Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ekim 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Valentino Uomo Intense.

Yorum

• CHANEL- BLEU DE CHANEL

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Jacques Fath Green Water. İlk sıktığımda aklıma gelen ilk düşünce bu koku bizim ülkemizden çıkmalıydı oldu. Bizim gibi limon kolonyası kültürü olan bir ülkede sevilmemesi zor bir parfüm olduğunu düşünüyorum. Açılışı çok hoş ve ferah. Nanenin kokusu hemen fark ediliyor. Söylemeden geçemeyeceğim. Rebul'un kolonyalarını de beğeniyorum. Ben de lemongrass and honey var ve kokusunu çok hoş buluyorum. Bir de Paşabahçe çok geniş bir kolonya koleksiyonu çıkarmış. Denediklerim çok güzeldi. Evet green water'dan nerelere geldim. Biraz zıp zıp akıllıyımdır ve kolonya deyince coşarım.

Yorum

• Oliver&Co. - Resina

Yorum

• Goldfield & Banks Australia Desert Rosewood

Yorum

• Jovoy - Pavillon Rouge, ben baya beğendim bu boozy deri kokusunu tek sıkıntısı farkedilirlik açısından performansı biraz düşük gibi gerisi ise tam istediğim gibi

Yorum

• sonunda sarı sonbahar geldi...
                amouge beach hut çok yakıştı...
                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• İstanbulda hava serin. Nishane Afrika Olifant kullandım. Deri pek tercihim değildir ama fena gelmedi. yaklaşık 4 saattir üzerimde ve hala kuvvetli. Ofiste umarım insanları rahatsız etmem.

Yorum

• Bugün PDM Oajan, anladım ki bu kokuyu soğuk kış günlerinde kullanmak daha mantıklı olacak..

Yorum

• CK Eternity Summer

Yorum

• Dior Eau Noire. Parfüm böyle olur dedirten işlerden. Klasik ile modernlik arasında gidip gelen ve son derece farklı yapısıyla ve tabi ki genele hitap etmeyen yönüyle denk gelme ihtimali çok düşük olmasıyla da çok iyi bir parfüm diyebilirim.
                        estefanyen

Yorum

• Armaf - clup de nuit intense man
                        https://www.fragrantica.com/perfume/...Man-34696.html

dumanı fazla geldi bana royal vintage ayarında gidiyor

Yorum

• Mont Blanc individuel.

Yorum

• Ursa

Yorum

• Kilian Dark Lord. Kilian'ın tabularını yıktığı parfümü niche severleri bir hayli heyecanlandıracak. Medea cantona8 Kilian sizi çağırıyor

Detaylı inceleme aşağıda ki linkte
                              Click image for larger version Name: kilian dark lord yorum.jpg Views: 1 Size: 84.2 KB ID: 89473 Kilian'ı biz bildik bileli herkesin beğenebileceği tarzda

Yorum

İşleniyor...
                              X