Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Enpanichecosmetics Niş Parfüm Çekilişi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Enpanichecosmetics Niş Parfüm Çekilişi

Merhabalar
    Enpancihecosmetics olarak yeni yılda niş parfüm meraklılarını mutlu etmek istedik ve bir instagram çekilişi hazırladık. Atkinsons, the Merchant of Venice, Arquiste, Jovoy ve Frapin markalarından toplam 6 niş parfüm hediye edeceğiz, çekilişimiz 31 Aralık gecesine kadar devam ediyor. Detaylar ve katılmak için enpanichecosmetics instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Merhabalar Sanem Hanım. Bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. Firmanızın bünyesinde bulunan markaların hepsi birbirinden değerli markalar. Bizim gibi parfüm delilerini de haberdar ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Üyelerimizin çekilişinize gerekli ilgiyi göstereceğini düşünüyorum. Yeni markalarıda firma bünyenizde göremek dileğiyle... İnstagram hesabıza çekiliş için başvuruda bulunuyorum

Yorum

Oo süper haber. Hemen katılayım çekilişe. Teşekkürler.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: noblepotion View Post
        Merhabalar
        Enpancihecosmetics olarak yeni yılda niş parfüm meraklılarını mutlu etmek istedik ve bir instagram çekilişi hazırladık. Atkinsons, the Merchant of Venice, Arquiste, Jovoy ve Frapin markalarından toplam 6 niş parfüm hediye edeceğiz, çekilişimiz 31 Aralık gecesine kadar devam ediyor. Detaylar ve katılmak için enpanichecosmetics instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.
        Başlıkta doğru ancak mesajda yanlış yazmışsınız isminizi...

Yorum

Hesap açık olma şartı koyulmuş. Ben de bülent beyin paylaşımından gördüm çekilişi. Hesap açık olma şartı olunca sıkıntı oluyor çoğu kişiye de öyle olur bence. Onu kaldıramaz mıyız şartlardan

Yorum

Evet açık hesap şartı olmazsa seve seve katılırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Drekoo View Post
              Hesap açık olma şartı koyulmuş. Ben de bülent beyin paylaşımından gördüm çekilişi. Hesap açık olma şartı olunca sıkıntı oluyor çoğu kişiye de öyle olur bence. Onu kaldıramaz mıyız şartlardan
              aynen orası sıkıntı umumi hesap mı kaldı bu devirde

Yorum

Repost için uygulama lazım sanırım

Yorum

Çekiliş yapmayı bilmiyorsanız müşterilerinize dağıtın geçin parfümleri. repost falan uğraştırmayın milleti. Kendi hesabımda paylaştıysam ben o gönderiyi hesabımın gizliliğini açtıysam canlıyayında çekiliş isterim. Rastgele bir video koydular o da 2 dk sonra kalktı. Sonra rastgele isimleri açıklayıp bunlar bunu kazandı deyip geçtiler. Nasıl iş anlamadım!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Drekoo View Post
                    Çekiliş yapmayı bilmiyorsanız müşterilerinize dağıtın geçin parfümleri. repost falan uğraştırmayın milleti. Kendi hesabımda paylaştıysam ben o gönderiyi hesabımın gizliliğini açtıysam canlıyayında çekiliş isterim. Rastgele bir video koydular o da 2 dk sonra kalktı. Sonra rastgele isimleri açıklayıp bunlar bunu kazandı deyip geçtiler. Nasıl iş anlamadım!!!
                    Burada bir çok kişiyi zan altında bıraktığının farkındasındır umarım Ekrem. Kazananlardan birtanesi de benim ve sadece katılım için gereken şartlar neyse onu yaptım. Ne enpa kozmetikin birebir bir müşterisiyim ki zaten bu markaların distribütörü bir dükkan veya mağaza değil, nede bana çıksın diye extra bir gayret gösterdim. Kazanan diğer arkadaşlarda birtanesi Optuna a diğeri guardian. Adı üstünde çekiliş bu şans bize gülmüş ne yapalım şimdi? Sana çıkmadığından dolayı ise bu öfke al senin olsun...
                    Son Düzenleme matrai; 02-01-18, 20:22. Tarafından yapıldı.

Yorum

Enpaniche cosmetics' e tesekkur ediyorum bu cekilisi bizim forumda haber yaptigi ve gerceklestirdigi icin. Dileyen herkesle paylasabilirim parfumu. Ortada bir guzellik var, anlik dusunerek bunu bozmamak gerekir. Kazanan diger arkadaslari da tebrik ederim.

Yorum

• Drekoo
                        Drekoo Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Güzel günlerde kullanın hocam sizlik bir durum yok aşağıda da belirttim durumu. Öyle bir anlaşılma olduysa kusura bakmayın

Kazananlardan biride benim, çekilişi burada görüp katılmıştım kısmetimde varmış herkese çok teşekkürler

Yorum

• Drekoo
                        Drekoo Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Güzel günlerde kullanın Cenk hocam

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post

Burada bir çok kişiyi zan altında bıraktığının farkındasındır umarım Ekrem. Kazananlardan birtanesi de benim ve sadece katılım için gereken şartlar neyse onu yaptım. Ne enpa kozmetikin birebir bir müşterisiyim ki zaten bu markaların distribütörü bir dükkan veya mağaza değil, nede bana çıksın diye extra bir gayret gösterdim. Kazanan diğer arkadaşlarda birtanesi Optuna a diğeri guardian. Adı üstünde çekiliş bu şans bize gülmüş ne yapalım şimdi? Sana çıkmadığından dolayı ise bu öfke al senin olsun...
                      Altuğ hocam kazanan arkadaşlarla ilgili hiçbir suçlamam yok öyle bir durum anlaşıldıysa kusura bakmasın kazanan arkadaşlar. Ayrıca parfümlerin foruma çıkması da sevindirdi beni. Kazanan arkadaşlar güzel günlerde fıslatsınlar Yukarıdaki yazında' sana çıkmadığından dolayı ise' kısmında bana ayıp etmişsin Altuğ hocam beni bilen bilir.
                      Benim burda söylediğim -çekiliş yapmayı bilmiyorsanız gelen herhangi bir müşteriye hediye edin geçin yılbaşı hediyesi olarak- anlamında yazdım.Siz dahil kazanan arkadaşlarla ilgili bir durum oluşmasın lütfen. Forumda üyelik alıp hesap açmışlar, okurlar diye tahmin ederek yazdım kendilerine. Kız arkadaş takip etti çekilişin durumunu yanımda. O da haklı olarak bana söyledi. Burada belirtmek istedim durumu.

Kaldı ki bir parfüme muhtaciyetimiz yok şükür ki kazanan arkadaşların da yok. Ama ben hesabımda gönderisini paylaşıp reklamını yaptıysam ve katılma gereksinimlerini yerine getirdiysem doğru düzgün, canlı yayında, kaçıranların da izleyebileceği şekilde bir çekiliş istemek benim hakkım ve diğer katılanların da hakkı. Haa yapamıyorsan hiç böyle işlere girmeye gerek yok. Foruma çekiliş var diye bir başlık açılıyorsa ona göre bir çekiliş olmalı diye düşünüyorum. Eğer tepkileri merak eden varsa kazananlar nasıl açıklanmış görmek isteyen varsa hesaba girip bakabilir.
                      Son Düzenleme Drekoo; 02-01-18, 22:56. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bende şansımı denemiştim Gayet güzel hediyeler verdiler. Bizim forumdan 3 kişinin kazandığını öğrenmek ise beni çok sevindirdi. Zaten toplamda 6 şişe vardı. Kazanan arkadaşların parfümlerini güzel günlerde kullanmalarını temenni ediyorum.

Yorum

Forum olarak ne kadar da sansliymisiz; ne guzel.
                          Umarim 2018 herkese ilk gunden itibaren ugur getirir.
                          Parfumleri kazananlar guzel ve saglikli gunlerde keyifle kullansinlar.

Yorum

İşleniyor...
                          X