Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

ARŞİV-Beymen Spliti

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İstanbulda elden teslim almak isteyen arkadaşları bekliyorum.Haber verirler ise ona göre kargoları hazırlayacağım.

Yorum

• kaya hocam adres bilgilerinizi gönderirmisiniz.

Yorum

• Arkadaslar dekantlama bitti, kargo paketleri hazır pzt günü inşallah kargolar yola çıkacak

Bu arada splitin yıldızı Franck Boclet Cocain olacak gibime geliyor i, alan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          çok çarpıcı bir tarafı vardı. denemiştim daha önce ama ayaküstü idi. detaylı kullanınca daha net yorum oluşur kendi adıma

• gokhanburak
          gokhanburak Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          tüh bidahaki sefere artık kaçırdık

• Arkadaşlar ismail yanık nickli üyenin talep etmiş olduğu 30ml The Merchant Of Venice Arabesque ödeme ile ilgili kendisinde hiç bir haber gelmediğinden, tekrar talebe açılmıştır,. İsteyen arkadaşlar varsa paketlerine ekleyebilirim.

Yorum

• Hattab.
          Hattab. Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          split zamanlarında adı sanı duyulmamış insanlar geliyor foruma parfümünü alan kaçıyor mu anlamıyorum.

• Sofya
          Sofya Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Вen 5 ml alacağım.

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hayırlısı

• Sofya teşekkürler hocam paketinize ekliyorum, 5ml 50 tl yapıyor, tonka İmp iadesinden 32,50 tl alacağınız var, 17,50 tl gönderdiğiniz hesap tamamdır.

Yorum

• Sefayir Hocam teşekkürler tekrardan; hafta sonunu bol bol "Nanban"la geçirdim; sonu muhteşem bir şekilde Costume Natiomal'a benzettim..

Yorum

• RİYAFES
            RİYAFES Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Rica ederim Muaz Hocam güzel günlerde kullanın..

• Az once Sefayir hocami ziyaret edip tanisma firsatimiz oldu. Parfumleri teslim alirken birlikte hos sohbet edip cayini ictim. Cok keyifliydi. Kendisine nezaketinden,ilgi ve emeklerinden dolayi tesekkur ediyorum.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• RİYAFES
            RİYAFES Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Rica ederim Özhan hocam bende çok memmun oldum tanıştığımıza.

• Orjinal yazı sahibi: RİYAFES
          Arkadaşlar ismail yanık nickli üyenin talep etmiş olduğu 30ml The Merchant Of Venice Arabesque ödeme ile ilgili kendisinde hiç bir haber gelmediğinden, tekrar talebe açılmıştır,. İsteyen arkadaşlar varsa paketlerine ekleyebilirim.
          Kendisi dün akşam foruma girip Cantona8'in splitinde yorumda bulunmuş.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• connoisseur
            connoisseur Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Neden odeme yapilmadigini ben de sordum; kendisinden gelecek cevabi bekliyorum.

• Minty
            Minty Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            connoisseur Cevap geldi mi Sercan? Eminim, para sorunum oldu, beklediğim ödeme gelmedi gibi cevaplar gelecektir..
            O arada splitle uğraşan kişiye de, o parfümü almak isteyen başka kişilere de yarattığı problemle kalacak..

• connoisseur
            connoisseur Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Minty Yok Aysu, aslinda cevaplar geldi de, benim karsilikli iki insan gibi konusabilecegim tarzda degil.
            Bakalim iyi niyetimiz daha ne kadar suistimal edilmeye devam edilecek. Bu sahis zaten artik aramizda bulunmuyor.

• Sefair Hocam ödeme yapıldı. Teşekkürler.

Yorum

• RİYAFES
            RİYAFES Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Teşekkürler ödemeniz ulaşmış.Sizin kargoyuda çıkarıyorum.

• Kargo aşamasına geçilmiştir.Takip numaraları elime ulaştığında bilgilendirme yapılacaktır.

Yorum

• Sefayir hocam selamlar dün verdinizmi acaba kargoları, ona göre eğer gelme ihtimali olur bende nakit çekeyim

Yorum

• Arkadaşlar takip numaraları;

Click image for larger version

Name:	20171114_094045.jpg
Views:	46
Size:	533.9 KB
ID:	52508

Yorum

• Sefayir hocam kargomu sorunsuz teslim aldım. Paketleme harika olmuş. Herşey için teşekkür ederim. Parfümlerle ilgili yorumlarımı akşam denediğim zaman yapacağım
                estefanyen

Yorum

• RİYAFES
                  RİYAFES Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Rica ederim Ali Hocam güzel günlerde kullanın.

• Sefayir hocam ben gönderi koduna baktımda benim teslim birimi antalya meltem şubesi diye biyer gözüküyor, acaba yanlışmı görünüyor bilgiler

Yorum

• RİYAFES
                  RİYAFES Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Gökhan Hocam şubeyle görüştüm şuanda transfer sürecinde olduğu için müdahale edemiyorlarmış Meltem şubesine geldiğinde görüşüp ordan Ankaraya yönlendirecekler.

• gokhanburak
                  gokhanburak Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  tamamdır ilgilendiğiniz için sağolun

• RİYAFES
                  RİYAFES Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Rica ederim takipteyim.

• Kalan 2 kargoda gönderildi,yurtiçi kargo takip numaraları
                demircan256 102275023217
                aydın10 102275023216

Yorum