Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Serge Lutens - Fille en aiguilles

Yorum

• marc antoine barrois ganymede.

iltifatımı da aldım
      Son Düzenleme Kaantagas; 18-04-21, 17:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Van Cleef & Arpel - Bois d'İris

Diptyque Eau Duelle Edp yi de epey andırıyor. Onun daha floral ve çok çok az marine esintili hali gibi. Daha kompleks. Vanilyanın katkısı öyle iç bayıcı bir tatlılık getiren cinsten değil. Bir saat sonrası dönüşmüş hali kapanışa dek sürüyor. Tenimde performansı daha güçlü olsa şişeli edinmeyi isterdim galiba buna rağmen de isteyebilirim. Güzel bir kompozisyon olduğunu düşünüyorum.

Yorum

• Yaz mevsimi için designer arayışına girdim. Bugün dekantlar arasından PR - Invictus Legend'ı deneme kararı aldım. Tarifini veriyorum: Orijinal Invictus'u bir kavanoza boşaltın ve içerisine Billur marka deniz tuzundan yaklaşık 10 kaşık ekleyin. Kısa bir süre karıştırdıktan sonra Invictus Legend'ınız hazır olacaktır. Alternatif tarifler programımızın bir başka bölümünde görüşmek üzere. 🙂

Yorum

• atua
            atua Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            beğendin mi hocam

• Scent Master
            Scent Master Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Beğendiğimi söyleyemem açıkçası. Aşırı tuzlu yapısından dolayı yaz sıcaklarında bunaltıcı olabileceği kanaatindeyim. İlkbahar dönemlerinde elimdeki dekantı bitirdikten sonra kendisini uğurlayacağım. Satın almayı planlıyorsanız, denemeden almamanızı tavsiye ederim. 🙂

• Armanı prive eau de jade.

Yorum

• Adidas Classic

Yorum

• PDM - Carlisle. 🙂

Yorum

• Ormonde Jayne Montabaco Intensivo

Yorum

• ESTEE LAUDER.. BRONZE GODDESS

Ozlemisim ... Ama gecen seneki o hissi vermiyor... Havalardan zaar

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Creed rooyal oud

Oud dan ziyade selvi notasını daha net hissediyorum. Orman, kır gezilerini hatırlatıyor.

Yorum

• NISHANE FAN YOUR FLAMES

bileğime sürüp ara ara koklamak için parfümlere bakıyordum elim buna gitti nishanenin toplamda 5 parfümünü kokladım biliyorum bunların içinde benim için net en iyisi bu

Yorum

• Tom Ford - Italian Cypress

Yorum

• 1888

Yorum

• Xerjoff - Fars

Yorum

• Chanel 1932

İlk 20 dakikadaki floral bombardıman sonrası işler düzeliyor.Kapanışa dek çiçeksi-odunsuluk ve dipten gelen bir vetiver ferahlığı. Tende 6 saat hissedilirliği mevcut, yayılım da kötü değil. İlkbahar için çok uygun bir de Chanel evinden çıkma olduğunu bir şekilde belli ediyor diyebilirim. Birçok kişide epey jenerik bir koku olduğu izlenimini bırakacaktır, haksız da sayılmazlar.
                              Son Düzenleme teafortwo; 19-04-21, 21:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                              X