Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ekim 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Clive Christian - Rock Rose ile devam. Anlamlandıramadığım bir çekiciliği var.

Yorum

• Tom Ford - Costa Azzurra
      Basarili maskulen yazliklardan...

Yorum

• Dior Homme Intense.

Yorum

• Pure Leather

Yorum

• Bvlgari Aqva kullandım.

Yorum

• Comme des Garçons 2 man

Yorum

• Yyves Rocher Vanille Bourbon. Kadın kokusu olarak geçiyor. Ben çok beğendim. Denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum

• Akşam üzeri hafif hava serinlemişsen ilk sise herod dan kullandım seviyorum bu kokuyu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Wulong cha.. bütün gün tazelemeye gerek kalmadan kullanılabilecek yazlıklardan.
                    estefanyen

Yorum

• Miller Harris L'Air de Rien.. Akşamüstü serin havada tek fıs sıktım ancak açılış ve orta kısmı bana biraz ağır ve şekerli geldi, sonları fena değil, kafamdaki nostaljik kokuyu pek bulamadım açıkçası

Yorum

• Gallagher Amongst the Wave

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Xerjoff - Mefisto. Kalıcılık ve performans çok iyi. Tek sorun hatunun bu parfümümü tüy dökücü kreme benzetip bana yüz çevirmesi

Yorum

• MFK - Aqua Universalis Forte. Temiz, çiçeksi ve çok olmasa da ferah bir parfüm. Limon, beyaz çiçekler ve özellikle beyaz misk en belirgin notaları.

Yorum

• Lagerfeld
                              Lagerfeld Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Çok sıcak ve nem oranı aşırı yüksek bi' günde kullanmıştım Azzura hocam, 3 yada 4 kere uyguladım ve öyle bi' boğdu ki... Yayılım delirdi desem yeridir.

Bahsettiğim bu hava şartlarında da tek bi' notanın çok baskın olduğunu gözlemledim. Gül! Diğer notaları yedi bitirdi. Yüksek ihtimal ten kimyasıyla alakalı bi' durum oldu.

Benim için havası hafif serin ve nispeten kuru olarak işaretlendi.

• Azzura
                              Azzura Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Aslında bahar için daha ideal bir koku gibi Ankara için de 30 derece yaz sıcaklarında fena durmuyor performansı zaten inanılmaz. O nemde sanırım daha da bir yayılmıştır ben açılışındaki limon ve miski çok beğendim ancak sonrasındaki çiçeksi notalar bana biraz feminem geldi. Kurkdjian markasını artık eskisi kadar sevmesem de beğendiğim kokularından Aqua Universalis Forte. Serin havalarda tekrar denerseniz yorumunuzu da bekliyorum. Saygılar

• Lagerfeld
                              Lagerfeld Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Tabi ki yazarım. Sonbahar'ın ortaları çıkarayım sample'ı kutudan.
                              İyi haftalar..

• Nishane Colognise

Yorum

• Valla birşey kullanamadım bugün

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

İşleniyor...
                              X