Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Yeniden (v'siz) # ()

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kurların ve parfüm fiyatlarının cep yaktığı şu dönemde artık 3 ml için fiyat sınırı konulması doğru gelmiyor nedense. Zaten paketleme ücreti alınıyor, ml'i 8 TL olan parfümden 3 ml almak ne kadar sorun olabilir ki? Splitin amacı uygun fiyatlı ve daha fazla parfüm paylaşımı/deneyimi olduğuna göre, bazı tabular yıkılmalı.
    Son Düzenleme puredistance; 03-11-20, 12:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Elie Saab Cuir Patchouli 5ml lutfen

Yorum

• 5 er mL
        -Frapin l'humaniste
        -Bvlgari
        Pour Homme Extreme

10 ml
        -Van cleef & arpels midnight in paris

Eklermisiniz lütfen?

Yorum

• Pdm pegasus talebimi de iptal edelim lütfen, teşekkürler

Yorum

• Christian dior eau sauvage extreme 5 ml bana yazıp kapatalım Mustafa hocam

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: puredistance View Post
              Kurların ve parfüm fiyatlarının cep yaktığı şu dönemde artık 3 ml için fiyat sınırı konulması doğru gelmiyor nedense. Zaten paketleme ücreti alınıyor, ml'i 8 TL olan parfümden 3 ml almak ne kadar sorun olabilir ki? Splitin amacı uygun fiyatlı ve daha fazla parfüm paylaşımı/deneyimi olduğuna göre, bazı tabular yıkılmalı.
              Tabu değil bu. Split organizasyonu için gereken en önemli şart parfümlerin dolmasıdır. Sadece denemek üzerinden yürüdüğümüzde ben 1er ml şeklinde de bölüştürebilirim tüm parfümleri. Bu benim için daha çok işçilik ve daha çok yük demek. Yeterlinin üzerinde bir katılım olduğunda zaten parfümü minimum 2 ml ye kadar bölüştürüyorum bulunması zor bir parça ise. 100ml lik bir parfümü 3er ml dekantlarla doldurmak imkansız. Zaten forumdaki splitlere eskisi gibi talep olmuyor. Konuyu toparlayacak olursam, burada bir sorun olduğu yönünde algınız var ise asıl tabu budur 5ml ile 3 ml arasında yarı yarıya bir durum söz konusu nerdeyse evet. Bu toplam maliyetin de neredeyse yarıya inmesi demek. Bunların hiçbirinde sorun yok zaten. Bir şeyleri "oldurabilmek" için yıllardır deneyimlediğim kadarıyla organize etmeye ve splitleri tamamlamaya, herkesin öyle ya da böyle istediği parfümü deneme imkanına erişmesine vesile oluyorumdur umarım. 3ml dekant alma olayının parfümden parfüme değişeceğini de göz önünde bulundurursak konu uzayıp gidecek ve ben yine toparlayamamış olacağım

Yorum

• mertus
                mertus Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                İzninle özetlemek gerekirse; 3 ml olsun ucuz olsun herkes denesin derken şişeler dolmaz. Bu sefer kimse deneyemez

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Tabu değil bu. Split organizasyonu için gereken en önemli şart parfümlerin dolmasıdır. Sadece denemek üzerinden yürüdüğümüzde ben 1er ml şeklinde de bölüştürebilirim tüm parfümleri. Bu benim için daha çok işçilik ve daha çok yük demek. Yeterlinin üzerinde bir katılım olduğunda zaten parfümü minimum 2 ml ye kadar bölüştürüyorum bulunması zor bir parça ise. 100ml lik bir parfümü 3er ml dekantlarla doldurmak imkansız. Zaten forumdaki splitlere eskisi gibi talep olmuyor. Konuyu toparlayacak olursam, burada bir sorun olduğu yönünde algınız var ise asıl tabu budur 5ml ile 3 ml arasında yarı yarıya bir durum söz konusu nerdeyse evet. Bu toplam maliyetin de neredeyse yarıya inmesi demek. Bunların hiçbirinde sorun yok zaten. Bir şeyleri "oldurabilmek" için yıllardır deneyimlediğim kadarıyla organize etmeye ve splitleri tamamlamaya, herkesin öyle ya da böyle istediği parfümü deneme imkanına erişmesine vesile oluyorumdur umarım. 3ml dekant alma olayının parfümden parfüme değişeceğini de göz önünde bulundurursak konu uzayıp gidecek ve ben yine toparlayamamış olacağım
              Kucuk bir ekleme: 2 3 mllerde dekant alabilme, bireysel dekant satis başlıklarında kesinlikle imkan dahilinde olmali. Keza ben cok uzun bir zaman once "min 2 ml siparis verilebilir" seklindeki ifadeyi sayfama eklemistim. Splitlerin bir matematigi vardir. Bunu dekant satisi gibi yorumlamayalim lutfen

Yorum

• Güzel bir iş birliği ile güzel bir split ortaya çıkmış, bu tabloda emeği geçen herkese teşekkürler. Parfüm hobisi instagram'da değil, parfumhobisi.com'da yaşanır çıkısssss

Versace - Eros
                Mugler - A*Men
                Versace - Eros Flame
                Tiziana Terenzi - Ursa
                Lalique - Ombre Noire
                Givenchy - Xeryus Rouge
                Christian Dior - Homme (2013)

Christian Dior - Eau Sauvage Extreme

A*Men'den 10 ml., diğerlerinden ise 5'er ml. rica ediyorum lütfen...

Yorum

• PG Drama Nuui’yi şişeli alayım hocam.

Yorum

• Xerjoff Casamoratti 10ml daha ilave edebilir miyiz. Baştan yanlış yazmışım 20 isteyecektim Kusura bakmayın.

Yorum

• Ursa talebimi iptal edebilir misiniz

Yorum

• St. Dupont Noble Wood
                        Kenzo Homme EDP
                        Zadig & Voltaire This is Him
                        5'er ml rica ediyorum.

Yorum

• Bulgari pour homme extreme iptal edip, 5 ml franck boclet tobacco eklermisiniz

Yorum

• Benim Min New York Shaman ve Nicolai Patchouli Intense taleplerimi iptal edebilir miyiz?

Yorum

• Hocam, 5er ml lütfen.
                              Lalique Ombre Noire
                              ​​​​​​Lattafa Oud Mood Elixir

Yorum

İşleniyor...
                              X