Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jovoy Les Jeux Sont Faits

Yorum

• L homme Ultime
      Çok safe bi koku bence,libre kadar sevemedim ama başarılı bi flanker.

Yorum

• CN scent intense. Genel beğenisi yüksek yayılımı da çok iyi. Elimdeki dekant bitince tekrar kullanmam sanıyorum kendini özlettiren bir yanı yok. Bu arada zulkarneyn in ofisine uğradım herod kullanmış. Başkasının üzerinde çok güzel kokuyor meret bir ben sevemedim 😉
        Ekli Dosyalar

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bıyıklar yakıyor

• herobabyfb
          herobabyfb Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          hocam zaten zulkarneyn in lakabı bıyıklı

• zulkarneyn
          zulkarneyn Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          bıyıklar kışın beni soğuktan koruyor
          ayağına sağlık herobabyfb ,kısa oldu ama yerimizi öğrendin artık

• Thierry mugler pure malt

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Kosovic View Post
          Jovoy Les Jeux Sont Faits
          Çok zor bir koku hocam çok. Bu kokuyu severek kullanabilenlere hayranım

Yorum

• Kosovic
            Kosovic Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bu parfümü çok seviyorum gerçekten. Tütün ve alkollü içecek notaları varsa kolay kolay beğenmemezlik yapmam.

• CH Men Prive.

Yorum

• Jacques Fath Vers le Sud. Temelde odunsu notalar, misk ve meşe yosunu üzerinde yükselen koku mimarisinde orta ve üst notaların harmanı oldukça uyumlu aynı zamanda farklı ve dikkat çekici. Üst notalar arasında bulunan tozlu lavanta kullanımı açılışta geniz/burun yakarken parfüm sakinleştikçe meşe yosunuyla beraber klasik bir his oluşturarak güven veriyor. Yine üst notalardaki yeşil nüanslar parfümün doğal bir hisle açılmasına sebep olurken yazlık parfümlerin çoğunda tazelik ve ferahlık için kullanılan turunçgiller bu parfümde karşımıza limon notası olarak çıkıyor ve işlevini hakkını vererek gerçekleştiriyor. Orta notalardaki çiçek dokunuşları tasarıma yumuşaklık ve aroma katarken misk ile bu notaların uyumu sayesinde burnu rahatsız edecek bir durum ortada kalmıyor. Sentetik olarak verilen akuatik notalar incir yaprağıyla doğallık açısından dengelenmiş ve yine incir yaprağı ile üst notalardaki tozlu lavantanın geçişinde pürüzsüzlük elde edilmiş. İncir yaprağı, üst notalardaki yeşil nüansların etkisini orta notalarda da uyum içinde devam ettirerek parfümün geneline tazelik ve dirilik katıyor. Sonuçta yazlık, yoğun ama açılışı dışında burnu ve etrafınızı yormayacak ama aynı zamanda kalıcı ve performanslı akuatik, aromatik ve son derece taze aynı zamanda odunsu bir parfüm diyebilirim. Kullanması oldukça keyifli oldu bugün benim için. Sıcak yaz günlerinde bu kadar ilgimi çekmediği gibi yazın alamadığı övgüleri bugün topladı.
            estefanyen

Yorum

• PdM Layton, ne sıksam diye düşünmek istemediğim günler için el altında tuttuklarımdan

Yorum

• Ysl L’homme ultime

Yorum

• Serge Lutens - Fille en Aiguilles
                  Reçineli çam kokusu. Kalıcılık iyi.
                  Bana göre Serge'nin en iyisi.

Yorum

• Chanel Allure Homme Sport eau Extreme.

Yorum

• Caron yatağan..acı acı bi klasik..pour homme û bunun yanında sıradan bi parfüm..fazlasıyla güzel yas isteyen bi parfüm..kullanamayanlar iyi ki varlar

Yorum

• Jil sander Pure Man (1981)

Yorum

• Lancome Hypnose for men

Yorum

• Evet 5 ml'lik Mona di Orio'nun "Vanille"sini bugün bitirmiş oldum; romlu, acı portakallı, ylang-ylanglı, sedir ağaçlı, vanilyalı; erkeklerin de kullanabileceği başarılı bir parfüm; vanilya kesinlikle tatlı bir vanilya değil ve karanfili de çok ağırbaşlı rahatsız etmeyen bir karanfil. Harman çok rafine; Mona di Orio'nun bu kadar genç yaşta ameliyat masasından kalkmayıp ölmesi, parfüm dünyası için ne kadar büyük kayıp olduğunu gerçek anlamda hiçbir zaman öğrenmemiş olacağız.

Yorum

İşleniyor...
                            X