Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sigilli EA

Yorum

• MESE AGACI ...

Mese agaci budadim bugun... kokusunu icime cektim.. mese yosunu gibi kokmuyor tabi... ama o kadar guzelki... tarifi bile zor... keskin yanik eksimsi...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• teafortwo
        teafortwo Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yaprakları da pek güzeldir meşenin ☺️

• houbigant fougere royale

Yorum

• Creed Original Vetiver

Videolarını keyifle takip ettiğim bir youtuber Hacı Şakir beyaz sabunlu duş üzerine Eyüp Sabri Tuncer limon kolonyası sürülmüş gibi bir atmosfer yaratıyor deyince epey gülmüştüm ama azıcık hakkı var, sabunsu bir yanı var doğru. O temizlik hissini veren parçanın misk olduğunu düşünüyorum. Narenciye, odunsu-floral destekli vetiverin yanında ambergris ile çok hafif bir marine etki de barındıran çok güzel bir iş bana sorulacak olursa.

Yorum

• Sospiro Ensemble, bazı hava şartlarında çok güzel geliyo kullanması, hafif esintili yaz akşamı

Yorum

• Olympic Orchids | Woodcut
            Kıyafette tendekinin aksine yeşil otsu çam tarafı çok belirgin olmadı. baştan itibaren çilekli sakızsı tatlılığının yanında çok daha odunsu yapıda ve tekdüze devam etti. MiN Ny'nin Barrel'ındaki kremsi tatlılık ve odun yapısında benzerlik mevcut.
            Son Düzenleme Asaid; 19-06-21, 00:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

• teafortwo
              teafortwo Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Parfüm piramidine bakmak epey yetersiz bir fikir sunuyor,bu da bir örnek oldu benim için. Diğer başlıktaki detaylı yorumunuzu da okudum, meyve aromalı sakız etkisi hiç beklemezdim Woodcut'tan.. Sevdiğim bir parfümün incelemelerine bakarken görmüştüm Woodcut ı fragrantica 'This Perfume Reminds Me' başlığı altında. Teşekkürler yorumunuz için.

• Asaid
              Asaid Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              ben de şaşırdım. hele birçok kişi smoky, campfire vs. tabirlerini kullanmışlar, ilginç. Woodcut'da güzel parfüm ama bana bu odun kesim hissini şuana dek en iyi ve gerçekçi şekilde veren koku Odoon.

• ADP EBANO

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• PDM ...SAFANAD

Etrafımdaki kadinlar tarafindan cok begenildi... Cunku tatli .. ben unisex kokularin maskulen egilimli olanlari seviyorum... Yalniz arilar etrafımda ucustuguna gore baya tatli tatli kokuyorum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Russian Tea

Pahalı , çiçekli bir güzellik sabunu gibi açılışı var. Farkedilirliği düşük. en azından benim tenimde. Parfümün kokusunu bana iyice yaklaşan biri ancak alabilir. Oda belki. Ardından çay notası geliyor. Açılışdan orta notaya geçiş gerçekten çok güzel. Küçük esintilerde parfümün kalitesi ortaya çıkıyor. Son notaya henüz ulaşmadım ama soğuk çay kokusu alacağımı biliyorum deneyimlerimden. Yayılımı her tende aynımı bilmiyorum. Şahsi fikrim bu performans düşüklüğünden dolayı parfümün abartılı bir fiyat düzeyinde olduğu.

Yorum

• Tom Ford Noir Extreme

GM1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Lalique - Encre Noire Sport

Yorum

• Armani - Acqua di Gio Profondo. 🙂

Yorum

• Versace eros EDP

Yorum

• Dün gece Black Orchid Parfum sıktım ve bir arkadaşım çok beğendi parfümümü. Derin derin içine çekti kokusunu. Sinmiş heryere parfümün dedi. Kesinlikle yaz akşamlarına çok yakışıyor.

Yorum

• Lprn legere kullandim. Siyah cay cok yakismis meyan koku + visne kombosuna. Sanirim bir 100ml’e daha ihtiyacim var piyasadan silinip gitmeden once...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Rayiha
                              Rayiha Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Legere sonrası 3 flanker daha çıktı ama resmi ithalatı olmadı hiçbirinin. Bu arada Sephora'da 50'lik fiyatında ekstra indirim vardı dün.

• Swann
                              Swann Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Teşekkürler, elbette gördüm Sephora indirimini Rayiha, kaçar mı benden ! 😃 Fekat ben indirim hakkımı Make up forever bronzer alarak doldurdum o gece! 😭😭😭
                          İşleniyor...
                          X