Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Belgrad'a yürüyüşe gidiyorum. Doğa da yeşilliklerin arasında, yeşillik kokan bir parfüm gider diye düşündüm ve Miller Harris Figue Amere kullandım

Yorum

• Creed Green Irish tweed pazar günlerin vazgecilmez kokusudur benim için

Yorum

• Pazartesi FB Heroes, bu kokudan bir çoğunuz denediğinde değişik yorumlar yapacaksınız bundan eminim, Kokuyu üzerimde denedim, başlangıcı boğucu dumanlı bir yapısı var, sonrasında bildiğimiz soba külünün ıslatılarak paçuli ile birlikte is tadında ama yanık olmayan bir kokusu ve sonrası hepimizin bildiği Guerlain Songe Bois Dete den derin izler, parfümü kullandıktan sonra sabırla bekleyip dip notasını içinize çekmenin zevkini yaşayın derim. Salı HDP Veni = FM Musc Ravageur in aynısı, Çarşamba Mazzolari Africa = GİT in daha yeşil e saldırgan hali, Perşembe FM Dries Van Noten, Frederic Malle kokularını kullanırken ayrı bir zevk alıyorum, denediklerimin hepsi de kalite kokuyor. Cuma MFK Baccarat Rouge, Cuma gününe ve Kandil günü dolayısıyla en uygun kullanılacak parfüm diye düşündüm. Cumartesi Jesus Del Pozo Noble Musk Nights, çok sevdiğim kokulardan bir diğeri

Yorum

• Jo Malone - English Oak & Hazelnut

Yorum

• Creed Viking ile mutlu pazarlar...
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Git

Yorum

• ELdO - You Or Someone Like You

Yorum

• Royal Vintage

Yorum

• Click image for larger version

Name:	B143758D-2669-4CC2-92D7-CB955EE5B952.jpeg
Views:	161
Size:	1.06 MB
ID:	70510Click image for larger version

Name:	C4C31905-9EAD-4DF0-A95D-AB8AB1DD8FE7.jpeg
Views:	155
Size:	1.26 MB
ID:	70511 Dün ve bugün..
                    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Lidge

Yorum

• Tom Ford Noir De Noir

Yorum

• Amouage Memoir tüm gün kendini hissettirmesi ayrıca hoşuma gitti. Daha önce bu kadar performans aldığımı hatırlamıyorum...
                          estefanyen

Yorum

• Akbilspor u yendik şerefine Bond amber
                            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Gündüz La Vie Est Belle,gece Flowerbomb Extreme kullandım.İkisi de tatlı ama çok hoş parfümler bana göre.

Yorum

• Cocaïne.
                                Tek gövde; karamelli, sütlaçlı, hafif meyveli ve dolgun vanilyalı sümbülteber. Funky başlangıç, linear boogy gidişat ve uzun süren bekleyişin ardından smooth son.
                                Kokladığım en iyi değil belki (Fracas ve Carnal Flower) ancak en spektaküler sümbülteber diyebilirim. Açılışı defalarca dinlemeye değer bir şarkı benim için. Kendisi hakkında Tuberosa Tanrıçası ile pek anlaşamasam da genellikle rahat uyumak adına yastık/yorgan kombinasyonu ile uyguladığım bu notanın, sık parfüm giymeyen bana giyilebilecek bir seçeneğini sunduğu için ilgimi gizlemeyeceğim.

Yorum

İşleniyor...
                                X