Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tiryakisi olduğunuz lezzetler...

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tiryakisi olduğunuz lezzetler...

Herkesin tiryakisi olduğu bir yiyecek ya da içecek vardır diyerekten benim son zamanlarda tiryakisi olduğum şeyi açıklıyorum...
    Click image for larger version

Name:	20170115_233222_crop_1327x525.jpg
Views:	403
Size:	430.5 KB
ID:	2018

Name:	IMG_1951.JPG
Views:	322
Size:	231.7 KB
ID:	2023

Bayılarak yediğim tek şey tiryakisiyim

Yorum

• yalciner51
      yalciner51 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      +1111
      Markete her girdiğimde sepete bir tane atarım

Name:	4515_9cac.jpg
Views:	311
Size:	187.4 KB
ID:	2027

Eminönü Kral Kokoreç. Bunu yemeye giderken mutlaka Holyshit sıkarım.

Yorum

• mseren
      mseren Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İşte kokoreç böyle yenmeli. Şimdi Çorludan basıp Eminönüne gidicem bunun için kendimi zor tutuyorum.. Bunu kesinlikle not aldım..

Bu aralar Lindt'in özel serisinden bir çikolatasına taktım, ara ara yiyorum. Yılbaşı indirimiyle Metrogross'larda 30 liralık fiyattan 10 liraya düşmüştü, stok yaptım bayağı Bu gramaja ve bu fiyata alınabilecek en iyi çikolata oluyor. Belçika'dan falan en özel çikolataları getirip denemiş biri olarak diyorum . 4 yıl önce de Macrocenter'da bir alana bir bedavaydı bu çikolata, yüksek fiyatından dolayı stok eritmeye çalışıyorlar sanırım son kullanma tarihi yaklaşınca.

Yorum

Bir de bu fıstık ezmelerini kesfettim, Amerika'da bayagi populer. Cikolatali, tarcinli vesaire, gayet guzel oluyor meyvelerle veya waffle ile. Bu kadar abur cubura ragmen zayif sayilirim bu arada :P

Yorum

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        LesPaul hocam, bir defa geldim dünyaya sağlıksal olarak sallamıyorum o kadar :P. Fakat Palm yağının üretim biçiminden dolayı karşıyım, almazsam o sebepten almam.

• LesPaul
        LesPaul Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Şaka bir yana Nutella'da da var vaz geçemiyorum. Fıstık ezmesinde Calve'yi de severim hatta parçacıklı olanı var mutfağa uğradıkça 1-2 kaşık gidiyor, yine Calve'nin sürülebilir olan versiyonu ise kahvaltıda ekmeklik

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Calve'ninkini ben de yiyorum, genel her yerde bulunabilinen fıstık ezmeleri arasında en iyisi o sanki, onda da var mı Palm yağı . O zaman gold'a devam

Orjinal yazı sahibi: Debussy View Post
      Bu aralar Lindt'in özel serisinden bir çikolatasına taktım, ara ara yiyorum. Yılbaşı indirimiyle Metrogross'larda 30 liralık fiyattan 10 liraya düşmüştü, stok yaptım bayağı Bu gramaja ve bu fiyata alınabilecek en iyi çikolata oluyor. Belçika'dan falan en özel çikolataları getirip denemiş biri olarak diyorum . 4 yıl önce de Macrocenter'da bir alana bir bedavaydı bu çikolata, yüksek fiyatından dolayı stok eritmeye çalışıyorlar sanırım son kullanma tarihi yaklaşınca.

Name:	IDShot_540x540.jpg
Views:	299
Size:	92.6 KB
ID:	2071
      ben de buna bayılırım. ama yüzde doksan olanı.. özellikle doksan. bizde seksenbeş var maalesef. doksan olanını getirmiyorlar..

Yorum

• LesPaul
        LesPaul Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Benim dolabımda özellikle 90% stoğum var, anlayamadığım bir olay ülkemizde 85 var 99 var 90 neden yok

• protectedsugar
        protectedsugar Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bunu yedikten sonra ben şahsen çikolatadan soğudum...çamur gibi :-)

Orjinal yazı sahibi: vesna View Post

Click image for larger version  Name:	IDShot_540x540.jpg Views:	1 Size:	92.6 KB ID:	2071
      ben de buna bayılırım. ama yüzde doksan olanı.. özellikle doksan. bizde seksenbeş var maalesef. doksan olanını getirmiyorlar..
      Aynen bizde görmedim %90, %99 var fakat o yenecek gibi değil Bitterleri başarılı Lindt'in, %90 olanı yemedim Oğuz hocam, yurt dışında görürsem denerim o halde. Türkiye'de bulunanan markalar içerisindeki en iyisi Godiva olması lazım, başka markalar gelmediyse eğer ama o da her yerde bulunamıyor. İtalyan gofret markası gelmişti bir aralar, o da çok güzeldi ama adını unuttum.

Yorum

Oturup saatlerce tansiyonum çıkana kadar yiyebilirim.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Her kinder ürününü olduğu kadar bu ürününde hastasıyım...Sadece biraz zor bulunuyor😍

Yorum

Fıstık ezmesi denince aklıma hep bu gelir bizim yorelerden.
            Fakat son zamanlarda yer fıstıgı ezmesine denk geliyorum marketlerde cok begendigimi de belirteyim.

Yorum

• Guest's Avatar
              Misafir Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ben de çok beğeniyorum, güzel tadına rağmen aşırı tatlı ya da ağır da olmuyor fıstık ezmesi.

Orjinal yazı sahibi: Optuna View Post
            Fıstık ezmesi denince aklıma hep bu gelir bizim yorelerden.
            Fakat son zamanlarda yer fıstıgı ezmesine denk geliyorum marketlerde cok begendigimi de belirteyim.
            İnsana şuurunu kaybettirir Emrah hocam.

Yorum

bira-tarhana ya da bira-kornişon mükemmel oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Optuna
                Optuna Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Akdeniz tarhanasını bilmeyenler icin yadırganabilecek bir lezzet. Ben sahsen kızarmıs tarhana ile birayı eşşiz buluyorum bira ile pek aram olmasa da..

• Guest's Avatar
                Misafir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hiç denemediğim ikililer, bir denemek lazım

Fıstıklı katmer...

Yorum

• vesna
                vesna Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                bunlar tehlikeli fotoğraflar, lütfen

Orjinal yazı sahibi: TME
              Fıstıklı katmer...
              hocam antepli misiniz😄

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Name:	arabasi-birligin-sembolu-4199.jpg
Views:	275
Size:	126.3 KB
ID:	2352

Kış geldi arabaşı mevsimi açıldı

Yorum

• guardian
                  guardian Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  arabaşı çorbasına bayılırım. bu sene kar yağdıkça konyadaki arkadaslarim arabasi paylasti durdu :/
              İşleniyor...
              X