Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hafta sonu Mercedes Benz Le Parfüm ile çocuklarla yine zıp zıp parka yolculuk. Parfümün mevsimi bitti diyebilirim, önümüzdeki 6 ay boyuncaya kadar kullanmamak üzere rafa kaldıracağım.

Yorum

• Memo - African Leather
      Memo Leather serisi, en hoşuma giden parfüm serisi. Her biri ayrı güzel.

Yorum

• Chypre toscano

Yorum

• Vertus Monarchı dün bileğimde denedim. Tende bile 12 saati geçti. Clive X in daha performanslı hali. Bir de daha uygun fiyatlara bulunabildiği için alıp kullanıp kaliteyi hissettirebilecek bir koku.
          Bugün kullanılmayı hak etti Vertus Monarch

Yorum

• Bu aralar kullanmaya doyamadığım bir kaç parfüm var...Bunların başında da Thierry Mugler Alien geliyor...Yasemin, vanilya ve amber bileşimi beni mest ediyor...açılışı gayet hafif ve floral...sonları ise koyu , kıvamlı , şeker içermeyen , nefis bir vanilya ve amber...

Yorum

• Tm Pure Malt bide Scotch Malt olsa yanina parfumler gibi viski fiyatlarida ucmus durumda

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ulric De Varens Sensuelle kullandım.Dün Rossmann da gezerken Ulric De Varens lere şöyle bir baktım.Sensuelle ve Sublime çok hoşuma gidince ikisini de dayanamayıp aldım.Fiyatları uygun,kokuları bana göre çok güzel.Sublime,Dolce Gabbana Pour Femme e çok benziyor.Marshmallow kokusu gibi,pembe,yumuşacık bir koku.Kalıcılık fazla değil.Sensuelle ise Lolita Lempicka nın daha yumuşak,daha pudralı,harika bir versiyonu sanki.Özellikle Sensuelle olanına bayıldım.Kalıcılığı da iyi.Bittikçe alırım ben bunu👍🏼

Yorum

• Tom Ford White Suede

Yorum

• Frederic Malle - Le Parfum du Therese. Dior Poison altyapısını buradan almış galiba.

Yorum

• Montale Intense Cafe. alttan ara ara burna gelen yanık kahve kokusu parfümü ilginç hale getiriyor. Başta gül yoğun hissedilirken kısa sürede gülün geri çekilmesi endişemi gideriyor. Yine gülün önüne geçen ve parfümün ana notası gibi duran vanilya, ayarında bir tatlılıkla yoğun bir şekilde hissedilip kısa sürede sakinleşiyor. Ah! o alttan gelen yanık kahve aroması... İşte parfümün yoğun kısmı geçince ortaya çıkan kahve, vanilyayla birleşince, kahveyle birlikte hissedilen yanık tat vanilyayı gourmand havaya sokuyor. İştah hissi uyandırıp ilgi çekmeye ve bir haz duyumsanmasına yol açıyor. Kokunun bütününde gülün de olduğunu her yakaladığınızda bu haz ile birlikte bir çekicilik hissediliyor. Beklentim Montale den düşüktü, gerçi parfüm olarak bakıldığında ortada müthiş bir komposizyon ve nota mimarisi olmasa da parfümün olfaktif etkisi bu tarz parfüm sevenlerin çok hoşuna gidecektir.
                      estefanyen

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	384.5 KB
ID:	92101

Yorum

• Club De Nuit Intense Man.
                          Gömleği de çektim.

Yorum

• Karabiber ve tütsünün müthiş uyumu..Amouage Honour, Amouage'ın açık ara en sevdiğim parfümü.

Yorum

• Bugün, Private Label

Yorum

• Akat 2000 Vintage

Yorum

İşleniyor...
                                X