Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ekim 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff - Mefisto

Benzerlerine göre daha doğal ve zarif bir greyfurt baskın koku.

Yorum

• Chanel Allure Homme Sport eau Extreme.

Yorum

• Frederic Malle Eau D’Hiver

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• boucheron jaipur edp...
          yağmur yağacak bu havaya baharatların turunçgillerle birleşip hafif çiçeksi notalarla bütünleşip sabunsu bir aura hissettiren bu klas koku çok yakıştı...
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Jovoy incident diplomatique

Yorum

• Jacques Fath Vers Le Sud. Yazlık bir aromatik. 200'lük şişeyi uyguna bulmuşken kaçırmayacaktım:/

Yorum

• PinotNoir
                PinotNoir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Denemedim ama burnuna güvendiğim çok kişi övdü. Alınması gereken kokularda kendimizi tutuyoruz, o pişmanklıkla daha vasat popüler kokulara saldırıyoruz...

• Azzura
                Azzura Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Kesinlikle işin üzücü yanı da bu sanırım. Bandwagon etkisi ile hareket ediyoruz.

• Giorgio Armani Gio Profumo

Yorum

• Amouage - Imitation

Yorum

• connoisseur
                  connoisseur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Gunluk kullanima gayet uygun ama markanin DNA'sina bence ters bir Amouage parfumu. Cokca Dior Homme Parfum benzerlikleri tasiyan pudrali iris agirlikli, biraz gul biraz violet iceren floral tonlarin yogun olmayan deri ile harmanlanmis, benim icin tatliligin sinira cok yakin hali. Oman uretimi versiyonu icin konuyorum; kalicilik cok iyi ama silaj ortalamanin biraz ustu. Sonlara dogru sanirim castoreum dan ve paculiden oturu hafif bir hayvansallik var; bu kisim gayet cezbedici. Acikcasi parfumun degisik bir cekiciligi de yok degil. Ilk izlenimim gayet olumlu diyebilirim. Amouage'in diger parfumlerinden bazi notalar cikartilmis halde esintiler hissediyorum.

• ali
                  ali Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Çok teşekkür ederim. Oldukça yararlı oldu benim için.

• connoisseur
                  connoisseur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Rica ederim, bir fikir olusturabildiysem ne mutlu

• Comme des Garçons 2 Red: Sequoia. Aromatik, odunsu. Hafif tütsülü bir yapısı da var. Serin havalarda çok güzel iş çıkarıyor. Açılışta keskin rom hissedilirken bir süre sonra rom geriye çekilip sekoya ağacı egemenliğinde od ve diğer odunsu notalarla desteklenmiş, opoponax ile çok küçük bir dokunuşla yapış yapış olmadan hafif tatlılığa bürünerek son derece çekici bir hava katılmış, tabaklanmış deriden gelen hafif tütsülü deri nüansıyla boyut kazanmış, kompleks olmasına rağmen neredeyse sucul ve basit bir havası olan Bertrant Duchaufour harikası parfüm.
                estefanyen

Yorum

• Leto
                  Leto Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  90% Jubilation degil mi?

• ali
                  ali Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Evet hocam jubilation ile büyük benzerlikler taşıyor ama comme des garçons daha aromatik ve odunsuluğu çam kokusunu andıryor. Bir de jubilation daki o zengin hava burada yerini doğallığa bırakmış. Jubilatioındaki Amouage a özgü tütsü kullanımı burada yok.

• Miller Harris Terre de Bois

Yorum

• Hermes - sur le Nil.

Yorum

• ysl jazz men vintage...geçen yıl antikacıdan büyük boy testerını çok komik bir fiyatına almıştım 19 euroya daha ne olsun

Yorum

• Öğleden sonra Ferrari - Bright Neroli.

Yorum

• Guerlain L'eau boisee terre hermes'ten portakali cikar misket limonu koy performans bu serinin en iyisi

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Atkinson's His The Majesty the Oud
                          Ara sıra çiseleyen yağmur ve serin bir Istranca ormanlarındaki doğa yürüyüşünde elime uzun zamandır kullanmadığım kış için favori oud kokusu olan oudun tatlımsı bir vanilya ve yeşil çayla harmanlanmış bu güzel parfüm geldi. Her ne kadar hava serinde olsa tek fıs bile kullanılsa yaz için pek ideal değil sanırım . Ormanda çarşı da pazar da belki ama kapalı mekanlarda biraz ağır ve zor kullanımı var doğru zaman için en erken Eylülü beklemek gerek ./

Yorum

İşleniyor...
                          X