Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Givenchy Insense Ultramarine

Yorum

• valideye hediye ettiğim sonra ondan çaldığım ıspahan ı kullandım...
      tokat gibi çarpan sert soğuk bir açılış sanırsın izlanda da karlar altında ki çiçek bahçesindeyim (sanki gitmişliğim var)
      sonra tozlu bir sezon başlangıcı devamında hafif tatlılık paris te 70 yaşında bir hanımefendiyim...
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• YSL M7 vintage soğuk havalarda kullanımı daha keyifli olacak. nedense Dior homme parfümün daha yumuşatılmış ve daha derin hali gibi. Bana onu çağrıştırdı biraz

Yorum

• Davidoff Cool Water Vintage

Yorum

• Guerlain LIDG EDT Vintage.

Yorum

• Serge L. | Chene
              ölmez otu başta olmak üzere hafif düzeyde kimyon ile de baharatlandırılmış bütünde meşe odunu talaşını hatırlatan oldukça ince tozlu bir karışım. tatlılık kısmında ölmez otu'nun kendine has tatlılığı ile kuru üzümsü bir doku birleşik sıcak bir yapı hissediliyor. ismini tam yansıtan iyi harmanlanmış çok zevkli bir koku.
              aynı tozlu meşe akoruna sahip olup baharat ve yanık karamel kısmı ile daha yoğun olan Le Participe Passe kadar olmasa da yine de bir süre sonra kapalı alanda tozluluğu rahatsız edecek düzeyde yoğun.

Yorum

• Serge lutens cracheuse de flammes.

Yorum

• Avon Black Suede

Yorum

• tertemiz bahar müjdecisi ferah turunçlar bahçesinde tozlu az önce çiselemiş yağmurun toprağa verdiği his ve irisler arasında buruk misler diyarı gibi bir koku...

dior homme cologne nin irisli buruklu kremli hali....
                    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

İşleniyor...
                    X