Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Afnan Supremacy Silver

Yorum

• Akşam gezmesine Klian Back to black ile çıktık.

Yorum

• Moschino Forever kullandım, ucuz ilkbahar-yazlık parfüm arayanlar bir denesin derim.

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sample olarak denemiştim bende. Aklımda kalan yazlık Ve gündelik bir parfüm olduğu birde bunun sailing i vardı yanlış hatırlamıyorsam.

• Bugün denediğim The Different Company Oud For Love gerçekten kış ayları için biçilmiş kaftan.Sırf açılışındaki o viski kokusu için bile alınır. Oud yoğun bir şekilde verilmemiş,safran ve karamelle çok dengeli kokuyor.Yalnız o açılış yokmu o açılış, beni benden aldı.Kışın alınacaklar listeme eklendi.Gün boyu bana eşlik etti.

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yorumundan sonra bir hayli dikkatimi çekti bende denenecekler listesine ekleyeyim

• doors
          doors Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Denediğinde ufak bir yorumda sen yap abi.

• MDCI İnvason barbare. Ferah kullanılmış kalule ve lavantanın yanına kremsi bir vanilya kuru baharatlar Ve erkeksi çiçekler. Eskilere selam Çakan ama günümüze uyarlanmış lüks bir fujer

Yorum

• Arabada Wulong Cha dekantım çıktı. İyi ki de çıktı.

Yorum

• T.T Orion

Yorum

• Bugün İnsolence ve Orchid Soleil i birlikte kullandım.Ortaya çıkan sonuç harika..Deniz,tatil,güneş,özgürlük ve mis gibi çiçekler😊

Yorum

• Kilian Straight to Heaven. Beni nedense bir türlü etkilemeyi başaramamış parfümlerden. Tenimde nedense kuru meyveler ön plana çıkıyor ve buda baygın bir tatlılık veriyor ve uzun süre kullanımlarda sıkıyor.

Yorum

• Rubini Fundamental

Yorum

• Bugün kendimi biraz şımartmaya ihtiyacım vardı vee Angel edp kullandım...Angel sen nasıl bir rüyasın...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• E. Zegna Sicilian Mandarin

Yorum

• Dsquared potion

Yorum

• Cartier decleration essence

Yorum

• Akşam için amouage opus v. Bahar akşamlarına mükemmel uyum sağlayan ve çiçeksi yönünü biraz daha fazla hissettiren konforlu ve güvenli bir koku. Performansı ise artı katan başka yönü

Yorum

İşleniyor...
                            X