Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Trussardi My Land

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• jovoy les jeux sont faits

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Christian Clive X men
        Bana hacivati anımsattı koku olarak değil, tarz olarak aslında buram buram meyve kokan extrait bir koku. İçinde ilk defa algiladigim bir nota var o da galiba ışgın ( ribes ) otu. Fragranticada bu ot yer alıyor. Zamanla sıkılabilir miyim bu kokudan bilmiyorum. Kullanıp göreceğiz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır.
          Dior Homme İntense

Yorum

• Icon, Alfred Dunhill

Master Parfümör Carlos Benaim imzasını taşıyan, başta parfüm ödüllerinin Oscar’ı sayılan yüksek prestijli FiFi D’Or olmak üzere ödülleri silip süpüren bir parfüm. Toplam 5 uluslararası ödüle sahip bu parfüm, asil bir koku notası olan neroli üzerine inşa edilmiş, markanın kurumsal hafızasına ve kültürüne uygun bir şekilde asaleti, lüksü, zerafeti, şıklığı taşıyor...

Kesinlikle basit bir koku değil; Acımsı-buruk tarafı, yeşil ve çiçeksi yönü, baharat dokunuşları ile odunsu tabanıyla birlikte hem kokusuyla hem de şişesiyle fujer retrospektife sahip modern bir maskülen.

Bunun yanında, temiz bir koku olması sebebiyle gündüz, ofise ve sportif tarza uygun bir şekilde gözükse de bu yaz neroli ihtiva eden parfümler kullandıktan sonra diğer neroli parfümlerine göre (iristen kaynaklıdır sanıyorum) Icon’un ne kadar pudralı, süslü bir koku olduğunu daha da farkettim. Bu yüzden özel zamanlara da yakışabileceğini düşünüyorum.

Ben en çok bahar mevsimine yakıştırıyorsam da eau de parfum konstrasyonuna sahip tatmin edici performansıyla her mevsime uygun joker parfüm olabilecek kalite ve profilde. Tek sorun geçen sene 200 TL’ye satılan bu parfümün şuan yaklaşık 1.000 TL’ye satılıyor olması.
            Son Düzenleme Aryan; 19-10-20, 14:42. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Tom Ford - Noir Extreme. Mutlu günler.

Yorum

• Bond No:9 New York Nights çok yumuşak tatlı gurme bir koku, karamel sevenlerin seveceği türden.

Yorum

• Creed Royal Oud

Yorum

• Pdm- Carlisle designer bir koku bence; içinde ki paçuli haricinde sevemedim. Ama genel beğenisi ve performansı baya yüksek.

Yorum

• MANOS GERAKINIS .. SILLAGE ROYAL

Unisex olmasina ragmen maskulene evrilen bir parfum ... Cok begendim... Erkek kullanımı icin cekici koku...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• İntense cafe

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• İki gündür Versace Dylan Blue kullanıyorum. Meyveli, ferah, temiz kokan bir parfüm. İnsana hafiflik, mutluluk veriyor. Şişesini de çok seviyorum. Böyle ağır, oturaklı bir şişeden, kıpır kıpır, taze, ferah bir parfüm çıkması da ayrıca hoşuma gidiyor☺️

Yorum

• Nishane Anı

Yorum

• Montblanc Explorer

Yorum

• Carlisle (Yarım saatlik ilacımı aldım malum hava soğudu artık)

Yorum

İşleniyor...
                                X