Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün ne giydim; Casual siyah pantolon, gri sweatshirt ve siyah deri ceket, son olarak kombini Nicolai New York Intense ile tamamladım.

Derby, Aramis gibi maskülen parfümleri anımsatıyor bana fakat bunda ekstra derinlerden gelen tatlılık hissediyorum, daha yeni deneyimliyorum gün sonunda 2. sekans tamamlanacak.

Yorum

• Tom ford noir extreme... Vanilya, amber (dozunda), safran, kakule... Bu notaların bulunduğu parfümlere hayır diyemiyorum ayrıca normalde karanlık bir parfüm olacakken, neroli, mandalina ve küçük hindistan cevizi gibi notalarla da günlük kullanıma çok uygun hale getirmişler. Balzamik güzel bir parfüm. Hava biraz serin olunca direkt olarak elim gitti. Keşke performansı daha iyi olsaydı. Yanımda dekant taşıyarak tazeliyorum gün içinde. ama çevreden oldukça övgü alıyor..

Yorum

• Bugün Aventus... Sanıyorum mevsimsel olarak son demlerimiz...

Yorum

• Nu_be Sulphur [16S]

Yorum

• Blûğ? Bleuğ? Bölöğğ? Blö?! dö Şanel. Ha! bi de; Ö dö Pağfam. Hayat Fransızlara zor gerçekten.

Bu parfümü bir mavi temalı, ferah, tütsülü amber yorumu olarak özetleyebilirim… Ama bu şekilde tek cümle ile de ne bileyim, kompleks bulduğum bir koku çünkü. Mesela, mavi Sauvage’dan daha kompleks bir koku profiline sahip, bu şeklide de kokuyor, bunu hissedebiliyorsunuz. Tabii estetik değer olarak bu, rölatif bir özellik.

Bu hafta iş anlamında yoğun bir hafta geçiriyorum, bu yüzden sabah pek düşünmeden kolay giyilebilir joker parfümlere gidiyor elim.
            Son Düzenleme Aryan; 21-10-20, 14:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Vintage Adidas Action

Yorum

• Escentric 01

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• ROJA .. ELYSIUM EXTRAIT

Izmirde puslu kapali serin bir hava... yakisir dedim ve aldigim karari uygulamaya devam ederek 3 4 fıs sıktım... odam.. koridor buram buram kokuyor.. iste bu ya... sisede durdugu gibi durmasin ... 👍

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Sparfume, İzmirli bir hanım gördüğüme sevindim

• frederic malle partroit of a lady

Yorum

• Vakko V de Vakko. Beklemediğim kadar güçlü. Fujer tarzı parfümlere benziyor ama tam fujer de değil. İlginç bir çalışma olmuş.

Yorum

• Amouage Jubilation XXV.

Maskülen parfümlerle pek aram yok ama özlüyorum elimde olmayınca.

Yorum

• Xerjoff Apollonia hafif misk kokusu tekdüze bir koku
                        Puanım 6/10

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sabah ck euphoria man
                          Akşam eve geldikten sonra penhaligons blenheim bouquet.

Sene başında dekant kavramı ile tanışıp değişik parfümleri deneme imkanı bulmadan önce 100ml'lik ck euphoria man almıştım, beğendiğim parfümler arasında en uygun fiyata sahip olmasından ötürü. Farklı parfümlerin dekantlarını edinip denedikten sonra euphoria koku kalitesi olarak oldukça düşük gelmeye başladı. Şimdi bu kocaman şişe nasıl bitecek diye kara kara düşünüyorum.

Blenheim bouquet'yi farklı zamanlarda birkaç kez denedim. Limon baharat karışımı kokusuna alışamadım. Notaları tek tek ayırt edecek kadar gelişmedi burnum ve nota bilgim. Limonlu cheesecake'i anımsatıyor bana ama baharatı fazlaca bir cheesecake

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: singil46 View Post
                            Sabah ck euphoria man
                            Akşam eve geldikten sonra penhaligons blenheim bouquet.

Sene başında dekant kavramı ile tanışıp değişik parfümleri deneme imkanı bulmadan önce 100ml'lik ck euphoria man almıştım, beğendiğim parfümler arasında en uygun fiyata sahip olmasından ötürü. Farklı parfümlerin dekantlarını edinip denedikten sonra euphoria koku kalitesi olarak oldukça düşük gelmeye başladı. Şimdi bu kocaman şişe nasıl bitecek diye kara kara düşünüyorum.

Blenheim bouquet'yi farklı zamanlarda birkaç kez denedim. Limon baharat karışımı kokusuna alışamadım. Notaları tek tek ayırt edecek kadar gelişmedi burnum ve nota bilgim. Limonlu cheesecake'i anımsatıyor bana ama baharatı fazlaca bir cheesecake
                            Merak etmeyin herkes boyle basladi... ki koku algilama icin iyi yoldasınız... sıkıldığınız kokular icin bekleyin biraz ... sonra siseli yada dekant olarak satabilirsiniz

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• regalien mystic zamanı geldi artık. 3-5 fıs yeter mi acaba dedim. 14 saat oldu hala yoğun bir şekilde alıyorum . 2 fıs bile yetecekmis.

Yorum

İşleniyor...
                              X