Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Zara Seoul

Yorum

• Xerjoff 1861 Zefiro.

Yorum

• Tom ford oud wood

Yorum

• Bugün Dior Poison kullandım. Aşırı tatlı erik, kırmızı meyveler ve çiçeklerin karışımı gibi kokuyor. Evet biraz aşırılık var ama bu onu dikkat çekici yapıyor ve ona yakışıyor.

Yorum

• Swann
            Swann Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben poison’da başlangıçtaki erik dışında en fazla sümbülteber kokusu alıyorum 💓

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben Poison'ı uzun zaman denemedim, çok ağır olduğunu düşünerek çekindim açıkçası. Denediğimde ise çok beğendim. Hafif bir tütsü sezmeme karşın verdiği temiz his de beni şaşırtmıştı. Vintage versiyonunu ise annemin kuzeni sayesinde koklama şansım oldu, zamanın da etkisiyle daha yumuşak ve oturmuş bir kokuydu. Biraz gösterişli bir parfüm olduğundan edinmeyi düşünmemiştim ama şimdi garip bir şekilde bu kokuyu özlüyorum, resmen alasım var. Bunda artık zamanımın çoğunu evde çalışarak geçirmemin de etkisi oldu, evde canım ne isterse ne kadar isterse sürebiliyorum ne de olsa

Birçok flanker'ı hatta onların da kendi flanker'ları olmasına rağmen Posion EdP, Poison Intense, Poison Eclat filan çıkarmamış olmaları enteresan. Herhalde tüm flankerları ayrı isimle çıkarmayı tercih ediyorlar. Gerçi onlar da pek flanker sayılmaz, her biri başlıbaşına bağımsız bir parfüm.

• Libra
            Libra Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hem tatlı, hem temiz his veren bir parfüm gerçekten. Ben 90 lı yıllarda da bir süre kullandım. Sonra çok uzun bir ara verdim ve özlediğimi farkedince dayanamayıp tekrar aldım. Aldıktan sonra çok adını soran, bende görüp alan oldu. Kendine özgü farklı havası olan, eskimeyen bir parfüm👌

• Okullar açıldı(anaokulu için uyum haftası), o kadar özlemişim ki❤️ Bugün Shalimar Edc kullandım, Shalimar diyorum yani tarifi zor yaşamak lazım, mükemmel bir koku... Keşke edc versiyonu hâlâ üretimde olsa ama yeni parfüm versiyonunu da çok çok seviyorum.

Yorum

• Chanel bleu de chanel parfum

Yorum

• Serge Lutens Five O'clock Au Gingembre.

Yorum

• hermes voyage pure parfüm...hep söyluyorum hermesin denediğim ve kullanmakta olduğum tüm kokuları farkedilirlik ve kalıcılık adına 10/9 alır benden...

Yorum

• Bugün de Poison kullandım. Tüm gün dışardaydık ve kokusu burnuma geldikçe kendimi çok iyi hisdettirdi. Hem tatlı, hem temiz, hem buram buram çiçek. Harika bir parfüm.

Yorum

• Ormonde Jayne - Ambre Royal

Yorum

• Bu sabah sıktığım parfüm Lolita Lempicka Elle L'aime. Bana yaz mevsimini en çok hatırlatan parfümlerden. Hindistan cevizi içeriyor ama çok zarif bir şekilde. Bergamot, misket limonu, çiçekler. Hepsi bir arada. Deniz kenarında içilen, çok ferahlatıcı bir meyve kokteyli gibi.

Yorum

• Rogue Perfumery Tabac Vert.

Yorum

• Frederic Malle Dans Tes Bras kullandım. Hem temiz hem de hafiften bir tatlılık içeriyor. Katmanlı yapısından dolayı da kendisine hayran kaldığımı söylemem lazım. Anlatması benim için oldukça zor ama kullanımı çok keyifli.

Yorum

• Dior Bois d’Argent

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Cartier Declaration Parfum.

Yorum

İşleniyor...
                              X