Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Alaturka Spliti # (KAPANDI - DAĞITIM )

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• cantona8
    commented on 's reply
    Kış kokusu oldugundan dogrudur Ama 1740 cok zor. Belki ikinci el...

• caliban
    commented on 's reply
    Sefa Hocam, Türkiye’de şu an zor 1740. Abd’deki kuzene sipariş verdim ben de geçen aylarda😀

• aydın10
    replied
    immortelle iptal edelim, santal carmin 10 ml'ye çıkaralım.

Yorum Yap:

• _sefa_
    replied
    cantona8 Usta Ambrarem'den beklenen reaksiyon alınamadı galiba. 1740 sırt numarası ile Marki oyna girer mi

Yorum Yap:

• Emirhan001
    replied
    Aramis tobacco reserve
    Bentley azzure
    Bentley intense for men
    Ferrari noble fig
    Encre noir sport
    5'er ml rica ediyorum

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap:

• cantona8
    commented on 's reply
    unisex bence. iki tarafa da çok yakın gelmedi...

• Coul
    replied
    Jo Malone English Oak & Hazelnut 5ml ekler misiniz.

Yorum Yap:

• Myrkur
    commented on 's reply
    Kulağa çok güzel geliyor. Tek korkum feminenlik derecesi. Çok feminen gelirse de kuzenime veririm her türlü denemeye değer.
    Son Düzenleme Myrkur; 18-08-20, 14:23. Tarafından yapıldı.

• volcanolover
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
    Arkadaşlar geçen split Serge Lutens Un Bois Vanille ve Vetiver Oriental'ı kaçıranlar bu sefer kaçırmasınlar. Un bois vanille şu ana kadar denediğim en güzel gurme. Vetiver Oriental da çok özgün bir çalışma. Bu fiyatlara denemeye kesinlikle değer.
    Ogx Coconut Milk şampuan la birlikte kullunılabilir, gourmand effekti artırmak için

Yorum Yap:

• cantona8
    replied
    # Talepler girildi. #

Yorum Yap:

• cantona8
    replied
    Tropical Wood: Montale in odunsu tayfasında kokladığım en kendine has parfümü sanırım. Meyveli odunsuları seviyorsanız kesinlikle bu parfüm size iyi gelir. Karışık meyveler alıyorum kokuda, çıkarım yapmak zor. Gül dokunuşu bir temizlik malzemesi gibi his uyandırmış. Kesinlikle ilk sıktığınızda yakından koklamayın. Çok yoğun. Kalıcılığı da yüksek, yayılımı da. Efilli bir koku. Uzaktan yayılımı tertemiz bir meyveli odunsu. Yakından biraz daha boğuk bir yoğun meyve geliyor. Manceradaki örnekleri vs gibi değil pek koku aroması. Şuna benzettim falan diyemiyorum. Wind Wood tarzında değil mesela. Sıcak meyveler bariz fark yaratmış. Tenimden çıkmayacak gibi kokusu kolay kolay. Elbiseyi düşünemiyorum bile Myrkur

Yorum Yap:

• cantona8
    commented on 's reply
    Rica ederiz. Oluyor böyle şeyler. Sonuçta mimik görmüyoruz, yazılar üzerinden duygu alışverişi bazen yanlış anlaşılmalara sebep olabiliyor

• Myrkur
    replied
    Arkadaşlar geçen split Serge Lutens Un Bois Vanille ve Vetiver Oriental'ı kaçıranlar bu sefer kaçırmasınlar. Un bois vanille şu ana kadar denediğim en güzel gurme. Vetiver Oriental da çok özgün bir çalışma. Bu fiyatlara denemeye kesinlikle değer.

Yorum Yap:

• Baki
    commented on 's reply
    çok teşekkür ederim zahmetiniz için

• Mehmetburuk
    replied
    Mov arabesque talebimi 10 ml ye yükseltebilir miyiz acaba?

Yorum Yap:

İşleniyor...
X