Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mistero by Cale...

Yorum

• Fm Carnal Flower
      3 fıs sıktım sadece çok güzel kokmaya başladı ev. Bir D.Ropion başyapıtı başta Sümbülteber olmak üzere gerçekten bir çiçek karnavalı. Umarım ilkbaharda sokaklarda, caddelerde benimle birlikte olacak. 🙂

Yorum

• Diğer koluma Moschino pour homme vintage sıktım. Deri temalı güzel bir koku.

Yorum

• Bende akşam denemesi olarak L'envol by Cartier denemesi yaptım, ilginç bir koku... Bal kullanımı şaşırttı ve sevdim...

Yorum

• Nikolai Newyork İntense fazlasıyla iyi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nishane ani

Yorum

• Dior Sauvage Edp

Yorum

• Hermes Vetiver Tonka. Tonkanin tatlılık kattığı güzel bir vetiver yorumu

Yorum

• itsmebruce
                    itsmebruce Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Niş dünyasındaki ilk sevdalarımdan, favorilerin favorisidir hocam... gerçekten sanatsal bir koku... performansınıda çok beğenirim bu konuda sizin yorumunuzu merak ediyorum açıkçası...

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Size katılıyorum çok güzel bir vetiver yorumu. Bence de performansı çok iyi. Sabah sıkmıştım hala kokusu geliyor bu saatte ve ilginçtir bir diğer vetiver parfümü eight & bob nuit de megeve ile oldukça benziyorlar bence.

• itsmebruce
                    itsmebruce Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    eight & bob hakkında bir fikrim yoktu hocam.. ilk fırsatta deneyeceğim..

• Hava buz gibi Roje Dove Enigma ile içimizi ısıtalım. Günaydın 🙂

Yorum

• Franck Boclet Tobacco

TV sevenlerin denemesi gereken bir koku. Taze Tütün ve vanilyanın naif, kadifemsi hissiyatı genel beğeniye hitap ediyor....

Yorum

• her parfumsever mutlaka ugramistir
                      Click image for larger version

Name:	D7FB5981-A272-4B67-BF85-7F9EC5434425.jpeg
Views:	222
Size:	1,008.8 KB
ID:	187507

Yorum

• Amouage Memoir

Yorum

• Armaf Milestone kullandım. Creed Millesime Imperial ile baya benzerlikler barındırıyor. M.I kadar meyveli değil onun bir tık karanlık versiyonu gibi. Daha dumansı daha sert daha da kalıcı. M.I kadar tuzlu değil. Bu parfüm tam yazlık da sayılmaz. Ne öldürmez ne güldürmez bir performansa sahip. Creed'in o meyveli miskli temiz ferah şeklini sevenlerin pek ısınamayacağı bir klon.

Yorum

• Serge lutens- Vetiver oriental
                            Degişik bir vetiver yorumu, açılışını Pardon’a vanilya ile yumuşamış halini Ore’a benzettim. Vetiver kullanımı da tam istediğim gibi soğuk, çayır çimen yeşili, topraksı bir şekilde verilmiş. Gourmand yönü tenimde daha fazla ön planda kaldı. İlk bir saat çok saldırgan daha sonra tende akşama kadar ömrü var.

Yorum

• Tiziano Terenzi Ursa. Başlangıçtaki animalik ton aşırı değil. Yorumlardan daha şiddetli birşey bekliyordum ama beni rahatsız etmedi 5-6 sprey uygulamama karşın...

Yorum

İşleniyor...
                              X