Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed royal mayfair...
    Bence Viking ismine şaşaasına bu koku yakışırdı...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• MFK Grand Soir

Yorum

• Guerlain - Coriolan

Yorum

• Musc Ravageur

Yorum

• memo italian leather...

Yorum

• Sabah Hdp Ambrarem, akşam Memo italian Leather, bu gidişle temiz kıyafetim kalmayacak, başka parfüm kullanamayacağım gibi, sıktığım kokular uzun süre çıkmıyor :-)

Yorum

• Florabotanica kullandım.Yeşil bitkilerle harmanlanmış taze gül kokusu.Gerçekten çok temiz,ferah bir his veriyor.Kalıcılık ve farkedilirlik de oldukça iyi.

Yorum

• aydın10
                  aydın10 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  İltifat aldığım parfümlerden. Benim üstümde yayılımı da çok iyiydi. Gerçi dekant bitirme mücadelem yüzünden parfüm sıkma adabım tamamen şaşmış bir durumda olduğu için üstüme boşaltmış da olabilirim.

• Histories De Parfums Petroleum. Eski tarz kullanılmış çiçek ve aldehitlere eklenmiş odunsu nüanslar. Ardından gelen hafif kirli ve animalic deri, civet ve misk. Ve amberin büyüleyici dokunuşu. Parfüm kesinlikle bu zamanların parfümlerinden değil daha çok 70-80 lerde kullanılan bayan parfümlerine benziyor vintage bir havası var.

Yorum

• Amouage Memoir. Huzurlu karanlık...

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                    KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hem huzur hem de karanlık ilginçmiş!?

• €g€m€n
                    €g€m€n Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    her karanlık mutsuzluk vermez veya kasvet getirmez.

• Ursa ile gelen mutluluk
                  estefanyen

Yorum

• Bruno Fazzolari - Lampblack

Yorum

• Thierry Mugler Pure Wood

Klasik Mugler omurgasına odunsu notaların yedirildiği, fiyatına göre başarılı sayılabilecek tatlı-odunsu bir kışlık.
                      Memoirs of a Trespasser ve Olympic Orchids Woodcut'ı anıştırdığı için olsa gerek burnum biraz dumansılık aramadı değil.

Yorum

• promesta
                        promesta Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bence woody notalarla bu kadar tatlılık uyumlu olmuyor kullandığımda baya karışık gelmişti.

• PinotNoir
                        PinotNoir Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Genel beğeniye oynadıkları için tatlılık seviyesini düşük tutmuyorlar. Yazdığım diğer örnekler bu konuda daha ölçülü.

• Tziana Terenzi - Maremma. 2 saat oldu hala insanlari rahatsiz etmemek için uzak duruyorum. Yayilimi aşiri şekilde tatmin ediyor.

Yorum

• Bugün bende ursa sıktım farklı bi ud..ki hic sevmem bunu güzel yapmış yalancı terenzi

Yorum

• Frozenwings
                          Frozenwings Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Zorlu başlangıcına rağmen insanı çeken bir yönü var, değil mi?

• matrai
                          matrai Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Şu parfüme tekrar şans vericem.

• erdembaba
                          erdembaba Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Aynen hocam başlangıcı cidden zor ve çekici yaklaşık 1 saat dayanmak lazim uzun bi süre parfumden soğumaya yeter ama zevk almaya bakmak lazim..Altuğ hocam siz sevmemiştiniz sanırım seveceğini de sanmam artik

• Öğlen bir fıs JPG - Fleur du Male.
                        Kesinlikle soğuk havaların kokusuymuş, notalarını çok daha fazla hissettirdi. Sıcak havalarda bütün notaları gürültülü bir papatyanın arkasında kaybolurdu. Şimdi neroliyi çok daha rahat algılıyorum. Altlara doğru da pudramsı, plastikimsi bir bir hissiyat verdi, bu kısmıyla çok hafif de olsa klasik kompozisyonu andırıyor.

Yorum

İşleniyor...
                        X