Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum Sorunları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Yorum

Tapatalkın kendinde olan bir sorun Yavuz hocam benim takip ettiğim bir kaç farklı türde forum var onlardada aynı problem var. Sanırım bazı forum versiyonlarını tam oturtamamış tapatalk ama çok ta büyük bir aorun değil 😀

Yorum

Bende okuyamadigim sayfalar var diye üzülüyordum. Teşekkür ederim Altuğ hocam.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Merhaba yine ben daha önce yoktu sanırım yada yeni karşılaştım. Bir konuya sadece 4 fotoğraf yada 4 emoji eklenebiliyor sınır kalkabiliyor mu ki?
          Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

• ibrhm
            ibrhm Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Fotoğraf eklerken boyut seçmeden eklemeyi denedin mi Umut?

• camorr
            camorr Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Umut dosya ekle üzerinden yüklüyorsun değil mi? Bu arada 4 foto sıkıntısının çözülmüş olması lazım. Bir deneyin isterseniz.

• Pink Floyd
            Pink Floyd Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Yüklediğiniz resimlerin jpeg olmasına dikkat edin sorun resmin formatından kaynaklanabilir

Mobil versiyonuna giriş yapamıyorum.
          Ancak masaüstü sitesi ile mümkün oluyor...

Yorum

• promesta
            promesta Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            hocam tapatalk denediniz mi?

• Guest's Avatar
            Misafir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Yok hocam Tapatalk'ı hiç denemedim.
            Telefonuma mümkün olduğunca sınırlı sayıda üçüncü parti uygulama yüklemeye çalışıyorum.
            Sorun devam ederse Tapatalk da onlardan birisi olabilir.

• Guest's Avatar
            Misafir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ayrıca uygulamanın ayarlarından kapatılamadığını düşündüğüm "Tapatalk kullanarak ....... aracılığıyla gönderildi" metni de beni şahsen çok rahatsız ediyor.
            Kapatılabiliyorsa sorun yok.

Resim yükleme boyutu Altuğ üstat , bir el at gözünü seveyim iphone 7 ile çektiğim hiçbir resmi atamadım hep megabaytı yuksek diyor atmıyor...

Yorum

Foruma resim yükleme ile ilgili problem çözüldü telefondan çektiğiniz fotoğrafları sorunsuzca atabilirsiniz

Yorum

Konuların takibi için mail ile bilgilendirilme aktif edilmiştir. Mail ayarlarını ve mail ile almak istediğiniz bildirimleri. Profilim>Ayarları Düzenle>Bildirmler seçeneğinden yapabilirsiniz
              Son Düzenleme matrai; 26-01-17, 12:20. Tarafından yapıldı.

Yorum

• BUU
                BUU Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam pardon ben bu Msj yazma işini beceremedim bunu nasıl yapıyoruz birşey yazmak istediğimde cevap yaz kısmına tıklıyorum ama hiçbir şekilde yazamıyorum telefonla mı alakalı anlamadım sadece yorumların altına yazabilecek klavye görüntüsü çıkıyor. Diğer yandan style kısmını default yaptım ama bir türlü mesaj yazamıyorum

Orjinal yazı sahibi: matrai
              Tapatalkın kendinde olan bir sorun Yavuz hocam benim takip ettiğim bir kaç farklı türde forum var onlardada aynı problem var. Sanırım bazı forum versiyonlarını tam oturtamamış tapatalk ama çok ta büyük bir aorun değil 😀
              Bu sorun bende de var, sebebini merak ediyordum. Tapatalk uzerinden takip ettigim diger 3 forumda boyle bir sorun gormedim. Dun gelen tapatalk guncellemesi ile de duzelmedi Altug. Tabii ki biraz rahatsiz edici ama forumu takip etmeye engel degil

Yorum

Maalesef büyük bir sorunumuz var. Makedon halen banlanmamış görünüyor. Yeni yönetimin dikkatinden kaçtı sanırım. Olabilir, insanlık hali. Buradan da dile getirmiş olayım bu sorunu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: camorr View Post
                  Maalesef büyük bir sorunumuz var. Makedon halen banlanmamış görünüyor. Yeni yönetimin dikkatinden kaçtı sanırım. Olabilir, insanlık hali. Buradan da dile getirmiş olayım bu sorunu.
                  O her yerde... makedon u banlayabilirsiniz ama fikirleri ilelebet yasayacaktir

Yorum

Konu başlıkların da düzenleme yapılmıyor

Yorum

Sitenin çerez kullanımı ile ilgili bir sıkıntı var gibi.
                      Şöyle ki sürekli açık kalması üzere açtığım oturum hala aktif olmasına rağmen ana sayfaya girdiğimde login olmadan önceki ekran geliyor.
                      Site içerisinde herhangi bir linke tıkladığımda ise oturum açılmış bir şekilde kişiselleştirilmiş arayüz geliyor.

Yorum

• Guest's Avatar
                        Misafir Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bu durum hem Chrome hem de Firefox için geçerli.
                        (Desktop sürümü)

Yorum

• BUU
                        BUU Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Sorun şu cevap yaza bastığımda hiçbir şekilde Metin ekranı karşıma çıkmıyor. Ancak ve ancak bir foto yapıştırma gibi durumlarda işliyor bu sorun nasıl hallolacak???

• matrai
                        matrai Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Sorun çok ilginç ve bir tek sende var arka plandan yapabileceğim birşey varmı diye baktım ama göremedim. Farklı bir tarayıcıdan denermisin?

Hocam haklıymışsın sorun tarayıcı ile alakalıymış chrome yükleyince sorun çözüldü

Yorum

İşleniyor...
                      X