Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfumhobisi Geleneksel Nishane Spliti (Ödeme Toplama)

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 5ml Hacivat ekleyelim destek amaçlı Altuğ Hocam size zahmet.
    Tşk

Yorum

• Sanırım 20 ml ile giremiyoruz ozaman ekleme yapabilir miyim,

10 ml karagöz ekleyebilirsiniz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nanshe ve Ege 5 'er ml alabilir miyim?

Yorum

• Altuğ Hocam unutamam şişeli talebim vardı bakabilir misiniz bir zahmet.

Yorum

• matrai Altuğ hocam diğer arkadaşların da dediği gibi bazı şişeler dolmayacak gibi. %50 'ye kadar esnetilemez mi kural acaba? Yoksa iptal mi olacaklar dolmayan şişeler?

Yorum

• Splitin sonuna yaklaşıyoruz. Öncelikle gerçekten çok uygun fiyattan Nishane parfümlerini denememize olanak sağlayan matrai hocama ve Nishane'ye tekrar teşekkür edeyim. Şu haliyle Colognise, Ambra Calabria, Tuberoza, Suede Et Safran ve Zenne'nin ilk şişeleri dahi dolmamış gözüküyor. Ben kuralları sağlayamadığım için sadece 5ml'lik alım yapabiliyorum ama eğer kurallarda esneme olursa bu parfümlerin de en azından birer şişe dolması için -gerek dekant gerek şişeli- eksik olanı tamamlamayı isterim. Gerçekten çok anlamlı bir emek var, umarım bu şişeler dolmadığı için iptal olmaz

Yorum

• Altuğ hocam emeklerinize sağlık Eğer kurallar esnetilirse arkadaşların taleplerinin heba olmaması için Tuberosa ve Colognise şişeli alabilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• matrai Altuğ abi mumkun olursa 10 ml wulong cha talebımı 15 ml yaparsan sevınırım hem şişede 5 ml açık var o kapanır

Yorum

• Benim eksik kalan ptchouli kozha eğer bu şekilde verilirse çok güzel olur. Eğer iptal olursa üzülürüm çünkü. 25 ml açık var. Dolarsa çok güzel en azından heba olmaz. Bulunması zor olacak sanırım. Eğer kural esnetilirse geri kalanı alabilirim yinede.

Yorum

• Hocam benim Wulong Cha ve Hacivat’ı iptal edelim.

Yorum

• Mümkünse colognise ve safran colognise beşer ml ekleyelim. Teşekkürler.

Yorum

• Arkadaşlar talep alımını kapatım listenin son hali ana sayfadaki gibidir. İçinde dekant talebide olan ve şişeli olarak alınan parfümlerin hepsine kendimi dekant olarak yazdım. Yine aynı şekilde sadece dekant talebi olan şişelere de kendimi şişeli olarak yazdım. Böylelikle neredeyse kimse splitin dışında kalmadı. Bu akşam ödeme tablosunu yayınlıyorum.

Yorum

• mueve
                            mueve Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bu çözümün geleceğini biliyordum. Eski splitleri takip edenler de tahmin etmişlerdir diye düşünüyorum.
                            Yarı fiyatına, eski yeni parfümlerini deneme fırsatı sundukları için Nişhane' ye ve her sene olduğu gibi bu sene de zaman ayırıp, bizlere bu imkanı sunan Altuğ beye kendi adıma teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

• 5 ml Nishane Pachouli Koza alabilirmiyim

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Getirdiğin çözüm için teşekkürler Altuğ hocam Patchouli kozha kaçırmak istemezdim gerçekten. Şimdiden emeklerine sağlık.

Yorum

• Ödeme tablosuna ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Lütfen mail adresine istenen formatta mail atınız.

Yorum

İşleniyor...
                              X