Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm Kullanımının En Zevkli Olduğu Mevsim

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Sonbahar hafif rüzgarlı serin havalar.

Yorum

Sonbaharda parfüm kullanmayı çok seviyorum.

Yorum

Koku kültürüm geliştikçe Yaz veya Bahar da kullanıcak parfüm bulamaz oluyorum. Sevdiğim parfümlerin çoğu kışlık. Yaz olduğu zaman MFK yazlık olanlar tek kurtarıcım başka da yok

Yorum

• Byodorr
          Byodorr Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Katılıyorum.

Kesinlikle açık ara sonbahar bana göre. En keyif aldığım bütün kokuları kullanabildiğim aylar

Yorum

Kış heralde biz parfümseverlerin mevsimi
          Özellikle kasvetli soguk havalar , yagmur sezonu , kar sezonu ve kuru soguklarda çeşit çeşit kullanılan kokuların tadı bambaşka . O dondurucu sogukta sıcacık bi kokunun verdigi his uzattıgı el , aman yarabbi tadından yenmiyo . Hele kasvetli havalarda kullanılan karanlık kokular bambaşka .

Yorum

Kendimi iyi hissettiğim her an zaman mekan mevsim farketmez
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

İlkbahar ve yaz diyebilirim. Genel olarak beğendiğim koku tarzı ferah temiz parfümler. aşırı tatlı,pudralı ve oud notalı parfümlerden neredeyse nefret ettiğim için kışın pek parfüm kullanmam doğrusu

Yorum

sonbahar... kesinlikle benim mevsimim ve memleketimde havaların serinlemesi ve nemin azalmaya başlaması ile özellikle akşamları parfüm kullanmak çok daha rahat ve keyifli oluyor.

Yorum

Kullanmaktan hoşlandığım ve en beğendiğim parfümler genelde soğuk günleri seven parfümler olduqu için Kış 》sonbahar

Yorum

Kış'a yakın sonbahar, montları atkıları çekmeden biraz öncesi

Yorum

Herkese selamlar, benim için sonbahar. Yeniyim aranızda tanışma sayfası varmı dşye baktım fakat göremedim.

Yorum

Kesinlikle sonbahar- kış o soğukta icimizi ısıtan parfümleri düşünerekten sonbahar-kış diyorum yayılımıda yüksek oluyor

Yorum

Erzurum'da yaşadıgım için çok da şansım yok. İki mevsim var : Sonbahar ve kış 😃

Yorum

Aslına bakarsanız tam şu sıralar çok keyifli...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Yaz mevsimi hariç hepsi özellikle de sonbahar.. Neden derseniz Adana sıcağında hiç bir şey zevk vermiyor. Gerçi bu şehrin kış aylarında tüm mevsimleri birden yaşıyoruz o da ayrı

Yorum

İşleniyor...
                            X