Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• pdm godolphin

Yorum

• Bugün armani profumo çok net söylüyorum mükemmel bişi.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: guardian View Post
        pdm godolphin
        Bu parfüm adamı multi milyoner gibi hissettiriyor :-)

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
          Yarın herkes yazacak zaten ben şimdiden yazayım. Terre D'Hermes 2008. Mineralimsi keskin ve sert. Yeni formül ile çok büyük farklar var. Yeni formül genel beğeniye oynayan sıradan bir turunçgil parfümüyken eski versiyon gerçek terre sevenlerin hizmetinde. Kalıcılık ve sılaj bana göre eski formülde daha iyi. İşin en güzel tarafı durmadan kolumu kokluyorum. Tıpkı terre ile ilk tanıştığım yıllardaki gibi...
          dün 4 fıs sıkmıştım bugün 7 fıs sıktım düne göre çok daha iyi oldu.2 saat boyunca doya doya kokladım sonra düşüşe geçti.saldırganlık olarak bence yenisiyle aynı.koku olarak bakacaksak 2008 bence daha keskin ve köşeli özellikle portakal notası çok güzel.bıçakla portakalın kabuğunu kestiğinizde gelen kokunun aynısını alıyorsunuz.Koku güzelliği olarak inanılmaz bir fark bulamıyorum yenisi biraz daha törpülenmiş.Örnek vermek gerekirse creed parfümlerindeki batch farklılıkları kadar bir fark yok bence

Yorum

• Nostalji.. Versace dreamer

Yorum

• Hermes terre güncel..hala güçlü ama eskisi çok daha rafine

Yorum

• Hypnotic Poison Edp kullandım.Koluma sıkıp,burnumu dayayıp denediğimde aşırı bahatlı gibi geliyor ama üzerime sıktığımda burnuma gelen koku harika.Karanlık ama tatlı,merak uyandıran,çok çekici bir koku bana göre.Bir arkadaşımın üzerinde de harika koktuğuna şahit olmuştum.Gerçekten hoş ve iddialı...

Yorum

• Libra
                  Libra Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Eşim işten dönünce bugün sıktığın parfüm,doğum günü pastasının üzerindeki hindistan cevizli krema gibi kokuyor dedi😊Doğum günü pastası diye belirtmesinin sebebi de parfümün bir kutlamayı çağrıştırmasıymış😊Şu bir gerçek ki,her ne kadar Chanel parfümlerini daha çok sevsem de,Dior lar daha dikkat çekici ve iddialı oluyor...

• Bugün Jo Malone Pomegranate Noir. Sonbahara yakıştırdığım kokulardan... Açılışındaki çekiciliğini alt notalarda pek devam ettiremese de kendini sevdiriyor.

Yorum

• Tiziana Terenzi Maremma kullandım.Bana tom ford black orcid i hatırlattı ama kesinlikle çok daha kaliteli beğenimi kazandı. Kullanalı 2 saat oldu ama hala buram buram geliyor.

Yorum

• Akşam Trusssardi Amber Oud

Yorum

• Tom Ford-Plum Japonais....

Yorum

• Bugün Xerjoff - Naxos. Hasret bitti, her yer püfür püfür..

Yorum

• Sabah 2-3 fıs cool water. Akşam ise Promesta hocamdan gelen dekantlardan 1-2 fıs deneme atıştırmalıkları ( Pure havane, encre noire, nuit de l'homme, DHI, Gio profumo).

Yorum

• Sınırları zorluyorum bu aralar kombine kullanmaya başladım. Sabaf Fahrenheit Le parfüm + İnitio blessed baraka dönüşümde ise Micallef avant garde + FM musc ravageur, hangisi mi güzel oldu? Akşam dönüşümdeki kombine

Yorum

• Akşam için Aventus

Yorum

İşleniyor...
                              X