Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior sauvage edt

Yorum

• Acqua Di Sale

Yorum

• Hermes Terre d'hermes eau tres fraiche ile ferahlık.

Yorum

• creed aventus

Yorum

• Selective44
            Selective44 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Teşekkür ederim. Dumansı formülasyon olanlar hangileri ataştırayım. Uzun bir mesele olacak gibi.

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam 14 batch lerin k,l,m için güzel diyorlar hiç kaçırma al derim.

• Selective44
            Selective44 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Sağ olsun Engin hocam akşam buluşup deneyeceğim. Bakayım

• Jovoy Psychedelique

Bugün evde bu şaheserin sefasını sürdüm. Sen nasıl bir güzelliksin seni yapanın canını yiyeyim resmen

Yorum

• _sefa_
            _sefa_ Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Tam bir patchoudelique👍🏻

• ntmm22
            ntmm22 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben psychedelique diyorum, private label ve incident diplomatique de mevcut ama paçulinin daha yogun oldugu psychedelique benim de favorim. Vetiveri çok sevmememin de etkisi olabilir tabi bunda

• Asaid
            Asaid Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            o zaman denenecekler listesine yazıyorum kesin😊

• Creed-Aventus
          Her şeyi ile benim için kusursuz bir parfüm. İnsanın modunu yükselten, yüzünde tebessüm oluşturan bir başyapıt.Batch sorunları umrumda bile değil kararsızlık anında her zaman güvenli liman.

Yorum

• Hava çok sıcak ve tek çare Hermes Sur Le Nil.

Yorum

• Escentric 01 17 fıs vee üzerimde var mı bilemiyorum bu sıcak yaz günlerinde kokusu güzel geliyor

Yorum

• xPixa
                xPixa Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                17 mi maşallah

• Jo Malone Pomegranate Noir
              Kalıcılık Pek İyi Değil,Ama O Kokusu Bunu Telafi Ettiriyor.Ben Hayatımda Bu Kadar Doğal Kokan Bir Koku Şimdiye Kadar Kullanmadım.

Yorum

• Asaid
                Asaid Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                jo malone sadece birkaçını denedim, denediğim kadarıyla yorum yapacak olursam, çok realistik çalışıyor, öyle fark yapayım derken göz çıkaranlardan değil. kompozisyon olarak ne yazıyorsa onu yapıyor adamlar, ben daha sanatsal çalışanları tercih ediyorum ama tabi sanattan ne anlaşıldığına bağlı, şüphesiz, gerçekçi şekilde istenen koku profilini —her ne kadar ortaya farkli/yeni bir sentez koymasa bile— doğal/sentetik moleküllerle oluşturmak da değerli bir sanat. (ki bunu uğraşıp da yapamayan tonlarca marka var)
                Son Düzenleme Asaid; 23-06-20, 01:34. Tarafından yapıldı.

• OğuzBey
                OğuzBey Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ağzınıza Sağlık.Jo Malone Parfümevi'ni Beğeniyorum.Keşke Kalıcılık Konusunda Daha İyi Olsalar.O Zaman Ömür Boyu Sadece Bu Firmanın Parfümlerinden Alabilirdim.

• Bvlqari Aqva

Yorum

• Prada Iris.

Tertemiz ve Ferah.

Yorum

• Guerlain l'homme ideal cologne .

Yorum

• Min New York Shaman.. Yeşil tarz parfümlerden olan Shaman menekşe, sıcak baharatlar ve tütsü ile ferah bir şekilde başlayıp aynı şekilde bitiyor, açılıştan sonra alttan azar azar paçuli de kendini hissettiriyor, genel olarak tuzlu bir yapısı var, bu yönüyle biraz denizi hatırlattı bana, tek düze katmansız bir yapısına hafif bir sabunsuluk eşlik ediyor. Performansı iyi, bahar zamanı günlük kullanıma uygun, klas kokan bir parfüm.

Yorum

• Givenchy Pi Fraiche kullandım.

Yorum

• Xerjoff Opera çocukluğum da çiğnediğim tatlı sakızları hatırlattı.

Yorum

İşleniyor...
                        X