Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Puro tüttürenler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Açıkçası hep bir ilgim olmuştur pipo ve puro konularına. Hatta zaman zaman elime geçen puroları içtigim zamanlar da olmuştu ama bu konuda ilk yaşadıgım şok; puro ve pipo'nun ciğerlere çekilmemesi gerektigi bilgisini öğrenmemdi. Bir yandan kulaga cok hos geliyor fakat sigara icenleri kesmeyebilir. Zaten teknik olarak da ciğerlere çekilmesi imkansız standart bir puronun boyutu ve içim süresiyle alakalı olarak. İşin açığı şöyle kaliteli bir puro bulursam yavaştan bu kültüre yaklaşmayı planlıyorum.
    Son Düzenleme Optuna; 19-01-17, 12:31. Tarafından yapıldı. Reason: anlatim bozuklugu

Yorum

Hahaha aslında kötü örnek olmayalım Türk Halıkına ama evde kendim yaptıgım sütlü kahvelerle ara ara Rock marka sade puroları keyif için kullanıyorum.Islak purolar var onlarıda merak etmiyo degilim en kısa zamanda alıp içicem.
      Parfümlerde tütün notasını çok sevmiyorum ama TV ve Naxos güzel kalıcılık slajda çok yerinde hoş kokular kesinlikle :-)

Yorum

Bu akşam böyle bi güzellik yapayım kendime

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Bir kac kez denedim ama yildizimiz pek barismadi bunlarla.
          Ben gene de gerek bu, gerek de viski ile ilgili basliklarin +18 uyarili hatta belirli uyeye acik kapali alt forum olmasini oneririm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Leto View Post
            Bir kac kez denedim ama yildizimiz pek barismadi bunlarla.
            Ben gene de gerek bu, gerek de viski ile ilgili basliklarin +18 uyarili hatta belirli uyeye acik kapali alt forum olmasini oneririm
            Leto bey merhaba, aslında forum üyelik kayıt sırasında 18 yaş altı olamıyor, veli ile girebilir gibi ibare var hatta. Ama yine de bir düşünmek gerekir. Düşününce forumun "gruplar" fonksiyonunu kullanabiliriz bunun için, şimdi aklıma geldi. Bazı şeyler herkese açık olur bazılarıysa gruplar içerisinde olur. Burada genel muhabbet olmasında sakınca yok bence fakat bazı spesifik durumlarda grupların avantajları da olabilir. Ya da bu başlıklara +18 ibaresi konulabilinir dediğiniz gibi. Gruplar makul aslında, alt forum gibi oluyor sonuçta.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
              Buraya yazmam doğru mu bilmiyorum ama puro,parfüm,saat merakı olanlar erkeklerde genellikle tesbih merakı da oluyor yanlış mıyım 😂

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
              Doğru söylüyorsunuz hepsi var bende ama tesbih yok onun yerine çakı merakı var spyderco lady bug gibi

Yorum

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	7.00 MB
ID:	12651

Yorum

ibrhm abinin puro keyfi

Yorum

sigarayı bırakmadan önce tekel bayiden ısrarla aldığım puro ucuz ama kokusu baya etkili içimide keyf verici

Yorum

Parfum Spliti yapmadım ama puro spliti yapacagım sanırım😉

Yorum

• Lagerfeld
                        Lagerfeld Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Yaz beni o zaman, kutulu, nemlendiricili, cutter'lı.

• ibrhm
                        ibrhm Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        👍👍 boveda, kilitli poşet ve puro yapalım 😉

Rass

Yorum

Magnum 46

Yorum

ben bir türlü sevemedim bu puro işini. captain black vs. ucuzunu da denedim, kübadan gelmiş kaliteli olanlarını da, hepsi kötü geliyor bana. keşke sigara için de aynısını söyleyebilsem

Yorum

Yorum

Cahilliğimi mazur gör ibrhm üstad o yandaki agaç çubuklar ne ola ki

Yorum

• ibrhm
                                ibrhm Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Yangın çıkarmakla, puro yakmak arasında cok ince bir çizgi olduğunu öğrenmemi sağlayan değerli sedir parçaları 🤕
                            İşleniyor...
                            X