Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Split Vakti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Ayrıca; Unuttuğum ya da eksik yolladığım kargolar olursa, telafi kargosu tarafımca karşılanacaktır. Şu anda hatırladığım sadece Strangers Scotch Peat var. Elime ulaşmadığı için. Onu Laborman a ayriyeten göndereceğim ulaşınca. Bir de KARALARIN_CEMAL 5ml Almost Transparent Blue var eksik yolladığım. Sizler paketlerinizi kontrol edersiniz teslim alınca. Saygılar. #

Yorum

• # Bu arada bazı 5ml lik dekant şişeler baş kısımlarından eksiklermiş gibi algılanabilir. 5er ml şırınga ile dolum yapıldı. Şişelerin iç hacimlerinde değişkenlik olabiliyor. Eksik gönderilmiş gibi bir algı oluşmasını istemem #

Yorum

• $ İlave olarak UmuTzn 36₺, anigemini 50₺ ve Nikita_E 58₺ iade yapılması gerekiyor. IBAN no yollarsanız iadelerinizi hemen halledebilirim arkadaşlar. $
        Son Düzenleme cantona8; 23-03-20, 15:48. Tarafından yapıldı.

Yorum

• UmuTzn
          UmuTzn Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Özelden yazmıştım hocam görmediniz galiba

• Emeginiz için tekrardan çok teşekkür ederiz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Emekleriniz için teşekkürler.

Yorum

• cantona8 Mustafa hocam tüm emeklerin için tekrar çok sağolasın

Yorum

• Kargomu aldım ellerine emeğine sağlık abi

Yorum

• Kargoyu aldım Burak abi sağolasın👍

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• kargom geldi, mustafa hocam elinize sağlık, mancera aoud exclusif bildiğim parfümdü kışın kullanmak üzere kenara ayırıyorum, ilk defa deneyeceğim şimdilik tam gün kullanımdan ziyade bileklerime sürerek denediğim mancera soleil d'italie parfüm sevdamın başlangıcı olan armani gio tarzı gayet güzel, promise daha derin performans canavarı bir parfüme benziyor oda çok güzel, benim için 3 te 3 oldu, teşekkürler

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Güzel olmuş öyleyse. Keyifle kullan hocam

• Eksiksiz, sağlam bir şekilde kargoyu teslim aldım. Herşey için çok teşekkür ederim Mustafa hocam. Split yeteneğiniz dert görmesin

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Keyifle kullanın hocam. Yüklü bir paketti sizinki. Sağ salim ulaştığına sevindim

• Burak hocam parfumler bgn elime ulasti cok tesekkurler ellerine saglik 🙏🏻

Yorum

• Burak hocam benim de 2 eksikle elime ulaştı hepsi sapa sağlam. Eksik olanları aşağıda belirtiyorum. Teşekkürler emekleriniz için

LM Parfums Hard Leather
                    Annick Goutal Ambre Fetiche

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Keyifle kullanın hocam. Onları buraya yazdığımız iyi oldu. Şişelerinde dekant alıp yolladığım için şu anda bende değiller. Geldiklerinde hemen yollayacağım onları da kargo bana ait İkisi için de beklemeye değer

• cctaymaz
                      cctaymaz Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Biz zaten özelden konuşmuştuk hocam. Şu an gelmeyeceğini biliyordum ama diğer arkadaşlar da görsün konu tekrar tekrar açılmasın diye buraya yazdım. Teşekkürler tekrar.

• Kaargomu aldım hem de sürpriz bir şişeyle. Elinize emeğinize sağlık.

Yorum

• Bende teslim aldım. Paylaşan paylaştıran kargoda yardımcı olan herkese tşk ederim.

Yorum

• Kargomu teslim aldım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                        X