Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm Kullanımının En Zevkli Olduğu Mevsim

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfüm Kullanımının En Zevkli Olduğu Mevsim

Sonbahar ayının ayak seslerini iyiden iyiye hissettiğimiz bugünlerde nedense böyle bir başlık açıp anket düzenlemek istedim. Bakalım sonuç ne çıkacak.
    59
    İlkbahar
    8.47%
    5
    Yaz
    1.69%
    1
    Sonbahar
    37.29%
    22
    Kış
    52.54%
    31

Benim için net kış. Sonrasında sonbahar

Yorum

Sevdiğim kokular daha çok kış aylarına uygun

Yorum

Kesinlikle kış

Yorum

Kış tabiki. Ama bahar aylarında da çok güzel oluyor.
          estefanyen

Yorum

Sonbahar benim için parfüm kullanımının en zevli olduğu ay. Hafif serin ama çok soğuk olmayan havalar. Ne kullansan gidiyor

Yorum

İlkbahar
              Çalışma ortmamı ve bu ortamda geçirilen vakit neticesinde ilkbahar dedim
              İlkbaharda sağa sola kaçmalar,piknik,müşteri ziyaretleri bu tip faktörler nedeniyle kokularımı daha çok insana ulaştırıp denemeler yapıyorum yorumları dikkate alıyorum

Kış ve sonbaharda iş yerinde kapalı yerde bolca vakit geçirdiğim için sıktığım parfümler kendime ve iş arkadaşlarıma ulaşabiliyor.
              iş çıkışıda istikamet ev olunca ve ev halkıda benden bu anlamda bıktığı için keyif vermiyor

Yaz ayında iş yeri zaten sıcak ,kaynakhane ve iş makinelerinin kendi ısılarıyla iş yeri çekilmez oluyor
              Freşh ne varsa kullanmaya dikkat ediyorum.

Yorum

Parfum zevkime uygun cok sayida parfum oldugundan kis diyorum. Sonrasinda sonbahar geliyor.

Yorum

Herhalde en çok Kış denecektir ve ben İlkbahar diyorum. İlkbaharda hem kendimi daha pozitif ve umutlu hissediyorum, hem de doğa canlanıyor ve çeşit çeşit kokular ortaya çıkıyor. Bu faktörler de parfümden aldığım keyfi arttırıyor. Daha melankolik hissetmesem Sonbahar derdim. Kat kat giyiniyor olmasam da Kış derdim. Yaz mevsiminin ise canı çıksın parfüm konusunda.

Yorum

Sonbahar > İlkbahar.

Yorum

Kış.
                      Çünkü daha fazla opsiyonum oluyor.

Yorum

En çok sonbahar, sonra da ilkbahar. Yazın özlediğim çoğu parfümü sonbaharda kullanmaya başlayabilmek beni mutlu ediyor Havanın ılıman, iç ve dış mekan arasındaki sıcaklığın eşit olduğu mevsimlerde bence parfümler daha güzel bir gelişim gösteriyor ve daha iyi hissediliyor.

Kışın kat kat giyinme konusuna da katılıyorum, parfümü biraz cildime, biraz giysilere sıkarım genelde ama balıkçı kazaklarla bu pek mümkün değil. Hırka gibi dış giysilerde de hangi koku kalmışsa, her seferinde -tabii yıkayana kadar - o parfümü kullanmak gibi bir zorunluluk da oluyor.
                        Son Düzenleme Rayiha; 13-09-18, 14:43. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Frozenwings
                          Frozenwings Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Aynen öyle, hırka-ceket vs parfümü değiştirmeye engel oluyor.

En çok sonbahar ve kışı seviyorum çok sıcak bir iklimde olduğum için...kışlar zaten bahar gibi geçiyor...İlkbaharda da fresh floraller kullanmayı seviyorum...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Kış kış kış. Net kış

Yorum

Sonbahar>kış> ilkbahar>yaz

Yorum

İşleniyor...
                            X