Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Valentino Donna- gül ve deri vanilya ile tatlandırılmş. vintage havasnda bir ten kokusu. İçe dönük, bağırmayan fisildayan dişi bir koku.

Yorum

• Baccarat Rouge extrait...
      badem ve safranın birlikte bu denli şık bir parfüm ortaya çıkaracağını hiç düşünmezdim...
      sillage mi iz bırakıyor...
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Ozhan
        Ozhan Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Muhteşem güzellikte ve kalite olarak sınırları zorlayan bir çalışma.

• Evden çıkmadan önce ne sıkacağıma karar verememişken sevgili Herod un tavsiyesine uyuyorum.

TF Tobacco vanille (A24) için fazla söze gerek yok aslında ama bu batchin kalıcılık ve yayılım olarak üst düzey bir performansı var. Tütün hep ön planda, vanilya yardımcı oyuncu, tatlılık gayet katlanılabilir düzeyde.

Yorum

• TMOV Arabesque..Açılış Kilian BTB ile neredeyse aynı, çok şaşırdım..

Yorum

• Tiyrus isimli yerli markayi duymussunuzdur. Genelde saf yaglar satiyorlar. Parfumoru bihter hanim sanirim. Neyse 3 tane parfum aldim ve devamlari olmayan parfumlermis. Artik deneme amaciyla yaptigi parfumler mi bilmiyorum ama komik rakamlara aldim bu dogal icerikli parfumleri. 3 u de inanilmaz guzellikte ve ilgi cekmeyi basaran kokular. Bir tanesi o kadar marjinal bir is ki, bir cok niche parfumde dahi denemeye cesaret edilemeyecek icerikler mevcut. Deri, oud ve bal sanirim. Kis gunleri icin ursa ile gogus goguse mucadele edebilecek bir parfum. Maalesef aynisini birdaha bulma sansimiz.yokmus. bu arada bihter hanim kisiye ozel parfum de yapmaktaymis merak edenler deneyebilir.

Edit. Bahsettigim koku suma oriental'in 2 tik yabanisi. Sonlarda suma kaliyor. Harika.
          Son Düzenleme Optuna; 10-12-17, 19:40. Tarafından yapıldı.

Yorum

• karlı bir günde YSL Belle d`Opium ❄⛄♥
            Click image for larger version

Name:	IMG_20171210_161338.jpg
Views:	679
Size:	660.8 KB
ID:	56068

Yorum

• Sakal tıraşı... Sıcak köpük, sinek kaydı.
              Sonra da YSL Rive Gauche.
              Bir berber bir berbere, bre berber, gel beraber Berberistan'ta, bir berber dükkanı açalım, tıraş olanlara Rivgoş sıkalım demiş.

Yorum

• Canel sycomore ile geçti..meyveli canlı vetiver..encre noire ye de hakkını vermek lazim klasiklesti artık..adı gibi murekkep kokuyordu ilk hali

Yorum

• Baccarat Rouge hala buram buram...

Yorum

• Cartier - Declaration d'un Soir.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	33.8 KB
ID:	56115 Vintage

Yorum

• Chanel 28 La Pausa- Bu parfüm şey kokuyor. Aaa kaybolmuş.

Yorum

• matrai
                          matrai Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Çok iyiydi

• Atkinsons - Oud Save The King

Yorum

• Knize Ten

Yorum

• Byredo bal dAfrica...
                            tropikal meyveli çiçekli vetiverli tonkalı bir koku...
                            çölde sıcak kumlara uzanmış meyve gibi kokuyor nefisss

Yorum

İşleniyor...
                            X