Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ekim 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• T.Terenzi Orion

Yorum

• Elie Saab Le Parfum Intense.Bas bas bağırıyor beni Kurkdjian yaptı diye

Yorum

• Erdem
        Erdem Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kesinlikle katılıyorum,adamın yaptığı ve benim denediğim tüm kokularında benzerlikler var.İmza niteliğinde,boş kokusu yok.

• Creed MI

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Yorum

• Xerjoff - Alexandria II; Kullanılan malzeme kalitesi ve kompozisyon olarak birinci sınıf bir işe imza atılmış. Muhteşem bir koku muhteşem bir parfüm. Benim gibi neredeyse takım elbiseyi pijama niyetine giyecek biri için tamamlayıcı bir parça. Bu markanın oud stars serisinde en iyi parfümü.

Yorum

• Creed Virgin İsland Water

Yorum

• İsimsiz bi dekant şişesi ne oldugnu hiç bilmiyorum bi tahminimde yok ama güzel bi turunç .

Yorum

• Tauer - LDDM. Herod'un hediyesi. Sadece bir fıs sıktım; belki ağır kaçar diye; ama sonra geri kalan mililitreleri üzerime boca ettim; bir Arabi havası var ama kesinlikle örn. Cherguie'dan filan çok daha başarılı bir harmana sahip. Etrafımdaki insanlar da beğendi.

Yorum

• ali
                ali Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Yaz aylarında bile gideri var Muaz hocam

• protectedsugar
                protectedsugar Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Evet çok ilginç hiç tahmin etmezdim. Şişeden koklayınca bir "sertlik" var sanki; ama tene uygulayınca yumuşuyor ve güzel bir hâl alıyor. Sadece Tauer'ci mi olsam :-)

• ali
                ali Yorumladı
                Yorumu düzenleme

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1.02 MB
ID:	81139

Yorum

• Klimanın turbo seçeniğinde çalıştığı ofisten cesaret alarak Tom Ford Oud Wood İntense. Kısaca yorumu aşağıda yaptım.
                oud wood intense.jpg Tom Ford'un isimlendirme ve lansman hatası yaparak yeterince tanıtamadığı ve anlatamadığına inandığım bir parfüm Oud Wood

Yorum

• TF TL.
                  Suede et Safran'dan sonra tatlılığı, My Heroine'den sonra fiyatı ve özellikle Oro'dan sonra harmanı düşündüren ancak tüm bunları yapabilme kapasitesi ile referans olmayı fazlasıyla hakeden çalışma.
                  Ben ise son dünya şampiyonu Fransa milli takımı kalesini koruyan Hugo L...s'in sahibi olduğunu düşündüğüm parfumcuden 10liraligini alıyorum. Ben bu kadarim çünkü.
                  Son Düzenleme alexandria; 19-07-18, 13:21. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kilian - Amber Oud

Yorum

• Andy Tauer - L’eau

Yorum

• Sycomore

Yorum

• Aedes de venustas Oeillet bengale

Yorum

• Creed GIT.

Yorum

İşleniyor...