Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yeter Artık

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Çok saçma işler.. Troller'e harcamak lazım bu enerjiyi.
    ibrhm kırışalım hasılatı.
    Son Düzenleme Umut Kurtoğlu; 23-03-17, 00:23. Tarafından yapıldı.

Yorum

Amaç zaten seni beni bıktırmak değilmi Cantonam. Esas biz burda bıktık artık çekiliyoruz bizden bu kadar dersek amaçlarına ulaşır bu zavallılar. Biz doğru bildiğimiz işi yaptığımız ve o doğrudan ayrılmadığımız sürece kazanırız. Bunlar beni yıpratmıyor tam tersine hırslandırıyor. Sende böyle yap doğru bildiğin yoldan ayrılma.

Yorum

@cantona Her hadisede birileri pes ederse bu şekilde amaçlarına ulaşmış olurlar yalnız. Burda özgür bir şekilde yazma, bölüşme, paylaşma fırsatımız varken dışardan müdahalelere kızıp niye özgürlüklerimizden vazgeçelim ki?

Yorum

Doğru anladıysam M.Micallef'in verdiği bilgiyi falan da dikkate alınca, Harvey Nichols'un aslında satmaması gereken ürünleri satarak M.Micallef'in politikasına ters bir iş yaptığı sonucu çıkıyor. Bi de allah aşkına düşmanca tavırlarla birbirinize böyle ters laflar edip durmayın, önce anlamaya çalışın. Negatif elektrik yüklemeleri kimseye yaramıyor.
          Son Düzenleme Medea; 23-03-17, 02:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bugün biraz temizlik günü olacak bu belli oldu. Temizle temizle bitiremedik...

Yorum

• Umut Kurtoğlu
              Umut Kurtoğlu Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bir gece ansızın 82 Musul?

Benim bu üniversite tezi gibi hazırlanmış mesajları görünce tek aklıma gelen "bu insanlar ne iş yapıyorlar" sorusu oluyor.
            Nereden bu kadar vakit bulunur, nasıl bir hırstır ki herkese ulaşılmaya çalışılır negatif bir kamuoyu yaratmak için.

Ev hanımıysanız, hobi kurslarına falan gidebilirsiniz.. Ögrenciyseniz eger, vizeniz, finaliniz yok mu? Onlara hazırlanabilirsiniz. Yani.. Naçizane bir tavsiye.

@Cantona dostum, vakti bomboş cocukların hevesini ve keyfini kaçırmasına izin verme lütfen..

Yorum

Bu ozel mesaj bana da geldi, ancak su anda hem gelen mesaj hem de benim gonderdigim cevap mesaj kutumdan silinmis gozukuyor

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Üyeliğiğ silindiği için olabilir Erdem Hocam

Debussy nin böyle biri olmasına şaşırıyorum . Oysa çok aklı başında biri gibi konuşmuştuk onunla niye böyle davranıyor anlamış değilim :S

Yorum

Şimdilik uzun zamandır yazmayan ve şüpheli gördüğüm üyelikleri sildim. Bundan sonra yeni üyelerin özel mesajlarını onay sistemine geçerek kontrol ediyoruz.

Yorum

• ada
                  ada Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Matrai hocam bende her zaman yazamıyorum süpheli görünmek için sebep degildir umarım rahatladıgım tek ortam kokular ve onlar hgakkında bılgi edınmek

Orjinal yazı sahibi: Pi-jeY View Post
                Debussy nin böyle biri olmasına şaşırıyorum . Oysa çok aklı başında biri gibi konuşmuştuk onunla niye böyle davranıyor anlamış değilim :S
                ozan olmadigini dusunuyorum ve biliyorum burhancım.. fakat kim olduguna dair bir fikrim yok

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                  Umut Kurtoğlu Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Aman sen bulmaya çalışma o kişiyi;p

• guardian
                  guardian Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  ahaahahaha buna kahkaha attim... bulduklarim yanlis cikiyor. hic karismayim haklisin

Orjinal yazı sahibi: guardian View Post

ozan olmadigini dusunuyorum ve biliyorum burhancım.. fakat kim olduguna dair bir fikrim yok
                Bende öyle umuyorum dostum

Yorum

Kim olduğu konusunda tahmin yürütemiyorum ama ben bu parfüm dünyasında gördüğüm andavalları hiçbir platformda görmedim. Net

Yorum

Bu tarz şeylerin olması gayet normal gelmeye başladı bana zira düşünün hangi forumda üye olduğunu bilmediğim bir X kişisi benim rumuzumu çalarak modacruz'da hesap açmıştı hatırlarsanız! Forumlar arasında yaşanan bir gizli düşmanlık da olabilir veya kişisel takıntılar da ön planda olabilir. Yani hayatını karanlık olaylara adamış o kadar çok varlık var ki, dikkatli ve temkinli olmakla birlikte, herkese akıl sağlığı ve vicdan dilemekten başka da bir şey diyemiyorum. Umarım tüm haksızlıklar evrendeki yerini bulur ve umarım tüm haklılar hak ettikleri ödülleri alır.
                    http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

İşleniyor...
                    X