Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• La Isla Blanca

Yorum

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yorumlarda bir yaz kokusu olarak çok övgü almış ve ilgimi çekmişti. Biraz anlatabilir misiniz kendi deneyimlerinizi Pervane ?

• Pervane
      Pervane Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Daha önce de Kokuyorum'da yazmıştım. Oğlum üç yaşında. Bunu sıktığımda "sordum sarı çiçeğe gibi kokuyor baba" demişti. Çiçeksi, temiz, şampuan hissiyatı yaşatan bir koku. Performansı çok iyi. Özellikle ilk birkaç saat çok güçlü.

• Profumum Roma Acqua di Sale

Kesinlikle deniz kenarında ya da hafif rüzgarlı bir yaz gününde kullanılması gereken bir parfüm. Ne ofis ortamına ne de şehir içinde bunaltıcı sıcak havaya yakıştırıyorum. Ama rüzgarla birlikte hele bir de deniz kenarındaysanız işte o zaman çiçek gibi. Gerçi ben evde kullandım o ayrı

Yorum

• Sicilian Mandarin - Ermenegildo Zegna

Zegna’nın lüks parfüm koleksiyonu Essenze serisinin bir parçası olan Sicilian Mandarin, mandalina kokusunu ferah ve lezzetli bir şekilde son derece doğal olarak sunan, bunu da temiz ama çok sabunsu olmayan bir şekilde gerçekleştiren bir parfüm. Bundaki en önemli sebep, diğer narenciye kokularında genelde ağırlıklı olarak beyaz çiçeklere ve miske yer verilirken, bu parfümde meşe yosununa yer verilmesi.

Bergamot ile de zenginleştirilen narenciye kokusuna nane, ferah bir dokunuş katarken; petitgrain de meşe yosunu ile birlikte zengin, dolgun ve olgun bir karakter kazandırıyor.

Genel olarak EDC. tarzı minimalist narenciyeli kokulara benzeyen bu parfüm, EDT. konsantrasyonu ve kullanılan hammadde kalitesi ile doğallığıyla gerçekten bu tarz minimalist yazlık narenciye kokularını sevenler için kaliteli alternatif bir seçenek oluşturuyor.

Click image for larger version

Name:	Ermenegildo-Zegna-Sicilian-Mandarin.jpg
Views:	424
Size:	101.0 KB
ID:	175195

Yorum

• orangeverte
        orangeverte Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Aryan bulması biraz zor gibi geldi bana internetten biraz baktım da.

• Aryan
        Aryan Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Evet, Essenze koleksiyonunun bazı parfümlerine bu dönemde ulaşmak zor orangeverte. Bundan sonra stoklara girerlerse de maalesef yüksek fiyatlara girerler. Bu Sicilian Mandarin ise aslında şuan ptt'nin alışveriş sitesinde Bayer Kozmetik mağazasında mevcut gözüküyor ama stok hatası olabilir. Çünkü, diğer internet alışveriş sitelerindeki ilanlarında yok.

• orangeverte
        orangeverte Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkür ederim

• Beach hut man

Yorum

• Hava serin olunca sabah YSL la nuit de L'homme öğleden sonra Dior homme parfüm

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Paco Rabanne - İnvictus Aqua

Yorum

• Lalique Encre Noire Sport

Rengindeki maviliği az da olsa hissettiriyor. Orjinal DNAdan pek uzaklaşmadan citrus tarafa kayan bir koku olmuş. Serinin diğer üyeleri gibi tam F/P ürünü.

Yorum

• Prada Amber PH

Dün kullandığım başka bir sabunsu blv ph dan performans olarak geride ama koku güzelliği anlamında bence daha güzel, daha bir elegance

Yorum

• ADG profumo kullandım

Yorum

• Serin bir sabah, tek fıs noir de noir

Yorum

• Lalique Ombre Noire

Havalar serin olunca bunu bir denemek istedim. Kış parfümlerinin vazgeçilmezi tütün başrollerde ama burada biraz sofistike kullanılmış. Konyak biraz keskinleştirmiş ama tarçın aynı oranda yumuşatıp tatlandırmış. Genel olarak güzel bir kış alternatifi fiyat/performans ürünü. Performansı kış parfümlerine göre ortalama; genel beğenisi yüksek.

Yorum

• Ramon Monegal Entre Naranjos'a devam

Yorum

• Cedrat boise

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• şu yaz sıcağı için hiç uygun değil ama, kokuyu seviyorum.
                          ve son zamanlarda en çok olumlu yorum aldığım kokulardan biri bu oldu; gucci oud intense

Yorum

• guardian
                            guardian Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            evet hocam ya, fiyatı çok yüksek orangeverte

• Pervane
                            Pervane Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Çok güzel öyle değil mi?

• guardian
                            guardian Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            kesinlikle harika. son yıllarda deneyip de çok beğendiğim, bir kaç designer kokudan biri Pervane

• Dior Homme Sport

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                          X