hayrette Muhibbî sanki hâl üstündedir
              Hoşgeldiniz Eren bey , Kanunî'nin kendi gibi muhteşem bir şiiri , ilk defa okudum sayenizde. Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim

Yorum

• Pervane
                Pervane Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Rica ederim efendim. Çok güzel bir şiirdir gerçekten de.

Orjinal yazı sahibi: inspector
              Sizde hoşgeldiniz İnspector , burda hepimiz parfüme takmış durumdayız zaten

Yorum

Merhaba ben Ahmet, 30 yaşına gelmek üzereyim parfümlerle 6-7 senedir ilgileniyorum. Parfumtutkusu forumunda çok güzel arkadaşlarım, dostlarım oldu.. Ddara'yı yakalayamsam da Strawberry'ler, fragrancenetler, universal parfümeriden falan değişik denemelerimiz oldu. Öğrencilikte çok dekant aldım önüme ne geldiyse denedim, eski maskülenlerin (yatağanların, montanaların, oscar puilerin takaslandığı dönemlerden) nişlere, reformüle olmamış birçok kokuya bizzat şahit oldum, birçok koku daha rahat bulunabiliyordu.. bazen bir günde bir çok parfüm denediğim old, keza burnum yoruldu 1 hafta parfüm sıkmadığım da.. mygitar forumlarına bile yetiştim..genç olmama rağmen binlerce koku denedim, dilim döndüğünce yorumlamaya çalıştım. Saygıdeğer üstatlarımın yorumlarını okudum.. Her yeni gün yine bir şeyler deneyip, yeni şeyler keşfetmeye çalışıyorum.

Bilgisayar mühendisi ve ön yüz tasarımcısıyım, sizlere güzel kullanıcı deneyimi sunan orta ve büyük çaplı web siteleri ve uygulamalarını kodlarım.. 10 seneyi aşkın bir Dj'lik kariyerim var, nickim de ilk aldığım ekipmanımın markası olan Denon setupumdan geliyor. Boğa burcuyum biriktirmeyi ve güzel olan her şeyi severim, güzel kokan yemekleri de şapur şupur yerim. 13-14 tane ülke gördüm hedefim önümüzdeki 5-6 sene içinde bunu 2-3 katına çıkarmaktır. Ankara'dayım, her ne kadar yoğun bir iş hayatı ve arkadaş-akraba vs görüşme döngüsü içinde olsam da yeni insanlarla tanışıp birer kahve veya bira içmeyi severim. Bu nedenle de kendimden yaşça büyük ahbabım da çok olmuştur. Varolsunlar..

Büyüklerime saygılar, küçüklerime sevgiler.

Daha fazlası için www.aahmet.com .
                Son Düzenleme denondj; 04-10-17, 11:18. Tarafından yapıldı.

Yorum

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ahmet hocam zaten biliyorduk seni ama daha fazla tanımış olduk bu sayede. Senin gibi parfümlere canı gönülden bağlı olan arkadaşlarımızın aramızda olması çok güzel.

• denondj
                  denondj Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Sağol Altuğ hocam, bilmukabele

selam arkadaşlar ben parfümtutkusu forumunda SUZERK parfüm merakı forumundada buradaki nicki kullanmış olan erkan SÜZER..bu forumdan yeni haberim oldu..parfümmerakı forumunda satış başlığının kalkmasından sonra sanırım bu forum kurulmuş.ben o dönemde ciddi sağlık sorunlarıyla uğraştığım için bu forumdan yaptığım bir parfüm alışverişi sonrası haberim oldu ve hemen üye oldum..birçok arkadaşı tanıyorum sanırım olarda beni hatırlamıştır..umarım herkes iyidir?

Yorum

• Pervane
                  Pervane Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Siz Andy Dufresne iseniz forumda bir de Red olmalı? Matrai olabilir mi? Zira filmde Red'de her şey bulunurdu. Matrai'nin dekant lisetesi gibi.

Hoşgeldiniz Efendim.

Ayrıca geçmiş olsun, Mevlam bir daha yaşatmasın.
                  Son Düzenleme Pervane; 03-12-17, 10:16. Tarafından yapıldı.

• ANDY DUFRESNE
                  ANDY DUFRESNE Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  ) evet red olmadan andy düşünülemez değilmi? hayatta en önemli değer sağlık..hoşbulduk çok teşekkür ediyorum...

Merhabalar ben Burak. 93 doğumluyum. Kocaeli Üniversitesinde son sınıf İnşaat Mühendisliği okuyorum. Aynı zamanda global bir gayrimenkul yatırım şirketinde çalışıyorum. Ek iş olarak da yakın tanıdığımıza ait olan, erkek kozmetik ürünleri odaklı satış yapan internet sitesinde içerik güncelliyorum. Istanbulda ikamet ediyorum. Parfüm sevdam lise yıllarında armani code larla basladi. Daha sonrasında eski forumu takip etmeye başladım ve bu merak daha da büyümeye başladı. Sonuç olarak forumunuzun bir parçası olmaktan çok mutluyum.

İyi Forumlar,

Yorum

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hoşgeldiniz
              İşleniyor...
              X