Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bentley azure ile devam

Yorum

• Newyork nicolai ıntense bugün son defa kullandım buralar çok ısınmaya başladı, koku gerçekten çok müthiş, creed aventus gibi Genzinizi yakmıyor, kokuda birazcık performans eksikliği var. Creed aventus a çok benziyor ama aventus un kalıcılığı daha iyi, gel gelelim aventus u bir türlü sevemedim, çünkü genzimi yakan rahatsız edici bir iticilik var kokuda. Akşam dönüşümde Etat Libre D'Orange You or Someone Like You kullandım, Fresh kokuları karşı ön yargım vardır her zaman yaşımdan ileri gelse gerek ama artık bu ön yargımdan sıyrılmaya başladım bu kokuyu kullandıktan sonra. Kokuda portakal çiçeği gibi bir açılış hissettim çiçekli böyle hafif esintili rahatsız etmeyen türden yaz mevsimi için çok güzel bir koku şahsen, Kesinlikle Creed Splitinin içine Katılsın ve spliti yapılsın birçoğunuz seveceği türden yazlık bir koku diyorum. yorumum bu yönde

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        kokusu Mustafa hocam

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        KARALARIN_CEMAL Allah Allah ben hiç benzerlik kuramadım. O nedenle sordum emin olmak için. Saygılar

• KARALARIN_CEMAL
        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Algıda seçicilik diyelim hocam özellikle açılışı çok benziyor, birbirinden farkı biri burun tırmalıyor ve genizi yakıyor o kadar Saygı bizden

• 1740

Yorum

• MFK - Lumiere Noire Pour Femme.

Gülün kimyon ile kirlenip paçuli ile temizleneceğini düşünmezdim. Resmen yıkıyor. Yıkayıp giydiriyor, kolundan tutup Venedik'te gondolla gezmeye çıkarıyor. Pour Femme versiyonunda resmen kendimi Venedik'te hissediyorum.

Tüm dna'sından dişilik fışkırıyor ama beyaz keten gömlek ve şortu, elinde piposu, ayağında vintage sandaletleriyle klas bi' Italyan beyefendisi de olabiliyor.

Çok güzel bi' parfüm bu dostlar. Pour Homme kadar naif, kibar ve aşk dolu. Kurkdjian'ın zihninden bi' gülün hikayesi...

Bi' şişesini almaya gücümün yettiği günlere doğru yelkenler açtım.

- Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Gece gece istanbul. Üstte Vetiver Ext

Yorum

• ormonde - nawab of oudh(bileklerde)
            xerjoff - uden(gömleğe)

inanılmaz sahane bi layer oldu, yogun övgüler de topladı. ciddi anlamda karizma kokular

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	381.8 KB
ID:	35795 1976

Yorum

• Bvlgari - Black

Yorum

• Bu sabah hava serin yağmur yağıcak dolmuş Dior Homme İntense

Yorum

• Chanel - Coromandel

Yorum

• Emporio Armani - Lui.

Yorum

• YSL Paris edt.Benim için en güzel gül kokulu parfüm.Kokusunu ilk duyduğum andan beri sevmekten hiç vazgeçmedim....

Yorum

• Jean Patou Homme Vintage

Kokunun notaları, geçişleri, performansı, vesaireden ziyade bende oluşturduğu hissiyatı söyleyeyim; orta yaş veya üstü, entelektüel birikimi olan, biraz nostaljik, oturmuş beyefendi kokusu...

Yorum

• Dior Addict - vintage

Yorum

• Miller Harris Feuilles de Tabac... Kafurlu yeşil odunsuluğa yedirilmiş tatlımsı ve hafif kirli/buruk baharatlarla açılıp bunlara eklenen parlak amberle taze kırmızı biber illüzyonu yaratıyor. Sardunya, karanfil gibi erkeksi çiçeklerin nemli paçuliyle beraber yarattığı sabunsu havanın arasına yavaş yavaş yerleşen tatlımsı tonkadan gelen hafif bir yeşil tütün yaprağı kokusuyla giderek ısınıyor. Bir tütün parfümü olarak değerlendirebilmek oldukça zor. Zaman zaman bana temizlik ürünlerini de hatırlattı. Performansı gayet sınırlı, genelde tene yakın giden bir seyir izliyor. Saldırganlıktan uzak, temiz, klas, beyefendi bir tarzı var.

Yorum

İşleniyor...
                              X