Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• FRANCESCA BIANCHI...ETRUSCAN WATER

Bu parfumde beni ceken, ozellikle tene yaklastigi anda acayip guzel bir sey var.. Ne oldugunu tanımlayamiyorum.. Cok guzel cok lux bir koku.. Ne yazikki maskulen.. surekli kullanacagim bir parfum degil ama ara ara boyle sıktıgım oluyor.. Muthis..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Memo Paris - African Leather

Yorum

• Thierry Mugler Pure Malt
        Son Düzenleme samettemiz34; 07-01-21, 22:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• samettemiz34
          samettemiz34 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          nesi komik anlamadım Aryan furkan1001
          Son Düzenleme samettemiz34; 07-01-21, 19:55. Tarafından yapıldı.

• furkan1001
          furkan1001 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sizinle bir alakası yok hocam, ben günlerdir püre malt arıyorum Arda hocam ondan gülümsedi 🙂

• samettemiz34
          samettemiz34 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          tamam hocam söyledi zaten sorun yok furkan1001

• Son zamanlarda en sık kullandığım parfüm Lancome LVEB Intensement. İlk birkaç saniye pamuk şekeri, sonrasinda narenciye ve taze ekşi ahududular, dipte ise vanilya ve odunsuluk. İrisi çok fazla hissedemiyorum, diğer notalarla bileştiğinden algılayamıyor da olabilirim. Son zamanlarda dipteki kurşunkalem talaşını anımsatan odunsuluğu daha net almaya başladım. Evde kullanmak bana çok konforlu geldi, ki beklentim de buydu. Notalarına ve mensubu olduğu aileye bakınca ilk anda sıradan tatlı bir parfüm intibaı oluştursa da görünenden daha katmanlı ve kendi içindeki dengeleri iyi oturmuş bir parfüm Intensement. Bir de parfümörünü öğrenebilsem...

Yorum

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Kim olacak, yine çılgın üçlü yapmıştır bunu da: Anne Flipo, Dominique Ropion, Olivier Polge... (Kesin bilgi değil, yaymayalım)

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Emin olamadım ben de, flanker'lar için Firmenich, Givudan gbi firmalarla çalışıyorlar mı bilemedim. O yüzden Lancome'a sordum, cevap bekliyorum Aryan 😊

• Bu forumdan öğrendiğim ve şişeli edindiğim Azzaro Amber Fever'ı kullandım.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	10.jpg
Views:	543
Size:	51.3 KB
ID:	190828

Yorum

• Viktor and Rolf Antidote kullandım. Her denediğimde daha da çok sevdiğim bir parfüm. Açılışında fresh hava çok kaliteli. Özellikle nane kullanımı başarılı. Citrus çok baskın değil. Kremsi, pudralı, çiçeksi ortaları şahane. Üretiminin durması kötü gerçekten.

Yorum

• moschino toy boy

Yorum

• Tf ombre leather

Yorum

• PDM - Pegasus..

"When a man lies, he murders some part of the world. These are the pale deaths which men miscall their lives. ( Paul Gerhardt)"

Sevmediğim parfümleri yazmak istemiyorum, evet..

Ama dünyanın bir kısmını da öldürmek istemem doğal olarak, evet..

Çiçeksi badem, özellikle lavanta ve badem, pek sevdiğim akorlar değil, evet..

Hatta unisex bile değil, bence katıksız feminen evet..

Bu kadar kötümserlik yeter, iyi şeylerde oluyor hayatta..

Eşim elimden aldı ve kendi kullanıyor..

Bu da birşeydir..

Not: "All this I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home? diye devam eden ağlak kısım, Cliff Burton'ın..

İlk epik kısım ise Paul Gerthardt isimli şaire ait..

İyi şeyler pek de fazla değil sanırım..

Yorum

• Azzaro wanted by night

Yorum

• Mancera Red Tobacco kulandım Yayılımı ve performansı müthiş Max Fortinin en performanslı parfümler listesinde 1.sırayı vermesine şaşmamak lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• ysl 37 rue de bellechasse; çok beğendim bu parfümü. iris sevenlere tavsiyemdir, deneyin. teşekkürler uğur

Yorum

• Guerlain L'instant de Guerlain Edt

Yorum

• Black Orchid Parfum kullandım. Black Orchid in her versiyonunu seviyorum. Bir zamanlar burun kıvırmış olduğuma da inanamıyorum☺️ Şu anda kullandığım zaman beni en mutlu eden parfümler arasında.

Yorum

İşleniyor...
                            X