Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior homme parfüm

Yorum

• İstanbul a dönüş ne zormuş insan hiç dönmek istemiyor fethiye hoşçakal
      bu arada parfümlerimi de özlemişim hani
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Molinard - Patchouli Intense

Bana uzak bi' paçuli yorumu.

Angel'ın yıldızları altında gizlenirken kendi odunsuluğunun karanlık tarafına vurgu yapmaya çalışıyor. Özgün olmaya çalışmış ama o mavi yıldızın gölgesinden pek çıkamamış.
        Bu zaman için fazla gurme, geçmiş zaman için ayarında bi' oryantal olabilir. Tatlılık oranı benim tahammül sınırlarımı aşıyor ve paçuliye odaklanamıyorum dolayısıyla derine inemeden noktalıyorum.

Angel daima uzak durduğum fakat saygı duyduğum bi' çalışma. Molinard onun parıltısını üzerinde taşıdığı için hak ettiği saygıyı veriyorum ve yavaşça kokular diyarı dolabındaki yerine kaldırıyorum.

- Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Tabaco vanillele yüzleştim,güzelleştim bugün

Yorum

• Beden burda ruh tatilde kaldı...
            viw...
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Mancera - Black Prestigium
              İlk ve son kullanışım...

Yorum

• Luxury Woud and mood kullandım ; hatta evde kullanıyorum. Kokularımın arasında ki Don Vito Carleone oldu. Üstümde değil ama etrafımda istedim. Fazla geliyor ama kendimi koklamaktan alamıyorum.

Yorum

• Kenzo Flower kullandım.4 fıs sıkmıştım,saatlerdir saçlarımdan mis gibi kokusu geliyor.

Yorum

• Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme.
                  Şişesini bitirmek üzereyim.
                  Oldukça yüzeysel, alışılagelmiş bir koku bana göre ama övgü alıyor ne yapalım

Yorum

• Profumum Roma Battito d’Ali.Denenmeye değer. Bu marka Türkiyeye kesinlikle getirilmeli. Hafta boyunca 6-7 kokusunu denedim. Gerçekten hoş çalışmaları var. Bir de yüzde 43 esansla üretildiğini düşünürsek en azından kalıcılık-farkedilirlik problemi yaşatmaz.

Yorum

• Sabah bileğime 2 sprey Timbuktu sıktım. Timbuktu, tütsü özelime yarattı Doğal tütsülerimden bir tane yaktım. Aldığım yer, Ejderha Tütsüsü olarak isimlendirmiş. Tarçın çok baskın, net hissediliyor. Yakmadan önce de tarçın kokuyor. Çubuk rengi ve tipi de tarçına benziyor. Bir an acaba tarçın mı gönderdiler demedim değil Tarçın kaynaklı olarak bir vanilya, kiraz hissi yaratıyor. Tatlı-odunsu bir havası var. Harika bir şey Su bardağı ile hafiften üstünü kapattım, dumanı içine hapsettim. Koklayınca, Pure Havane benzeri gourmand bir koku geldi Kafamda bir hafiflik, bir bulutların üzerindelik, hoş Timbuktu koklayınca da aynı hisleri yaşıyorum. Zaten tütsü merakım da Timbuktu dan sonra başladı Eğer ilgilenenler varsa öneriye epey açığım

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1.19 MB
ID:	92284 Galloway

Yorum

• Club de Nuit Intense Man.

Yorum

• Lalique - Ombre Noire

Yorum

• Naxos