Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	46.5 KB
ID:	72227

Yorum

• ELdO - Tom of Finland

Yorum

• Hermes Terre edt

Yorum

• Terre Hermes Edt

Yorum

• MDCI Invasion Barbare

Yorum

• Aldehitler, yeşilimsi bir hava, birbirinden ayırt edemediğim nefis çiçek notaları ve nostalji, nefis bir modern/klasik.. YSL, Rive Gauche..

Click image for larger version

Name:	o.15280.jpg
Views:	204
Size:	45.9 KB
ID:	72238

Yorum

• Kinski.
            Tuzlu, ekşi, kekremsi, nemli, bazen kuru ve kararında hayvansal; yöresel - organik Okinawa esrarı. Geza Şön eseri; kendisinin 55 parfümü içerisinden favorim. Diğeride Ormonde Man. Afferin çucum 55’te 2.

Yorum

• Prada L’homme

Yorum

• mancera cedrat boice ile başlanıldı şu batch sorunu olan tüm aventuslardan daha iyi bence...
                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Green İrish Tweed, gerçek bir beyefendi.

Yorum

• Baraonda ile birlikteyiz. Açılışı çok güzel ama sonradan o çarpıcılık azalıyor gibi geldi bana. Tatlılığın tarzını da pek tutmadım ama soğuk havalarda denemeden karar verilecek bir koku değil.

Yorum

• Creed Royal Mayfair / Sıkmaya kıyamadığım kokulardan...

Yorum

• Amouage Honour

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
                          Baraonda ile birlikteyiz. Açılışı çok güzel ama sonradan o çarpıcılık azalıyor gibi geldi bana. Tatlılığın tarzını da pek tutmadım ama soğuk havalarda denemeden karar verilecek bir koku değil.
                          Valla benim beklentimi de pek karşılamadı. Biraz çocukça ya da amatörce hissi verdi. Aslında özellikle açılışta bir süre, bazı Slumberhouse'lar gibi bir hava estiriyor kalın ve yağlı gövdesiyle ve yine onlar gibi klasik parfüm anlayışının dışına çıkıyor ama bir süre sonra anlaşılıyor ki onlar kadar tatmin edici değil, biraz daha basit kalıyor. Kötü denmez belki ama en üst seviye nişler arasında yer bulabilecek yeterlilikte değil. Sanki 1888 sevenlere daha uygun bir tarzda. 1888'i kullandığım zamanlarda da benzer şeyler hissetmiştim.

Yorum

• caliban
                            caliban Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            O kalın gövde denediğim bütün Nasomattolarda var Mete hocam. Kışın 1-2 kere daha şans vermek lazım ama. Şu an üstümdeki neredeyse şekerli diyebileceğim halini ben de sevmedim

• Mazzolari Africa. Yeşil Afrika
                          estefanyen

Yorum

İşleniyor...
                          X