Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Opus V

Yorum

• Hermes Bel Ami Vintage

Yorum

• Roja dove enigma - kilian str - hdp 114 ambre

Yorum

• Jaipur Homme Edp

Yorum

• Olaylı günlerin yıldızı
            comme des garçons 2man.
            Sadece garçons.

Yorum

• Tom Ford Black Orchid ve Davidoff Zino

Yorum

• Loewe esencia

Yorum

• Deneme 1-2-3

by Kilian Apple Brandy: Nasomatto Baraonda ile birbirlerini hatırlatan bir yapıları var. Tatlılığı ve boozy havası çok dengeli. Orta kısımlarından itibaren yumuşak ve tatlı bir odunsu hal alıyor. Güçlü bir parfüme benziyor. Kalıcılığı da tende iyi oldu. Bu parfümü bana ulaştıran PinotNoir e teşekkür bla bla sı öaşlmsfgnsfmisdlöf Baraonda ile çok benzer yönleri var ama hakkında söylenecek çok bir şey yok. Çünkü derinlemesine kendini yazdıracak bir etkisi olmadı. Lakin çelişkim şu ki çok beğendim

Lancome Trophee: Zarif bir meşeyosunu ile başlıyor. Beyaz çiçekler etrafında geziyor. Meşe yosunu bir anda 3 4 adım geriye çekiliyor ağır abi modunda ve sahne citrusların. Limoni tatlar beyaz çiçekler eşliğinde ilerliyor epey bir süre. Ama onlar etkisini yitirdikçe arkada babalar gibi duran meşe yosunu kucaklıyor sizi. Kısaca, yeşilli beyazlı limonlu bir başlangıç, meşe yosunu desteğinde çok canlı ve yenileyici, bir o kadar da vintage olduğu belli olan bir yapıda ilerlerken sahnenin meşe yosununa terk edilmesiyle son buluyor. Hemen her meşe yosunlu parfüme benzetebilirsiniz sonunu. Günümüz için pek bir şey vaad etmese de yenileyici gücünden faydalanmak için elinize kolunuza bol bol sıkın ve koklayın derim. Yenileyici bir vintage. Nası ama?!

Zoologist Nightingale: İnanılmaz bir çiçek bombası. Kuru, hafif, tozlu ve biraz da ekşi. İris sandım ama değilmiş. Bilmiyorum belki de vardır. Menekşeler, pembemsi çiçekler, çok az oud, hafif limoni bir tat ile yarım saat civarı çok iyi gidiyor. Kuru bir his veriyor koklarken. Beni Nasomatto Narcotic Venus ten sonra en sevdiğim ikinci çiçeksi tema bu oldu. O biraz daha tatlı. Bunda tatlılık hiç yok. Safran yazılmış ama ben alamadım pek. Erik çiçeği hissedilen notalarda en önde gidiyor ama ben eminim ki erik çiçeğinin tadını bildiklerinden değil, renginin pembe görünmesinden ve parfümün de pembe çiçeksi bir hava estiriyor olmasından ötürü insanlar öyle oylamış Parfüm son demlerini oud un desteğinde hafif bir şekilde ama kuru çizgisini bozmadan, gül-çiçek önderliğinde devam ettiriyor. En sevdiğim kısım orta kısım oldu. Yani gelişme kısmı. Bu tarz parfümleri sevebilecek ya da merak edebilecek herkesin denemesinde fayda var. Öyle basit bir yapısı yok yani. Zevkli bir deneyim oldu benim için.
                  Son Düzenleme cantona8; 24-04-17, 12:56. Tarafından yapıldı.

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Uzun zamandır bu şekilde yorumları okumuyordum çok iyi geldi

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ben de zaman buldukca yazmak istiyorum. Kuru kuru sunu kullandım diye yazmak iyi olmuyor. En azindan biraz bilgilendirici olmak adina, denedikce yazmayi istiyorum.

• Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
                  Akşam Vanilla Flash.. Tarihin en zevkli derbisine şahit olduk. Herkes bir koltukta uyuyakaldı maç sonunda.
                  bu aralar trabzon'un maçlarını izleyin futbol hevesinizi tazelemenize yardım edebilir.

Yorum

• Dolce&Gabbana The One.

Yorum

• Haitian Vetiver.. Bana göre tam bir ilk bahar kokusu. İris ile güzel kombine edilmiş bir vetiver. Yumuşacık ve pürüzsüz

Yorum

• bugün ds damat calsic kullandım deodorant gibi ferah kokuları ne zaman sevmeye başlayacağım tanrım bana birer çöp gibi geliyorlar ,:/S/S

Yorum

• Son Düzenleme Bahoo; 24-04-17, 13:53. Tarafından yapıldı.
                          فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Dün casomorati 1888 i kullandım. Bu kokuyu sadece kapağından kokladığımda hiç alakası yok ama tütün kolonyası hissiyatı vererek basit bir koku gibi bir ön yargıya vardım ama yanılmışım. Koku gerçekten harika çok güzel parfüm, herkese tavsiye ederim özellikle bahar aylarında çok güzel bir kullanımı olacağı kanaatindeyim, Kokuları Üzerimde denemeden bir yorum yapmamaya karar verdim. Şu ana kadarki denediğim kokular olarak YSL Homme ıntense yi anımsattı biraz

Yorum

• Tom Ford - Grey vetiver
                              çok övgü aldı

Yorum

İşleniyor...
                              X