Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfumhobisi Geleneksel Nishane Spliti (Ödeme Toplama)

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tüm talepler işlendi arkadaşlar. Pazar günü akşamı spliti kapatıp siparişleri geçiyorum.

Yorum

• Fatihhbalci
      Fatihhbalci Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam benim 10 ml taleplerim neden 5 ml girildi. Son 5 splitin 2 veya 3’üne kesin katildim

• 5 ml sultar vetiver alabilirmiyim

Yorum

• İlk şişesi bile dolmayan birkaç parfüm var. Bu parfümler için şişeli alım kuralları esnetilmesi veya daha farklı bir çözüm düşünülebilir mi acaba? Toptan iptal olmazlar umarım.

Yorum

• Taleplerime ek olara Ege şişeli alabilirmiyim

Yorum

• matrai Altuğ hocam Nishane Safran Colognise ilk şişe için talep toplamı 110 ml olmuş diye gördüm, şişe hacmi olan 100 ml'yi 10 ml aşmış, düzeltmekte fayda olabilir

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Dgkndrmn View Post
            Selamlar, Split kapanmadan
            20 ml Ege
            20 ml Hundred silent ways
            İle beni de ekler misiniz?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
            Forumdaki konuşmaları çok takip edemedim ama, Split kuralı 10 ml mi?
            Şu şekilde yazdığı için şaşırdım, "talepleri en fazla şişe hacminin %25'i kadar işlenecektir".
            Teşekkürler .

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sayın Swann, splitlere katılmayın ama görüşleriniz ve yorumlarınızla forumda kalın isterim ve sanırım çok kişi de ister..

Yine de görüşlerinize saygı duyuyorum.. Selamlar..

Yorum

• Swann
                Swann Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Saolun hocam, sevgiler, saygılar...

• Kavga etmeyin herkese yetecek parfüm var. Alternatif forumlar da mevcut. Kaç kişiyiz ki şu mecrada, adresler farklı, insanlar aynı...

Yorum

• Merhaba
                Araya girmek istiyorum
                Parfümlerin kutısuz gönderilecek olması ile ilgili bir değişiklik oldu mu?
                Bu konu hala bir çoğumuzun kafasında soru işaretidir diye düşünüyorum?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Benim bildigim bir degisiklik yok hocam. Maliyeti dusurme cabasi olarak mantikli olsa da ben kutusuzdan daha öte bir durum olacagini tahmin etmek istemiyorum

• Selective44
                  Selective44 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hadi kutusuz kısmına bir şekilde alıştık. ki bana Gine’de saçma geliyor. Kapaksız olabilme ihtimalini düşünemiyorum.

• Coul
                  Coul Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Gine haritada neredeydi diye düşündüm 1-2 sn )

• Arkadaşlar parfümler kutusuz diye aklında soru işareti olan varsa splitten talebini çekebilir. Bu sene normal şartlarda %40 indirim olacaktı, yine benim ısrarımla %50 ye çıkarttık indirim oranını. Ama bu sefer kutudan feragat ettik. Ama yinede ben kutulu olarak geleceğini düşünüyorum.

Yorum

• Selective44
                  Selective44 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Benim tahminim de o yönde üstad. Gerçi kutu fanatiği değilim. Ama insan fazla para verince yine de eksik içerik görünce bi bozuluyor

• Asaid
                  Asaid Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  hayatın her alaninda olduğu gibi burada da iş "güven" meselesine gelip dayanıyor en nihayetinde. güven yoksa girilmesin zaten baştan, bu kadar basit.

• 5 ml nanshe eklermisiniz

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                  Arkadaşlar parfümler kutusuz diye aklında soru işareti olan varsa splitten talebini çekebilir. Bu sene normal şartlarda %40 indirim olacaktı, yine benim ısrarımla %50 ye çıkarttık indirim oranını. Ama bu sefer kutudan feragat ettik. Ama yinede ben kutulu olarak geleceğini düşünüyorum.
                  rica etsem, şişenin %25 i kuralı esnetilip, %35-40 filan olsa.
                  100 ml parfümde şişeli 25 ml yazılınca çok zor doluyor ve ikinci şişe açılmıyor açılsa bile dolma olasılığı çok düşüyor.
                  hundrend silent ways çok istiyorum. ve ikinci şişe mümkün değil dolmayacak gibi.

Yorum

• Selective44
                    Selective44 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aynı durum benim patchouli kozha da da var 25 ml eksik şu an.

• Wulong Cha 20 ml ekler misiniz.

Yorum

• Hacivat 5ml eklermisiniz
                    Ege talebimi 10ml yapabilirmiyiz
                    Son Düzenleme Trainer; 25-10-20, 08:13. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Benim son olarak unutamam 5ml talebimi de iptal edelim. Başka ekleme çıkarmam olmayacak.

Yorum

İşleniyor...
                      X