Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Doğal Kokulu Tesbihler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Doğal Kokulu Tesbihler

Bu aralar tesbihlerle ilgili araştırmalar yapıyorum.Çocukluğumdan beri severim tesbihleri kokulu tesbihler olduğunu öğrendiğimden beri araştırmalar yapıyorum.Öd ağacı,Karanfil ağacı,Tarçın ağacı,Pelesenk ağacı gibi ağaçlardan yapılan tesbihler koku veriyormuş.Damla kehribar denilen bir başka tesbih türü ise çam reçinesi kokarmış.Yakın zamanda bir öd ağacı birde kehribar tesbih almak istiyorum.Bu konuda tecrübeleriniz varmı?

Tesbihlere benimde ilgim var hatta hep bir koleksiyonum olsun istemişimdir.. Tesbih materyallerinin zamanla renk ce doku değiştirebildiğini duymuştum, tabi koku da yayarlar. Umarım biryerden başlayabilirm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
      Bu aralar tesbihlerle ilgili araştırmalar yapıyorum.Çocukluğumdan beri severim tesbihleri kokulu tesbihler olduğunu öğrendiğimden beri araştırmalar yapıyorum.Öd ağacı,Karanfil ağacı,Tarçın ağacı,Pelesenk ağacı gibi ağaçlardan yapılan tesbihler koku veriyormuş.Damla kehribar denilen bir başka tesbih türü ise çam reçinesi kokarmış.Yakın zamanda bir öd ağacı birde kehribar tesbih almak istiyorum.Bu konuda tecrübeleriniz varmı?
      Benim pelesenk tesbihim vardı. Öyle özel bir kokusu da yoktu. Size acizane bir tavsiyede bulunayım. Tesbih dünyası instagramdaki sahte parfümeri dünyasından daha fazla sahtekâr barındırır. Dikkat ediniz. Osmanlı sıkma kehribar = Katalin = Plastik bu sahtekarlığın zirvesidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pervane View Post

Benim pelesenk tesbihim vardı. Öyle özel bir kokusu da yoktu. Size acizane bir tavsiyede bulunayım. Tesbih dünyası instagramdaki sahte parfümeri dünyasından daha fazla sahtekâr barındırır. Dikkat ediniz. Osmanlı sıkma kehribar = Katalin = Plastik bu sahtekarlığın zirvesidir.
        ben bu yazdıklarınız sebebiyle ağaç tesbihlere yönelmeyi düşünüyorum,geçenlerde pelesenk tesbih denedim. ben nesquik kokusuna benzer bir koku aldım

Yorum

Tarçın tesbih aldım bildiğin tarçın kokuyor herkese öneririm

Yorum

İşleniyor...
          X