Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Alaturka Spliti # (KAPANDI - DAĞITIM )

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• omerikb
    replied
    Hocam eğer mümkünse 5 ml etruscan water talebimi 3 ml yapabilir miyiz ? Eğer şişeli alan arkadaş 12 ml olmasını kabul ediyorsa

Yorum Yap:

• Feba2008
    replied
    Jil Sander Man (Vintage) şişeli hakkimdan vazgeciyorum.
    5ml olarak güncelleyebilir miyiz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap:

• F.essence oud
    replied
    Hayırlı olsun hacım.
    Aramis Tobacco ve Bentley Azure 10'ar ml alabilir miyim mümkünse

Yorum Yap:

• guardian
    replied
    4 günde 4 split.. hangi birine yetişeceğimizi şaşırdık.

Yorum Yap:

• cantona8
    commented on 's reply
    Hocam valla donem donem inisler cikislar normal splitlerde. Erken vazgecmemek lazim

• cantona8
    commented on 's reply
    Aa nasi olmus anlamadim hocam. Kusura bakmayin eklerim en kisa surede.

• Centony
    replied
    Merhaba Mustafa bey,
    Dün birkaç talebim olmuştu, fakat aşağıdaki dekantlar eklenmemiş. Mümkünse ekleyebilir misiniz?

Bentley Intense for men 10 ml
    Lalique Encre Noire Sport 10 ml
    Prada L homme water splash 10 ml
    Versace Eros 10 ml

Yorum Yap:

• furkan1001
    commented on 's reply
    Hocam çok üzülüyorum bu duruma malum platformda şişeler havada uçuyor burada talep bulamıyoruz. Side Effect’e şişeli girebilirsin anında talep gelmiş zaten. 🙃

• Selective44
    replied
    Prada water splash 20 ml ekleyebilirsiniz bana hocam. Kaçırmak istemedim.

Yorum Yap:

• cantona8
    replied
    Orjinal yazı sahibi: furkan1001 View Post
    Benim Regalienlere talep gelmeyecek görünüyor. Cumartesi akşama kadar bekleyelim talep gelmezse o şişelere iptal edelim lütfen. Teşekkürler.
    Hocam her yer split dolu. Bence dolmayacaklar. Spliti erkenden kapatip dagitacagim hemen. En azindan hizli split olur ise yarar...

Yorum Yap:

• furkan1001
    replied
    Benim Regalienlere talep gelmeyecek görünüyor. Cumartesi akşama kadar bekleyelim talep gelmezse o şişelere iptal edelim lütfen. Teşekkürler.

Yorum Yap:

• Lostcode
    commented on 's reply
    Ha aldıysan alayım tabi Mustafa hocam sorun yok o zaman

• cantona8
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Lostcode View Post
    Mustafa hocam prada water splash dolmayacak belliki ordaki talebi iptal edelim aramis tuscany per uomo 5 ml ekleyip onu dolduralım. Birde yine dolmayacak diye düşünüyorum şişeli talebim Jo malone wood sage sea salt'ı iptal edelim belki şişeli isteyen arkadaş vardır.
    Water splash i ben aldim hocam. Denemek isterseniz silmeyeyim? Bu fiyata cok guzel yazlik seceneklerden. Yazik olacak ortada kalmasin dedim.

Yorum Yap:

• Trainer
    replied
    Üzülerek bütün taleplerimi iptal etmek zorundayım zamanınızı çaldım kusura bakmayın

Yorum Yap:

• Lostcode
    replied
    Mustafa hocam prada water splash dolmayacak belliki ordaki talebi iptal edelim aramis tuscany per uomo 5 ml ekleyip onu dolduralım. Birde yine dolmayacak diye düşünüyorum şişeli talebim Jo malone wood sage sea salt'ı iptal edelim belki şişeli isteyen arkadaş vardır.

Yorum Yap:

İşleniyor...
X