Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Split Vakti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• ödeme yapıldı şimdiden teşekkür ederim

Yorum

• Mustafa hocam ödemeyi yaptım, ellerine sağlık, kolaylıklar diliyorum

Yorum

• Mustafa hocam ödemeyi yaptım.
        Şimdiden emeklerinize teşekkürker..

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ben de ödemeyi gerçekleştirdim. Yalnız ATM’den gerçekleştirdim o yüzden gelen ödemede kullanıcı adım yok galiba. O yüzden bana telefon numaranızı verebilirseniz makbuzun resmini atayım size. He son olarak 55 kuruş eksik geçti hesaba ya helal edin ya da bir şekilde onu da göndereyim tekrar.

Yorum

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Helal olsun hocam. yok daha neler tekrar göndermek falan

• xPixa
            xPixa Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Sağolun hocam teşekkür ediyorum o zaman

• Mustafa hocam ödemeyi yaptım çok teşekkür ederim şimdiden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncel. Yarın son gün. Ödemeler için küçük bir süre gecikme toleransı sağlanacaktır. Bunun dışında ödemesi gelmeyen üyeler splitten çıkarılıp, yasaklanacaklardır. Tüm ödemeler tamamlanmadan boş şişe siparişi dahi verilmeyecektir. $

Yorum

• Ödeme yapılmıştır.Teşekkürler...

Yorum

• Mustafa hocam ödemeyi 10 Mart'ta göndermiştim, tekrar kontrol edebilir misin?
                Sevgiler

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Akşam kontrol edeyim Emre hocam

• Abi EFT yaptım bu gün yetişmezse bile Pazartesi sende dekontuda ne olur olmaz diye koydum abi😊

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncellendi. Cocomiyav Rukan kurt Mustafa Xibalba Son gün Ptesi şeklinde esnetilmiştir. Ptesi ödemesi gelmeyen üyeler splitten çıkarılıp forumdan uzaklaştırılacaklardır. $

Yorum

• Cocomiyav
                    Xibalba

# Arkadaşlar özelden de mesaj atıyorum bugün son gün unutmayın! #

Yorum

• Herod
                      Herod Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      kargolar ne zamn başlar

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bu hafta bütün eksiklikleri giderip Ctesi kargolamak niyetindeyim ama iş çok. Hafta içine de sarkar ise aftan faydalanmayı talep edeceğim

• Herod
                      Herod Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      o zaman adres değişikliği yapabilirim ofisi taşıyoruz kesinleşince haberleşelim kolay gelsin...

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                    Cocomiyav
                    Xibalba

# Arkadaşlar özelden de mesaj atıyorum bugün son gün unutmayın! #
                    Bu konu ile ilgili son durum nedir Mustafa hocam acaba, eksik odeme kaldi mi?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post

Bu konu ile ilgili son durum nedir Mustafa hocam acaba, eksik odeme kaldi mi?
                      Sadece Cocomiyav a ulaşamadım. Altuğ bey daha önce iletişime geçmiş, alışveriş yapmış kendisiyle. Sıkıntılı birisi olmadığını söyledi. Mühtemelen yurt dışına çıktıysa şu anda coronavirus karantinasındadır. Ama bu mesajıma iki satır cevap vermesine engel midir? Onu bilemiyorum Hem forumdan, hem de cepten mesaj attım. Süreç sonuna kadar beklemek istiyorum ben anormal bir zamandan geçtiğimiz için.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Sadece Cocomiyav a ulaşamadım. Altuğ bey daha önce iletişime geçmiş, alışveriş yapmış kendisiyle. Sıkıntılı birisi olmadığını söyledi. Mühtemelen yurt dışına çıktıysa şu anda coronavirus karantinasındadır. Ama bu mesajıma iki satır cevap vermesine engel midir? Onu bilemiyorum Hem forumdan, hem de cepten mesaj attım. Süreç sonuna kadar beklemek istiyorum ben anormal bir zamandan geçtiğimiz için.
                        Tabii ki, karar senindir.

Yorum

• süreç sonu derken tahmini dağıtım aşaması ne zaman başlar acaba belli bir zaman varmı

Yorum

İşleniyor...
                          X