Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün armaf cdni kullandım ve bana göre olmadığına karar verdim.

Yorum

• Parfums de marly Nisean. Odunsu bir parfüm sıkmak istediğimde ilk aklıma gelenlerden. Tozlu, kuru bir o kadar lüks izlenimli

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Gel de bizim foruma anlat Altuğ hocam. Millete tatlı koku dedin mi gurme kokular geliyor akıllarına, daha denemeden mesafe kokuyorlar koku ile aralarına. Bana göre PDM Herod ile en iyi 2 parfümünden birisi Nisean

• Dün Chloe Love,bugün Paris kullandım.Eşim ikisini de hiç sevmiyor ve birbirlerine benzediklerini söylüyor.Benim için ise ikisi de birbirinden güzel😊

Yorum

• Serge Lutens Ambre Sultan; uyku modu

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
          Parfums de marly Nisean. Odunsu bir parfüm sıkmak istediğimde ilk aklıma gelenlerden. Tozlu, kuru bir o kadar lüks izlenimli
          Geçen gün evden çıkmak üzere hazırlanırken, bu kış ilk kez kullanacağım bir atkıyı elime aldığımda atkıdan burnuma şahane bir koku geldi. Tabi bir yıl önceden kalan bir koku ve ne kullanmıştım hatırlamama imkan yok. Koku karışıklığı olmasın diye dolapta aynı parfümü deneye deneye, koklaya koklaya bulmaya çalışırken atkıda kalan alt notaların en fazla Nisean'ı andırdığına kanaat getirip onu kullandım. Gerçekten de alt notalara gelince bir önceki yıldan kalan parfümün o olduğu anlaşıldı. Daha önceden kullanırken, genel beğeniye uygun, sivrilikleri olmayan, eli yüzü düzgün bir parfüm diye gördüğüm ortalama bir parfümdü ama atkıdan bana yansıyan kokusundan sonra daha fazla saygı duydum.

Yorum

• Apogee Louis Vuitton- Birisi bilmeden bunu üstüme sıksa ucuz bir parfüm herhalde derim. Hayal kırıklığım fiyatını göz önünde bulundurduğum için olabilir bilmiyorum. ama okuduğum kadarıyla LV'nin en çok satan parfümlerindenmiş. Umarım elimdeki sample'da bir sorun vardır çünkü hiç yakışmamış bu markaya ve bu fiyata. Bir de kağıtta deneyeceğim, belki tenime uymadı. Kendime de kızıyorum şu an zira sırf markasına bakarak mazur görmeye çalışıyorum. Tanınmamış bir marka olsa kesin tekmeyi basmıştım.

Ekleme; Bir buçuk saat sonraki koku daha kaliteli diyebilirim . Pudralı çıçek kokusu olarak kapanıyor. Kapanışı hoş ama yine de parasını hak ettiğini düşünmüyorum..

Material Girl
            Son Düzenleme aydın10; 17-11-18, 09:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Myrurgia Amarande Vintage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Tom ford tobacca vanilie

Yorum

• 2 gündür Frozenwings hocamın hediyesi Nishane Duftblüten kullanıyorum. Beni derinden etkileyen bir yapısı olduğunu söyleyebilirim. Metalik çiçeksi ve keskin kokusu biraz dengesiz olsa da etkili ve sürükleyici çiçeksiliği beni cezbetti.
                  estefanyen

Yorum

• Frozenwings
                    Frozenwings Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Beni de şaşırtmıştı. Nishane'nin arka planda kalmışlarından...

• hlttmz
                    hlttmz Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Dip not: Duftblüten Almanca'da "fragrant flowers - kokulu çiçekler" anlamına geliyormuş

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    hlttmz bilgi için teşekkür ederim

• Tom Ford oud wood

Yorum

• costum natıonal scent intense

Yorum

• Amouage Opus V
                      Güne enerjik ve mutlu başlamak isteyenlere birebir. Fazla iddali değil derinliği olan ve tematik bir çalışmamı belki hayır ama genel beğenisi yüksek hoş bir parfüm .
                      Mutlu günler efendim der gibi kokuyor
                      Son Düzenleme Forsy; 17-11-18, 13:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Frozenwings
                        Frozenwings Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        "Mutlu günler efendim" tabiri çok hoşmuş.

• Forsy
                        Forsy Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Tesekkürler efendim.

• TF Tobacco Oud

Yorum

• Nicolai - Patchcouli Intense

Yorum

• Ormonde Jayne Man

Yorum

İşleniyor...
                          X