Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Enpanichecosmetics Niş Parfüm Çekilişi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: Optuna
    Enpaniche cosmetics' e tesekkur ediyorum bu cekilisi bizim forumda haber yaptigi ve gerceklestirdigi icin. Dileyen herkesle paylasabilirim parfumu. Ortada bir guzellik var, anlik dusunerek bunu bozmamak gerekir. Kazanan diger arkadaslari da tebrik ederim.
    Ince düşünceniz için teşekkürler. Güzelliğin tamamı sizde kalmalı. Şansınız her daim bol olsun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Öncelikle kazanan herkesi tebrik ederim güle güle kullanın, şuan da savunacağım durum görmüş olduğum bir durumdur o yüzden kimse beni yanlış anlamasın sizlerde yaşasaydınız sizlerde savunurdunuz, dün enpanichecosmetics’in yapmış olduğu çekilişte öncelikle attığı hikaye de benim hesabıma çıkmış olarak gözüktü Hesabım the.perfume34 daha sonrasın da açıklanan sonuçlarda hesabımı göremedim ve hikayenin kaldırılmış olması garibime gitti doğrusu, Yani bi çekiliş yapıldıysa İnstagram gibi mi mecra da canlı yayında yapılmasını savunmaktayım gördüğüm kadarıyla İnstagram yorumlarından tek benim savunduğum gözükmüyor , ayrıca İnstagram dan yazılanlara bi türlü cevap alamadık burada netice bulmasını rica ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Drekoo
        Drekoo Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben çekilişin the.perfume34 adlı hesaba ve Altuğ hocaya çıkan kısmına denk geldim. hatta size çıkınca bu kimmiş diye bakmıştık instagramdan hesabınıza. Siz niye kazananlarda yoksunuz video niye hemen apar topal kaldırıldı anlamadım. Neyse amaç reklam yapmaksa kaybeden onlar oldu. Bizim kaybımız olmaz.

• cenkmami
        cenkmami Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Sizin çekilişte kazandığınızı bende gördüm sizede bir parfüm hediye etmeliler.

Dediğiniz gibi bende anlayamadım kazananlarda adımın olmadığına da şaşırdım hocam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: intensa07 View Post
        Öncelikle kazanan herkesi tebrik ederim güle güle kullanın, şuan da savunacağım durum görmüş olduğum bir durumdur o yüzden kimse beni yanlış anlamasın sizlerde yaşasaydınız sizlerde savunurdunuz, dün enpanichecosmetics’in yapmış olduğu çekilişte öncelikle attığı hikaye de benim hesabıma çıkmış olarak gözüktü Hesabım the.perfume34 daha sonrasın da açıklanan sonuçlarda hesabımı göremedim ve hikayenin kaldırılmış olması garibime gitti doğrusu, Yani bi çekiliş yapıldıysa İnstagram gibi mi mecra da canlı yayında yapılmasını savunmaktayım gördüğüm kadarıyla İnstagram yorumlarından tek benim savunduğum gözükmüyor , ayrıca İnstagram dan yazılanlara bi türlü cevap alamadık burada netice bulmasını rica ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
        kazananlardan biri de benim. ilk defa kendim için katıldığım bir çekilişten hediye kazandım tekrar teşekkür ederim hediyeniz için, kazanan arkadaşları da tebrik ederim..

Yorum

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tebrikler Gökhan senin kazanmana çok sevindim kardeşim, güle güle kullan , şansın daim olsun

• guardian
          guardian Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          amin ablacım çoook teşekkür ederim

Click image for larger version  Name:	5A35408A-49C9-40E6-976E-C1FD0718FBEA.jpeg Views:	1 Size:	1,020.6 KB ID:	60131

Hediyem elime ulaştı. Çok teşekkür ederim

Yorum

• Optuna
          Optuna Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          cok guzel gorunuyor, güle güle kullan hocam. Bu arada bir inceleme yazısı da bekliyoruz. Sanırım pek yazilan bir sey yok bununla alakalı.

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Güle güle kullanın , aynen ben de yorumunuzu bekliyorum.

Ben de parfumu aldim enpa kozmetige tekrar tesekkurler. Soyle enteresan bir durum oldu aslinda, daha once atkinsons old bond parfumunu forumdan bir arkadastan takasla almistim fakat kargoda kirilmis ziyan olmustu. Ayni parfumun daha yogunu olan triple ekstrat versiyonuydu. Neyse, kismet buguneymis guzel bir tesaduf oldu. Ofis icin bicilmis kaftan diyebilirim parfum icin de. Tam bir centilmen kokusu.

Yorum

İşleniyor...
        X