Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Eau de Lalique.- dereotu notasının çok net alındığı bir parfüm. Ama diğer Ellena parfümlerinde olduğu gibi kalıcılık ve dağılım çok zayıf.

Yorum

• İssey l'eau d'issey..çok doğal ve ferah

Yorum

• Profumum Roma - Sorriso

Yorum

• İzmire bildiğiniz yaz geldi. 33 dereceyi gören sıcaklıkta elim hemen fresh ve serinlik hissiyatı veren bir parfüme Hermes Un Jardin Apres la Mousson a gitti. Bu koku bana keyif veriyor ve gerçekten ismine yakışır bir şekilde tropik muson yağmurlarını andırıyor. Nemlilik hissiyatı olan huzur dolu bir çalışma

Yorum

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam tendeki kalıcılığı hakkında küçük bir yorum alabilir miyim

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            4-6 saat arası diyeyim çok büyük bir beklentiye girme.

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            4-6 iyi sayılır hocam teşekkür ederim yorum için

• Edition Blanche sezonu başladı 😀

Yorum

• Bir fıs MFK - Oud Satin Mood.

Yorum

• Vettiveru ..

Yorum

• Dior Eau Noire. Biraz keyif almaya başladım bu kokudan. Uzun kullanımda nasıl olur bilemiyorum ama ara sıra iyi geliyor.

Yorum

• İki Geza Schoen parfümü iki ayrı kolda. Ormonde Jayne Ambre Royal ve The Beautiful Mind Series Boudicca Wode.

Yorum

• Medea
                    Medea Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Biri adında amber geçse de amber parfümü değil, çok güçlü ve kalıcı ambroxan ile sanırım galaxolide tabanında pürüzsüz, temiz, başarılı unisex bir çiçeksilik. Kadına da erkeğe de gider, bana biraz daha kadına yakın geldi. Ortaya koyduğu çok önemli bir şey yok, Yumoş/Vernel gibi yumuşatıcıların bazılarındaki yoğun temiz, çiçeksiliği hatırlatıyor ve o yüzden naif, pozitif bir etki de yapıyor. Çok değişim de geçirmiyor. Genel beğeniye oynayan, kolay tavlama özelliği yüksek, günlük kullanıma da gayet uygun, parfüm deneyimi olsun olmasın hemen herkesten iltifat alabilecek, beğenmeyenin çıkmayacağı, lüks hissettiren ama amber liginde yeri olmayacak, güzel kokmanın dışında bende pek bir iz bırakmayan bir parfüm. Kısaca güzel ama özel değil. Diğeri, yani Boudicca Wode ise pürüzsüz bir unisex odunsuluk ve yine pürüzsüz bir unisex çiçeksiliği başarıyla bir araya getirmesi bakımından ilginç geldi. Odunsu öğelerde de çiçeksi öğelerde de ilginç nüanslar çarpıyor burnuma. Uzaktan sedir ağırlıklı bir odunsuluk önde gibiyken, kolumu yaklaştırınca çiçeksilik daha ön planda. Çiçeksiliğin gizemli, serin, acımtırak, buram buram avam kadınsılık içermeyen, oldukça modern bir havası var. Odunsular da kendi içinde çok sesli ve hepsi birbiriyle şahane bir uyum yakalamış. Klişe kadın kokularından sıkılanlar için ve odunsuluğun kadına da uygun kullanıldığı bir örnek denemek isteyenler için tavsiye edebileceğim modern bir parfüm. Erkekte de hiç ama hiç sırıtmaz.

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Yorum için çok teşekkürler.

• Medea
                    Medea Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Kullanmadım onu henüz Caliban hocam

• CDG 2 günü bugün. Unisex kokuların en güzellerinden bana göre

Yorum

• Click image for larger version

Name: