Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yeni Çıkanlar - Merak Edilenler - Çok Konuşulanlar Spliti (ÖDEME TOPLAMA)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Geldi kargo teşekkür ederim.
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• oud kokusu tatsız deri ve oud ekseninde hafiften karanfil ile birleşerek harmanlaşmış.
      desert rosewood u beğendim(tek beğendiğim oydu fidelis, cocoine ve lddm den birşeyler var)
      africa hiç africa kokusu değil designer havasında deterjan kokusu...
      diğer isimsiz olan da keza aynı...
      biraz kalsınlar bakalım nasıl bir değişim olacak

Yorum

• Ayrıca şişe bana gelmedi Altuğ bey bilginiz olsun...

Yorum

• Altuğ Hocam kargo sorunsuz geldi, teşekkürler.Odriu ayıpladım valla kutu tasarı çok kötü, parfumün kapağı da oturmuyor şemsiye gibi duruyor.

Yorum

• RİYAFES
            RİYAFES Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Sağlık olsun, en azından şişe sağlam

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Umut ile bolusturdugumuz Odriuda da vardi sanirim benzer bi durum

• RİYAFES
            RİYAFES Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            O şişede epey bir sızıntı oldu diye hatırlıyorum, sanki bunda da azda olsa sızıntı olmuş.

• Kargo sorunsuz olarak ulaştı Altuğ. Sağolasın emeklerin için. İsimsiz olanı denedim nasıl bir şeymiş diye. Modernize edilmiş eski kafa bir berber kokusu çıktı. Hafif meyan kökü ya da anason dokunuşları taşıyan, ferah kullanılmış kaliteli bir lavantaya çaktırmadan eklenen ve kompozisyonu ısıtan tatlımsı, keskin karanfil olarak gidiyor şimdilik. Bu sürpriz için de teşekkürler.

Edit: Parfüm ilerledikçe, neredeyse sucul ferahlık içeren aromatik, temiz, yeşil bir ağaç kokusuna dönüştü.
          Son Düzenleme Medea; 28-02-18, 18:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Altuğ hocam kargo elime ulaştı. Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• @Altuğ hocam kargo elime sorunsuz ulaştı. Emeğine sağlık. İsimsiz olan Blue chypre hediyeniz için Teşekkürler
              Son Düzenleme Kosovic; 28-02-18, 17:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Hocam teşekkürler sorunsuz bir şekilde teslim aldım ben de. İsimsiz sürpriz için ayrıca teşekkürler. Yosun notasıyla eski erkek kolonyalarına benzerken akuatik yapısıyla bir yandan modern kokuyor. Parfümde çok düşünmeden Bond Wall street, Heleey Sel marin ve Lacoste essential'a benzerlikler buldum. Tabiki hiç biri değil
                estefanyen

Yorum

• Kargo elime ulaştı. Ellere sağlık matrai, çok teşekkürler. Aradığın şey benim paketten çıktı

Yorum

• Kargoyu bende aldım Altuğ hocam , eline emeğine sağlık

Yorum

• Altuğ hocam ben de kargomu aldım teşekkür ederim zahmetin için. Hepsi süpermiş Oflactivo yu beğendim özellikle. Bir de Mazzolari Africa Davidoff Good Life benzettim yanılıyor muyum? Bunu daha çok beğendim bu gönderdiğin 30 ml beni kesmez, bir haftaya biter, ben 1 şişe daha istiyorum

Yorum

• Teslim aldım ben de.. Blue Cypress için de ekstra teşekkür ederim. Emeklerine sağlık

Yorum

• Kokular sorunsuz olarak geldi, her şey için tekrar teşekkür ederim.

Yorum

• Ürünler herkese ulaştı herhalde. Alamayan kalmadıysa konuyu arşive alacağım.

Ufak bir açıklama. Herkese isimsiz şişede gelen parfüm Desertwood kutusu içinden çıkan ve firmanın bize hediye ettiği Blue Chypres

Yorum

• Kargoyu teslim aldım. Hediye için ayrıca teşekkür ediyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X