Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• xerjoff alexandria ii

Yorum

• Frederic Malle French Lover kullandım. Açılışındaki yeşil karakteri her evresinde hissettiren kuru odunsu bir parfüm. Vetiver kullanımını da oldukça yumuşak buluyorum. Esintili yaz akşamlarında ise ayrı bir keyif veriyor. Kalıcılığı gayet iyi ama yayılımı biraz düşük.

Yorum

• Acemiburun
        Acemiburun Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Merak ediyorum🤔

• Regalien mystic

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bir süredir midem bulandığı için parfüm kullanamıyordum tahammül edemiyordum en hafif kokulara bile bugün geçmesinin şerefine creed royal oud kullandım markadaki favori parfümüm isminde oud olduğuna bakmayın alakası yok baharat ve tütün baskın çok beyefendi bir parfüm gün boyuncada kendini hissettiriyor creedde favori parfümüm ikinci sırayada 2017 viking yerleşti bulursam bi dahaki Viking bana gelsin

Yorum

• YSL M7 oud absolu kullandım. Mandalina ve portakalın karışımı gibi bir kokuyla açılışı yapıyor. Kısa süre sonra topraksi olmayan kremsi diyebileceğim paculinin desteklediği mür ve yumuşak, naif bir ud kendini gösteriyor .Kokuda baymayan ama kendini hissettiren bir tatlılık mevcut. Bana mür ve ud baskın bir koku gibi geldi. Mür kokusunu genelde sevmesem de buradaki kullanımını beğendim. Koku yoğun ud severlerin beklentisini karsilamayabilir, dediğim gibi buradaki yumuşak, naif bir ud yorumu. Ben beğendim.

Yorum

• Cümleten Hayırlı Bayramlar,
            Naomi Goodsir Nuit de Bakelite

Yorum

• Gucci pour homme II

İyi bayramlar🌱

Yorum

• Chanel Bleu Edt
                Hayırlı bayramlar.

Yorum

• İyi bayramlar!

Click image for larger version  Name:	j_forum.jpg Views:	0 Size:	937.7 KB ID:	176144

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Filmde de Guerlain yerleştirmesi var mıydı diye düşünmeden edemedim Aryan.

• Aryan
                    Aryan Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bir James Bond fanı değilim ama yine de bu, parfüme dair benim hoşuma giden bir detay bilgi. Filmlerinde var mıydı? Kim bilir, belki...

• FM Carnal Flower herkese iyi bayramlar.

Yorum

• Ferrari Bright Neroli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Chanel Bleu Parfum. Herkese iyi bayramlar.

Yorum

• Vanilya gibi tatlı, amber gibi sıcak, neroli gibi mutlu, deniz notası gibi huzurlu bir bayram dilerim.

Günün parfümü De Bachmakov

Yorum

• Nishane colognise kullandım. Herkesin bayramı mübarek olsun.

Yorum

• Nicolai New York Intense

Herkese hayırlı bayramlar dilerim

Yorum

İşleniyor...
                            X