Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• FM Vetiver Extraordinaire... ilk niş parfümlerimden ilk kullandığım kadar hala seviyorum. Vetiverin her türlüsünü sevdiğime kanaat ettim artık.
    estefanyen

Yorum

• MauMau
      MauMau Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Gerçekten çok güzel bir koku, zamanında elden çıkardığıma üzülmüyor değilim

• ali
      ali Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben de kör alış yapmıştım o acemilikle aklımı başımdan almıştı

• Loewe Esencia PH; açılışı oldukça keskin bir deri ile oldu. Açılışa yeşil ağaçsı notalar da eklenince açıkçası hiç beğenmedim. Ancak 10 dakika sonra koku aromatik bir fujer tarzına dönüyor. Lavanta, adaçayı, meşeyosunu, yeşil aldehitler, çok az ölmezotuna hafif bir sandal ağacı dokunuşu ve açılıştaki ağaçsı notalar ile tatlılaşan bir koku. Benim tarzım olmamakla birlikte denenmesi gereken bir kokuymuş. Kaliteli bir işe imza atılmış.

Yorum

• doors
      doors Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Mükemmel bir fujer.Firmanın 7 natural'le birlikte en iyi kokusu.

• MDCI Ambre Topkapı kullandım. Ellerimde de Peche Cardinale.
    Ambre Topkapı, kendimi Puslu Kıtalar Atlası’nın çizgi roman versiyonundaki köhne Konstantiniye döneminde hissetmemi sağlıyor.
    Peche Cardinal ise Sümbülteber dağarcığımdaki Fracas ve Carnal Flower’in altını oyuyor.

Yorum

• Tobacco vanille ile iyi haftasonları...
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Hermes Nil

Yorum

• L'air de rien

Yorum

• Ysl opium ph

Yorum

• Xerjoff - Zefiro

Yorum

• fm french lover deneme sürüşleri

Yorum

• ali
                  ali Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  hocam ben bu kokuyu geçenlerde ilk defa denedim çok beğendim ama farkedirlik bana şişesini almaktan vazgeçirdi

• Fısır fısır Comme Des Garcons Vettiveru. Her an elimin altında bulunmasını istediğim ne etrafı ne kullananı rahatsız eden yaz sıcaklarında bile mükemmel giden CDG ın cologne diye çıkarttığı oldukça başarılı bir koku. Doğallık hissiyatını sonuna kadar yaşatan ender çalışmalardan

Yorum

• Frozenwings
                  Frozenwings Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  İnanılmaz ferah bir vetiver yorumu, alttan hassedilen hafif topraksılık ve çiek notaları insanı canlandırıyor. Üretimi devam ediyor mu acaba?

• TMOV Ottoman Amber.. Ambre Sultan'a çok benziyor, açılışı biraz tatlı gibi. Güzel parfüm..

Yorum

• Comme Des Garcons kyoto sevemedim bir türlü vasat vetiverlerden

Yorum

• Zegna Haitian Vetiver.Fresh vetiver.

Yorum

• Amber Musk Aerin Lauder- Sentetik amber. Biraz burnumu tırmaladı.

Yorum

• Kirke

Yorum

İşleniyor...
                        X