Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Matrai & Uzay Exclusive - Hediye ÇEKİLİŞ YAPILDI

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kazanan arkadaşlar güzel günlerde kullanın parfümlerinizi.

Yorum

• Kazana tüm arkadaşlara hayırlı olsun. Umarım zevkle kullanmak nasip olur. Çekilişte katkısı olan herkese teşekkürler
      inşallah bir dahaki çekilişte şansımıza birşeyler çıkar bizim de

Yorum

• Kazanan arkadaslarin sansının devam etmesini dilerim. Ben de bu aralar sansliyim sanırım, boyle devam etmesini umit ediyorum. Altug ve Bulent bey'e de tesekkur ediyoruz tekrar bu guzel hareketlerinden oturu..

Yorum

• Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun.İzlenimlerini paylaşa bilirlerse seviniriz

Yorum

• Guest's Avatar
            Misafir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ürün elimize ulaşınca izlenim aktaracağız inşallah.

• Bu çekilişin akıbeti ne oldu

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
            Bu çekilişin akıbeti ne oldu
            İlk sayfada kişi isimlerinin yanında kimin ne kazandığı yazılı murrjm

Yorum

• Parfümü eline ulaşan oldu mu ,gelse de koklasak

Yorum

• Bir aksilik mi var acaba hediyelerin gonderimiyle alakali?

Yorum

• Ben aldım hediyemi, tekrardan teşekkürler.

Yorum

• Alanlara hayırlı olsun tam 1 aydır bekliyorum..Bir kaç kez de mesaj attım üstelik

Yorum

• Arkadaşlar selamlar. Adrees göndermeyen bir kaç arkadaş vardı onlara ulaşmaya çalıştığım için sadece hediye çekilişinden kargo bekleyen arkadaşların gönderimlerini biraz beklettim. Bir kaç gündür de şehir dıiında olduğumdan bu süre biraz daha uzadı bugün ve yarın gönderimleri yapıyorum

Yorum

• Matrai Hocam parfüm elime geçti size ve Bülent Beye teşekkürlerimi iletiyorum )

Yorum

• Ben de teslim aldım paketi çok teşekkürler emeğe geçen herkese.İzlenimlerimi paylaşacağım denedikçe.

Yorum

• Benim aramesh geldi. Çekilişte emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
                            Bir fıs denedim kesinlikle bana hitap etmiyor. İsteyen varsa hediye olarak gönderebilirim

Yorum

• Uzun süre telefonumun arızasından giremedim foruma çekiliş kazanmışım hakkımı kaybetmedim umarım...😐

Yorum

İşleniyor...
                              X